This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

16 Nisan 2012 Pazartesi

Bond Çekimleri olaylı başladı

Çekimler olaylı başladı

İbrahim ŞAHİN
16 Nisan 2012
 

Bond'un dün Kapalıçarşı'daki çekimlerinde, çarşı içindedki Aynacılar Sokak'ta bulunan 400 yıllık ahşap bina hasar gördü.

Binada hizmet veren Boybeyi adlı kuyumcunun önünde senaryo gereği hızla geçen motosikletler, virajı alamayıp düşünce yapıya zarar verdi. Mekanın vitrin camı mermileri kırıldı, ahşap binanın kolonlarında eğrilmeler oldu. "Muhteşem Yüzyıl" dizisindeki mücevherleri de hazırlayan Boybeyi Kuyumculuk'un sahibi Mete Boybeyi, polis çağırıp tutanak tutturdu. Mete Boybeyi, "Burası çarşının en eski binalarından biri. Motosikletlerin düştüğü anda çıkaracağı kıvılcımla bir yangın çıkabilir ve bu bizim gözümüz gibi baktığımız bina kül olabilirdi. Burada çekim yapılacağından haberimiz bile olmadı. Esnaf arkadaşlar arayıp camların kırıldığını söyledi. Çekim için Kapalıçarşı Esnafları Derneği'nden izin alınmış. Bize sorulmadı bile" diye konuştu.
Tarihi postaneye James Bond rötuşu
İstanbul, ‘007 James Bond’ serisinin 25’inci filmi ‘Skyfall’un çekimlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Film için Sirkeci’deki tarihi postane baştan aşağı boyandı, kapatılacak sokaklara uyarı yazıları asıldı.
‘DÜNYADAKİ en uzun film serisi’ olarak bilinen ‘007 James Bond’un 25’inci halkası ‘Skyfall’ için bir süredir Adana’da çekim yapan film ekibi, İstanbl’a gelmeye hazırlanıyor. Eminönü ve Sirkeci’de yapılacak çekimler için sürdürülen hazırlıklara hız verildi. Sirkeci’deki tarihi postane, ‘Skyfall’ için baştan aşağıya boyandı. Binanın hem içini hem de dış cephesini boyayan işçiler, son hazırlıklarını önceki gün tamamladı.
Meydan kapanacak
Yakında başlayacak çekimler nedeniyle Eminönü Meydanı dört günlüğüne kapanacak. Bazı cadde ve sokaklar da farklı günlerde hem yaya hem de araç trafiğine kapalı olacak. Kapatılacak yollara uyarı yazıları asılırken, çekimlerde kullanılacak seyyar satıcı arabaları ve set malzemeleri için özel bir alan oluşturuldu. Güvenlik görevlilerinin nöbet tuttuğu alandaki malzemeler, yağmura karşı brandayla korunmaya alındı.
Dönerciler açık
Çekimler için kapatılacak cadde ve sokaklarda bulunan dükkanların sahiplerine günlük kazançlarının tamamen ödeneceği sözü verildiği, dönercilerin ise çekimler sırasında da işlerine devam edeceği öğrenildi. “Filmde rol alacağız, çekimler sırasında döner kesmeye devam edeceğiz” diyen dönerciler, film için alacakları ücreti ise açıklamadı. Cenker TEZEL

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/20351518.asp

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG