This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

30 Nisan 2012 Pazartesi

James Bond: Skyfall cast Sam Mendes, Daniel Craig, Naomie Harris, Berenice Marlohe and Ola Rapace in Istanbul/TURKEY ---- Bond serisinin 23. filmi SKYFALL ekibi, İstanbul'da basının karşısına çıktı.

 

Bond sarayda

Bond serisinin 23. filmi SKYFALL ekibi, İstanbul'da basının karşısına çıktı.

Güncelleme:30 Nisan 2012 09:38

Çırağan Sarayı'ndaki basın toplantısına filmin oyuncuları Daniel Craig, Naomie Harris, Berenice Marlohe ve Ola Rapace katıldı.
Basın toplantısından önce gazetecilere poz veren Daniel Craig, fotoğraf çekimi sırasında sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Craig, "Buranın manzarası gerçekten çok büyüleyici" dedi. http://birbak.mynet.com/detay/guncel/bond-sarayda/16496Mendes'den özel açıklama

James Bond Skyfall filmi için yapılan basın toplantısını yerli yabancı 100'ü aşkın gazeteci izledi

Mendes'den özel açıklama James Bond Skyfall filmi için Çırağan Sarayı’nda yapılan basın toplantısını yerli yabancı 100’ü aşkın gazeteci izledi. Soğuk görüntüsünün aksine sempatik tavırları ve neşesiyle dikkat çeken son James bond Daniel Craig, “İstanbul’a ikinci kez geliyorum. Trafik aynı ama güzel bir şehir. Fethiye’de harika vakit geçirdik” dedi.

50. yılını kutlayan James Bond’un 23. filmi Skyfall için Çırağan Sarayı’nda basın toplantısı düzenlendi.Toplantıyı Türkiye’den 35, yurt dışından ise 69 gazeteci izledi. Yabancı gazeteciler, basın toplantısının yapıldığı Çırağan Sarayı’nda kendilerini çok ayrıcalıklı hissettiklerini söylerken, sarayın dekorasyonu ve manzarasına da hayran kaldıklarını sık sık dile getirdiler.

‘Gülmeyen adam’ denilen Daniel Craig, lakabı haksız çıkarmak istercesine oldukça güler yüzlüydü. Sempatik tavırları ve neşeli görüntüsüyle dikkat çeken Craig, “İstanbul’a ikinci kez geliyorum. Trafik aynı ama güzel bir şehir. Fethiye’de harika vakit geçirdik.”

"Sakın merak etmeyin, İstanbul'u olduğu gibi göstereceğiz"

20 gündür Türkiye’de olduklarını belirten yönetmen Sam Mendes de “İstanbul çok özel bir kent. İnsanlar bize çok sıcak davrandılar. Çok özel zamanlar yaşadık. İstanbul, Türkiye’nin en güzel kenti” dedi. Şehrin kendilerine verdiklerine baktıklarını söyleyen Mendes, “İstanbul İstanbuldur. Burayı olduğu gibi göreceksiniz. Sakın merak etmeyin. Burayı asla geri kalmış bir ülke gibi göstermeyeceğiz. Burası harika bir şehir. Burada İstanbul’un en iyi taraflarını yakalayacağız. Londra Parlamento Binası ve kırmızı telefon kulübeleriyle gösterilir hep. İstanbul’u çekerken her türlü klişeden uzak duruyorum. İstanbul’un ruhunu yakalamayı amaçlıyorum. Şehri şu andaki haliyle yakalamak istiyorum, Hem film hem de şehir için en iyi olanı çekeceğiz
Mendes, Kapalıçarşı’da meydana gelen hasarla ilgiliyse, “Hasarın minimum seviyede olduğunu biliyoruz. Bizim ürettiğimiz bir cam kırıldı” dedi.

James Bond serisinin ‘From Russia with Love’ ile ‘The World is not enough’ filimlerinin bazı sahneleri de İstanbul’da çekilmişti.

Bir gazetecinin “Ajan olma şansınız olsaydı olur muydunuz’’ sorusuna da Craig, yaptığı işten memnun olduğunu söyledi.

“Daha önceden filmlerde dublör sevmediğini söylemiştiniz. Ancak bu filmde dublör kullandınız” sorusuna Craig, “Ben asla böyle bir şey söylemedim. Filmde çok tehlikeli sahneler var. Öyle çekilmesi gerekiyordu. Güvenliğe önem vermeliyiz” diye konuştu.

Bond kızı olmak şans

Yeni Bond kızı Berenice Marlohe, “Bond kızı olmak büyük bir şans” derken diğer Bond kızı Naomi Harris ise “Kapalıçarsı’da ve Adana’da çekim yapmak çok güzeldi. Burada olmaktan çok mutluyum” diye konuştu. Kızlar Daniel Craig çok esprili ve süper bulduklarını söylediler.

(Ömür Gedik/Hürriyet)
http://haber.gazetevatan.com/mendesden-ozel-aciklama/447095/8/Magazin

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG