This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

14 Şubat 2012 Salı

*Yalan dünya 6.bölüm fragmanı izlemek için tıklayın!!!! *Bu hafta Beyaz Showda *Yalan Dünya 5. bölümden fotoğraflar

“Beyaz Show” bu gece yine şahane!

17 Şubat Cuma 22:45
Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından ve söz yazarlarından Sıla, BKM Mutfak’ta çok güzel hareketlere imza atan komik adam Eser Yenenler, blog sayfasıyla dikkatleri çeken, genç modacı, Fatih Terim’in kızı Buse Terim ve tescilli bir yakışıklı olup, dünyanın en fotojenik erkeği seçilen Gökhan Keser konuk olacak.


Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprisi ve canlı yayın sürprizleriyle Beyaz Show bu gece de yine şahane! Sakın kaçırmayın!


Yalan dünya 6.bölüm fragmanı izle
http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Pid=5889&TypeId=1

http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=11841

http://www.yalandunyatv.com/yalan-dunya-bolumleri/yalan-dunya-6-bolum-izle.html

______________________

Yalan Dünya 5. bölümden fotoğraflar
fotoğraflar dizifilm.com forum sayfalarından alıntıdır.

daha fazla fotoğraf için;
Yalan Dünya albüm;
http://my.opera.com/celebfan/albums/show.dml?id=10490572
Beyaz Show 2012
http://my.opera.com/celebfan/albums/show.dml?id=10490642

http://beyazitozturkfan.blogspot.com/


Nurhayat ile Deniz arasında yüzük krizi yaşanıyor

Cuma 20:00

Selahattin, büyük bunalımdadır. Gülistan’ın peşine taktığı Orçun nedeniyle bir türlü Tülay ile yalnız kalamamaktadır. Bir punduna getirip tam Tülay ile baş başa kalacaklarken Orçun bir anda diplerinde bitmektedir. Nurhayat, Deniz’den kurtulmak için yeni bir plan yapar. Pırlanta yüzüğünü bilerek evlerinde düşürür. Sonra da yüzüğü onun aldığını ima eder. Her iki dairede yüzük nedeni ile büyük gerginlik yaşanır. Çalışmadığı için para sıkıntısı çeken Bora, iş için Reis’e başvurur. O da onu yeni çıkan bir elektrik süpürgesi pazarlama işine sokar. Bora elinde elektrik süpürgesi ile Cihangir’de kapı kapı gezer. Çağatay, çekimlerde yönetmen tarafından sürekli ezilen Ahmet’i koruması altına alır. Ancak daha sonradan bu durum Ahmet için büyük bir işkenceye döner. Çağatay yalnız kalıp bunalıma girdikçe Ahmet’i aramaktadır. Sürekli birlikte takılmak ister. Sık sık Tülay’ın evine gidip gelen Orçun, onun ilgisini yanlış yorumlar ve babasına bir itirafta bulunur. Zaten Tülay ile yalnız kalamayan Selahattin duydukları karşında çılgına döner. Hırsızlıkla suçlanan Deniz ‘in suçsuz olduğu ortaya çıkar. Kadınların çok ileri gittiğini fark eden Şehmuz bile bu durumdan utanır. Planı işe yaramayan Nurhayat’a bir darbede Rıza’dan gelir. Rıza, söz yüzüğünü atar ve sonunda onu terk eder. Hatta haberi hiç vakit kaybetmeden Deniz’e de duyurur ancak Nurhayat’tan kurtulmak sanıldığı kadar kolay değildir.

Orçun evlenmeye karar veriyor!

Açılay ve Deniz'den vazgeçen Orçun, gönlünü kime kaptırıyor!
15.02.2012 10:53:23
Yeni iş arayışında olan Bora, elektrikli süpürge pazarlamaya başlıyor. Orçun ise babasının büyük aşkı Tülay'a gönlünü kaptırıyor!
İşte Yalan Dünya'nın kahkaha dolu yeni bölümünden ilk görüntüler!

Yalan Dünya 6. Bölüm Fotoğraflar
fragman;

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG