This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

3 Mayıs 2012 Perşembe

Daniel Craig and Rachel Weisz on vacation in Istanbul/TURKEYAda sahillerinde geziyor


Ada sahillerinde geziyor

"007 James Bond" serisinin yeni filmi "Skyfall" için İstanbul'a bulunan Daniel Craig, tatil de yapıyor.

Güncelleme:03 Mayıs 2012 08:06

İngiliz aktör önceki gün oyuncu eşi Rachel Weisz'le birlikte ada turuna çıktı. Büyükada ve Burgazada'yı gezen çifte iki koruma da eşlik etti.

Ada turunda deniz taksiyi kullanan Daniel Craig ve Rachel Weisz, Burgazada'da balık keyfi yaptı. Burgazada Sahil Balık Restoran'a giden ikili, tezgâhtan seçtikleri balıkları istedikleri gibi pişirtti. Yemeğin ardından faytoncularla konuşan Craig ve Weisz, faytona binmekten vazgeçip el ele çarşı pazar dolaştı

Çekimleri İstanbul'da devam eden '007 James Bond' serisinin son filmi 'Skyfall'un setinde dün hareketli saatler yaşandı.
Film için Eminönü'nde kurulan platoda bomba olduğu ihbarı geldi. Haberle birlikte güvenlik görevlileri teyakkuza geçti.
İngiliz aktör Daniel Craig, apar topar çekim alanından ayrılırken eğitimli köpekler devreye girdi. Akşam gazetesinden Hakan uç'un haberine göre, 'Burunlarını sokmadık' yer bırakmayan köpeklerin araştırmasında setin temiz olduğu anlaşıldı. Bomba ihbarının asılsız olduğunun anlaşılması üzerine ünlü aktör sete geri döndü ve çekimlere kaldığı yerden devam edildi.
http://birbak.mynet.com/detay/guncel/ada-sahillerinde-geziyor/16551


SETTE GERGİNLİK

SETTE GERGİNLİK

Cenker TEZEL
4 Mayıs 2012

‘007 James Bond’ Daniel Craig’in korumaları, setten görüntü almak isteyen muhabirleri engellemeye çalıştı, ortalık karıştı.

“007 James Bond: Skyfall” filminin setinde tartışma çıktı. Başrolünde Daniel Craig’in oynadığı filmin çekimlerine dün Yeni Cami’nin arkasında devam edildi. Yaya ve araç trafiğine kapatılan bölgede araba kovalamaca sahnelerinin yakın plan çekimleri yapıldı. O sırada dinlenmeye çekilen Daniel Craig otelinden çıkınca ortalık kargaşa çıktı. Görüntü alınmaması için ünlü aktörün çevresinde etten duvar ören korumalar, muhabirlere engel olmaya çalışınca iki taraf arasında tartışma çıktı. Setteki bir görevli, duman makinesini çalıştırarak görüntü alınmasına engel oldu. Meydanı kaplayan yoğun dumandan yoldan geçen vatandaşlar da etkilendi. 


most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG