This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

4 Şubat 2012 Cumartesi

Nicolas Cage loved Cappadocia/TURKEY

Böyle manzara görmedim!

  • İLKER GEZİCİ
  • 04.02.2012
  • Böyle manzara görmedim!

Nicolas Cage, 'Hayalet Sürücü 2' filmini çektiği Kapadokya'yı övdü: Daha önce böyle bir manzara görmemiştim, müthiş etkilendim!

17 ŞUBAT'TA VİZYONDA Nicolas Cage'in Türkiye gözlemleri... Ünlü oyuncunun, çekimlerini Kapadokya ve Pamukkale'de yaptığı yeni filmi 'Hayalet Sürücü 2', 17 Şubat'ta vizyona giriyor. Cage, 'collider. com' sitesinde yayınlanan röportajında Türkiye'nin filmin ruhuyla örtüştüğünü söyledi.

FARKLI BİR COĞRAFYAÜnlü oyuncu, şöyle konuştu: "Mekanları bir karakter gibi düşünmek lazım. Türkiye daha önce görmediğim bir coğrafyaya sahipti. Kapadokya'nın oyulmuş kayaları beni müthiş etkiledi. Daha önce böyle bir manzara görmemiştim."

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2012/02/04/boyle-manzara-gormedim

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG