This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

18 Şubat 2012 Cumartesi

*Yalan Dünya linkler **Sıla, Beyaz Show'da izleyenleri mest etti -- Buse Terim Twitter'da olay oldu ***17 şubat 2012 Beyaz show'dan çektiğim kareler...

17 şubat 2012 Beyaz show'dan çektiğim kareler...
Sıla, Beyaz Show'da izleyenleri mest etti -- Buse Terim Twitter'da olay oldu

Sıla, izleyenleri mest etti

Sıla, Eser Yenenler, Gökhan Keser, Buse Terim ve Gece'nin konuk olduğu Beyaz Show'dan keyifli anlar...
18.02.2012 13:33:24 Beyaz Show’un bu haftaki konukları Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programının sunucusu Eser Yenenler, Efsane teknik direktör Fatih Terim’in blog yazarı kızı Buse Terim, güzel popçu Sıla ile yakışıklı popçu Gökhan Keser ile rock grubu Gece konuk oldu.

Programın giriş bölümünde kendi tarzıyla bağlama çalan Mehmet Leventoğlu ilginç bir performans sergiledi.
Gecenin sürprizi, Beyaz’ın, Eser’in sunuculuğunu yaptığı “Eyvah Düşüyorum” yarışmasına katılması oldu!

Gökhan Keser, Sıla ile birlikte “Hadi Ordan” adlı şarkıyı seslendirdi. İkilinin muhteşem performansı görülmeye değerdi.

Twitterda “en çok konuşulanların” anlık olarak yer aldığı bir liste olan “trend topic” olmak istediğini söyleyen Eser’in Beyaz’a küçük bir sürprizi vardı! Ayak bileğine Beyaz’ın resmini dövme olarak yaptırmış olan Eser, başta Beyaz olmak üzere herkesi güldürdü. Son derece keyifli geçen programda birbirinden komik diyaloglar da yaşandı!
Bunları biliyor musunuz köşesinde Beyaz’ın Eser’e, geçen sene kız arkadaşına“Beni kendinize aşık ettiğiniz için sizi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim" yazan bir plaket hediye ettiğini sorması üzerine Eser “Ama şu an çok utandım” cevabıyla herkesi güldürdü.

Buse Terim'in kayak şampiyonluğu olduğu ,babası Fatih Terim’e giyimiyle ilgili fikir verdiği ,çok iyi oryantal dans ettiği ve arkadaşlarının kendisine “Sincap” lakabını taktığı; Sıla’nın Fransızca şarkılar söylediği, bisiklete binmekten hoşlanmadığı, çok güzel reçel yaptığı; Gökhan Keser’in ise ayak sallama tiki olduğu, tarçın kokusundan hoşlanmadığı, evinde en önem verdiği şeyin camlarının temiz olması olduğu bilgileri, bu gecenin "Bunları Biliyor musunuz?" köşesinin ilgi çeken bilgileri arasında yer aldı.

Sıla,canlı söylediği birbirinden güzel şarkıları ve nefis yorumuyla birbirinden keyifli sohbet aralarına renk kattı.
Son günlerin popüler rock grubu Gece de programda canlı bir performans sergiledi.

Beyaz Show yeni sezonda da tüm hızı ve coşkusuyla devam ediyor.


kaynak;
http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Sila-izleyenleri-mest-etti-28471.aspx#axzz1mjSCKwWy


Buse Terim Twitter'da olay oldu
 18 Şubat 2012 Cumartesi
Kanal D’de yayınlanan sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show’un bu haftaki konuklarından Fatih Terim'in kızı Buse Terim sosyal medyada en çok konuşulan kişiler arasında yer aldı.

İşte o twitler ;


pek bi iticisin şekerim, ısınamadım. donuk bakıyorsun.

Buse Terim TT de olunca hadisenin kompleksleri tutusmustur

Ben kimsenin goremedigini goruyorum blogumda yaziyorum havada durdum sahitlerim de var

iyi bir gözü olduğunu söylüyor bi aynaya bakmalı bence :D

Fatih Hoca ya saygim sonsuz ama Buse Terim'le bildigin dalga gecmisler ama kizcagiz seviniyor. Reklamlarda gercegi ogrenir..

sıradaki kahkaham "kimsenin düşünemediğini düşünüp,göremediğini gördüğüme inanıyorum''diyen "Buse Terim''e gelsin.
Buse Terim soyadımla anılmak istemiyorum demişti. Soyadı Terim olmasaydu bu akşam beyaz show'a çıkamazdı. Biri kendisine iletsin...
 moda blogu yaziyordu di mi? Kupe klipsine "kupe arkaligi" diyecek kdr anliyor, aa ama soyadiyla bir yere gelmedi,yetenek!
babasının kızı diye orada diyenler, Selin Denizli de Mustafa Denizli'nin kızıydı.. Kimi yürür durmaz, kim, düşer tutunamaz!
 kendini öve öve bitiremiyor! Sıla da kendi hakkında bir kelime söylemiyor, ben şöyleyim diye! Fark budur!

buse terim havalı.gökhan keser tamam yakışıklı adam da şarkıcılığı bıraksın gitsin. eser ve beyazda olmasa program izlenmez hee bi de sıla<3

Buse Terim Fatih Terim'in kızı olmasaydı twitter'da popüler olur muydu ? Olurdu bence,çünkü bende Obama'nın oğluyum ama twitterde ameleyim.

Nedir ya bu Buse Terim muhabbeti Ferihan'in ismi mı değişti ne etti?

buse terim "benim gözüm var" dedi. ya ben de saatlerdir bakıyorum bu kızın yüzünde bi şey var ama ne acaba diye

Buse Terim'e karşı çekememezlik içinde olmamız normal ama o da biraz mütevazi olsa keşke. http://www.stargazete.com/medya/buse-terim-twitter-da-olay-oldu-haber-426166.htm


*Nurhayat'ın tuzağı Orçun'a takıldı *Halil Sezai Yalan Dünya'da *Orçun Tülay'a göz koydu

Nurhayat'ın tuzağı Orçun'a takıldı
 TV
Nurhayat, Deniz'den kurtulmak için hain bir plan yaptı.
17.02.2012 18:12:43 Deniz'den kurtulmak için ona tuzak kuran Nurhayat, Orçun'un sayesinde başarısız oldu.

İşte o sahneler!
kaynak; http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Nurhayatin-tuzagi-Orcuna-takildi-28454.aspx#axzz1mjSCKwWyHalil Sezai Yalan Dünya'da
TV
Yalan Dünya'nın yeni bölüm sürprizi Halil Sezai oldu.
17.02.2012 18:18:59 Son dönemlerin çok sevilen isimlerinden Halil Sezai, Yalan Dünya'nın yayınlanan son bölümünde yer aldı.

Halil Sezai sahnede Sonbahar adlı şarkısının seslendirirken, Açılay ve Emir de danslarıyla şarkının tadını çıkartıyorlar.

İşte o sahneler!

kaynak;
http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Halil-Sezai-Yalan-Dunyada-28455.aspx#axzz1mjSCKwWyOrçun Tülay'a göz koydu
TV
Selahattin sayesinde Tülay'la tanışan Orçun, onunla evlenmek istiyor.
17.02.2012 18:22:56 Gülistan'ın baskıları sonucunda Orçun'la dolaşmak zorunda kalan Selahattin, kaderin acı oyunuyla karşı karşıya kaldı. Orçun, Tülay'la tanıştıktan sonra ona aşık oldu.

İşte Orçun'un Tülay'a olan aşkı!

kaynak;
http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Orcun-Tulaya-goz-koydu-28456.aspx#axzz1mjSCKwWy

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG