This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

30 Nisan 2012 Pazartesi

Daniel Craig, Sam Mendes, Naomie Harris Berenice Marhole are in a Ciraga Palace in Istanbul/TURKEY

‘İstanbul’u olduğu gibi göstereceğiz’

‘İstanbul’u olduğu gibi göstereceğiz’

İstanbul’da çekimleri süren James Bond filminin başrol oyuncusu Craig dün basınla buluştu. Craig, soru üzerine ‘İstanbul İstanbul’dur. Olduğu gibi göstereceğiz. Merak etmeyin’ dedi

Bazı sahneleri Türkiye’de çekilen James Bond serisinin son filmi ”Skyfall”un başrol oyuncusu Daniel Craig, İstanbul’un güzel ve muhteşem bir kent olduğunu belirterek ”Bond’un İstanbul ile ilişkisi var” dedi. Çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da süren filmin yönetmeni Sam Mendes, yapımcılar Michail Wilson, Barbara Broccoli, oyuncular Daniel Craig, Naomie Harris, Berenice Marlohe ve Ola Rapace’yle birlikte Çırağan Sarayı’nda basın toplantısı düzenledi. Yönetmen Sam Mendes yaklaşık 20 gündür kentte olduklarını, çok güzel zamanlar geçirdiklerini belirterek, ”İstanbul çok özel bir kent. İnsanlar bize çok sıcak davrandılar. Çok özel zamanlar yaşadık. İstanbul, Türkiye’nin en güzel kenti” dedi.

Hasar minimum seviyede
Mendes, başrol oyuncusu Daniel Craig’in çok özel bir oyuncu ve bu nesil içinde Bond’u oynayacak kalitede biri olduğunu dile getirdi. Filmin çekimlerinin Adana, Fethiye ve İstanbul’da yapıldığını anlatan Mendes, ”Şehrin bize verdiklerine bakıyoruz. Elbette ki değişikler var ama film, güzel şehirlerde çekiliyor” dedi. Bir gazetecinin ”Kapalıçarşı’nın zarar gördüğüne dair haberler yansıdı. Bu doğru mu?” sorusuna Mendes, “Kapalıçarşı’daki hasarın minimum seviyede olduğunu biliyoruz. Bizim ürettiğimiz bir cam kırıldı” diye konuştu.Yapımcı Michael Wilson da bu konuyla ilgili daha önce düzenledikleri basın toplantısında bilgi verdiğini hatırlatarak ”Hükümet bize dikkatli olmamızı söylemişti. Biz de ona göre çok dikkatli olduk” dedi.
Bir gazetecinin filmin başrol oyuncusu Craig’e sorduğu ”İstanbul’a ilk defa mı geliyorsunuz?” sorusunu ise Craig, ”Hayır, ilk kez değil, ikinci defa geliyorum. İstanbul güzel ve muhteşem bir kent. Bond’un İstanbul ile ilişkisi var. Güzel bir şehir. Fethiye’de harika vakit geçirdik” şeklinde cevapladı.  ”Daha önceden filmlerde dublör sevmediğinizi ve bu nedenle filmlerinizde dublör kullanmadığınızı söylemiştiniz. Ancak bu filmde dublör kullandınız” diyen bir gazeteciye de Craig, ”Ben asla böyle bir şey söylemedim. Filmde çok tehlikeli sahneler var.  Öyle çekilmesi gerekiyordu. Güvenliğe önem vermeliyiz” diye cevap verdi. ”Televizyon ve gazetelerde filmin Türkiye’yi İran’ı gibi göstereceği yazıldı. Bunlar doğru mu? Gerçek İstanbul’u mu sahte İstanbul’u mu göstereceksiniz?” sorusuna ise Craig, ”Hayır, asla. İstanbul İstanbul’dur. Burayı olduğu gibi göstereceğiz. Sakın merak etmeyin. Burası harika bir şehir” cevabını verdi.  Basın toplantısında Türkçe çeviri olmamasına bazı Türk gazeteciler tepki gösterdi.  http://gundem.milliyet.com.tr/-istanbul-u-oldugu-gibi-gosterecegiz-/gundem/gundemdetay/30.04.2012/1534298/default.htm?ref=OtherNews
 
 

Craig: Bond'un İstanbul ile ilişkisi var

Türkiye'de çekilen James Bond filmi filminin başrol oyuncusu Daniel Craig İstanbul'u "İstanbul güzel ve muhteşem bir kent. Bond'un İstanbul ile ilişkisi var" sözleriyle anlattı .
Craig: Bond'un İstanbul ile ilişkisi var
 
 
İSTANBUL - Bazı sahneleri Türkiye'de çekilen James Bond serisinin son filmi “Skyfall”un başrol oyuncusu Daniel Craig,İstanbul'un güzel ve muhteşem bir kent olduğunu belirterek “Bond'un İstanbul ile ilişkisi var” dedi.

Çekimlerinin bir bölümü İstanblda süren filmin yönetmeni Sam Mendes, yapımcılar Michail Wilson, Barbara Broccoli, oyuncular Daniel Craig, Naomie Harris, Berenice Marlohe ve Ola Rapace'yle birlikte Çırağan Sarayı'nda basın toplantısı düzenledi.

Yönetmen Sam Mendes yaklaşık 20 gündür burada olduklarını, çok güzel zamanlar geçirdiklerini belirterek, “İstanbul çok özel bir kent. İnsanlar bize çok sıcak davrandılar. Çok özel zamanlar yaşadık. İstanbul, Türkiye'nin en güzel kenti” dedi.

Mendes, başrol oyuncusu Daniel Craig'in çok özel bir oyuncu ve bu nesil içinde Bond'u oynayacak kalitede biri olduğunu dile getirdi.
Filmin çekimlerinin Adana, Fethiye ve İstanbul'da yapıldığını anlatan Mendes, “Şehrin bize verdiklerine bakıyoruz. Elbette ki değişikler var ama film, güzel şehirlerde çekiliyor” dedi.

Bir gazetecinin “Kapalıçarşı'nın zarar gördüğüne dair haberler yansıdı. Bu doğru mu?” sorusuna Mendes, “Kapalıçarşı'daki hasarın minimum seviyede olduğunu biliyoruz. Bizim ürettiğimiz bir cam kırıldı” diye konuştu.

Yapımcı Michael Wilson da bu konuyla ilgili daha önce düzenledikleri basın toplantısında bilgi verdiğini hatırlatarak “Hükümet bize dikkatli olmamızı söylemişti. Biz de ona göre çok dikkatli olduk” dedi.
“İSTANBUL İSTANBUL'DUR”
Bir gazetecinin filmin başrol oyuncusu Daniel Craig'e sorduğu “İstanbul'a ilk defa mı geliyorsunuz?” sorusunu ise Craig, “Hayır, ilk kez değil, ikinci defa geliyorum. İstanbul güzel ve muhteşem bir kent. Bond'un İstanbul ile ilişkisi var. Güzel bir şehir. Fethiye'de harika vakit geçirdik” şeklinde cevapladı.

Bir gazetecinin “Ajan olma şansınız olsaydı, olur muydunuz?” sorusuna da Craig, yaptığı işten memnun olduğu cevabını verdi.

“Daha önceden filmlerde dublör sevmediğinizi ve bu nedenle filmlerinizde dublör kullanmadığınızı söylemiştiniz. Ancak bu filmde dublör kullandınız” diyen bir gazeteciye de Craig, “Ben asla böyle bir şey söylemedim. Filmde çok tehlikeli sahneler var. Öyle çekilmesi gerekiyordu. Güvenliğe önem vermeliyiz” diye cevap verdi.

“Televizyon ve gazetelerde filmin Türkiye'yi İran'ı gibi göstereceği yazıldı. Bunlar doğru mu? Gerçek İstanbul'u mu sahte İstanbul'u mu göstereceksiniz?” sorusuna ise Craig, “Hayır, asla. İstanbulİstanbul'dur. Burayı olduğu gibi göstereceğiz. Sakın merak etmeyin. Burası harika bir şehir” cevabını verdi.

Bu arada, yerli ve yabancı çok sayıda basın mensubunun izlediği basın toplantısında Türkçe çeviri olmamasına bazı Türk gazeteciler tepki gösterdi.

Alınan bilgiye göre, James Bond serisinin “From Russia with love” ile “The World is not enough” filmlerinin bazı sahneleri de İstanbl'da çekilmişti.

Son film olan “Skyfall” ile birlikte İstanbul üçüncü defa James Bond filmlerine sahne oluyor.(aa)
 
 
 

'O sorun' Bond'u da isyan ettirdi

James Bond serisinin son filmi Skyfall’un başrol oyuncusu Daniel Craig, İstanbul’da neden şikayet etti?..

30 Nisan 2012 Pazartesi, 06:54:25
 
 
Serkan AKKOÇ/AHT
Yönetmen Sam Mendes ve Bond kızları Naomie Harris ile Berenice Marlohe’yle İstanbul Çırağan Sarayı’nda bir basın toplantısı düzenleyen Daniel Craig “Bu İstanbul’a ikinci gelişim. Muhteşem bir kent. 15 yıl önce bir kez daha gelmiştim. Ancak o zamandan bu yana trafik çok artmış” dedi. Craig, İstanbul’un filmde İran gibi gösterileceği iddialarına ise “Burayı olduğu gibi göstereceğiz” sözleriyle yanıt verdi. Basın toplantısını dünyadan ve Türkiye’den 100’e yakın basın mensubu takip etti.
Daniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet Istanbul

Daniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet Istanbul


 » Daniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet Istanbul

Daniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet IstanbulDaniel Craig and the Cast and Crew of Skyfall Greet Istanbul

 
 
 

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG