This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

6 Şubat 2012 Pazartesi

*Ata canlı yayında Beyaz'ı dövdü *Berlin Kaplanı ve Beyaz ringe çıktı *Nev'in canlı performansı twitter'ı salladı *Nayer, Beyaz Show'u salladı *Kanal D, Cuma gecesinde tt oldu *Orçun Deniz'i kıskandırmaya çalışıyor

Kanal D, Cuma gecesinde tt oldu

Kanal D, Cuma gecesi sosyal medyada tt oldu. İşte yorumlar!
04.02.2012 14:45:07

Kanal D’nin “Yalan Dünya” dizisi ve “Beyaz Show” programı, Cuma gecesi sosyal medyanın 1 numaralı gündem konusu oldular.

Kanal D’nin, büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yeni komedi dizisi “Yalan Dünya” ile sevilen talk show programı “Beyaz Show”, Cuma gecesi sosyal medyaya damgalarını vurdular ve gecenin bir numaralı gündem konusu oldular.

Yalan Dünya, Cuma gecesi sosyal medyada tt oldu. Dizinin yayını sırasında yapılan espriler, twitter kullanıcıları tarafından bölüm boyunca yazıldı ve üzerine konuşuldu.

Neredeyse tüm karakterler üzerine konuşuldu, yorumlar yapıldı. Özellikle, İzmir'e gönderme yapılan espriler kendinden bahsettirdi. Timsah ve Servet’in çamaşır suyu komikliğinden de çokça bahsedildi.
Ayni şekilde Beyaz Show’da çok ilgi gördü.

Ata Demirer ve Nayer dünya çapında tt oldular. Nev de tt olanlar listesine girdi. Ata Demirer ile Beyaz'ın bir araya gelmesiyle çok eğlenceli bir bölüm olduğu yönünde yorumlar yapıldı.

Nev'in ve Nayer’in performansları alkış aldı.
Okuyun: Kanal D, Cuma gecesinde tt oldu / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.  KAYNAK; http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Kanal-D-Cuma-gecesinde-tt-oldu-27860.aspx#axzz1lPxuVE5JOrçun Deniz'i kıskandırmaya çalışıyor

Karşı komşularına gidip şekerleme yapan Orçun'dan komik diyaloglar...
06.02.2012 11:56:41
Aklına esip, karşı komşularına gidip şekerleme yapan Orçun, Deniz'le karşılaşınca fırsatı kaçırmayarak, onu kıskandırmaya çalışıyor.

İşte o eğlenceli diyaloglar!


Okuyun: Orçun Deniz'i kıskandırmaya çalışıyor / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.


Berlin Kaplanı ve Beyaz ringe çıktı


Söz konusu Berlin Kaplanı filmi olur da, Beyaz stüdyoya ring kurmaz mı? İşte gecenin eğlenceli anları!
04.02.2012 10:22:49 Beyaz Show’un bu haftaki konukları Berlin kaplanı filmiyle Ata Demirer, Tarık Ünlüoğlu, Necati Bilgiç, Özlem Türkad ve Mert Aran ile en güzel şarkılarıyla Nev oldu.

Programın giriş kısmında Anadolu Ateşi’nin 2012 projesi olan çocuk dans topluluğu “Kıvılcım” konuk oldu. Yetenekli çocuk dansçılar danslarıyla herkesi büyüledi.

Birbirinden komik diyalogların yaşandığı program boyunca Ata Demirer ve Beyaz’ın karşılaşması görülmeye değerdi. Önce Ata Demirer’in yurtdışı turnelerde korumalığını yapan boksör Ayhan Özçelik’e meydan okuyan Beyaz soluğu ringde aldı! Ardından da Ata Demirer ve Beyaz boks ringine çıkıp hem konukları hem seyircileri gülmekten kırdı geçirdi!

BEYAZ SHOW’DA NAYER RÜZGARI ESTİ
Küba asıllı Amerikalı rapçi Pitbull’un vokalisti olan seksi yıldız Nayer canlı performansı ve çekici fiziğiyle, geceye tam anlamıyla damgasını vurdu. Seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kübalı seksi yıldız, programdaki seyircilerin enerjisine bayıldığını ve Türkiye’ye hayran kaldığını, en kısa sürede tekrar gelmek istediğini söyledi. Bunun üzerine stüdyo tam anlamıyla coştu.

Demirer, "Çökertme" türküsünü doğaçlama olarak "Reggae" tarzı söylemeyi başardı! Beyaz’ın evlilik sorusu üzerine utandığı gözlenen ünlü komedyen ser verip sır vermedi!

Bülent Ersoy’un da telefonla bağlandığı programda, Ata Demirer ve Nev söyledikleri şarkılarla izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Beyaz da zaman zaman şarkılara eşlik etmeyi ihmal etmedi.

Beyaz Show yeni sezonda da tüm hızı ve coşkusuyla devam ediyor.

Okuyun: Berlin Kaplanı ve Beyaz ringe çıktı / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.  http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Berlin-Kaplani-ve-Beyaz-ringe-cikti-27847.aspx#axzz1lPxuVE5JAta canlı yayında Beyaz'ı dövdü
Ata canlı yayında Beyaz'ı dövdüBERLİN KAPLANI'YLA RİNGE ÇIKTI

Berlin Kaplanı’yla ringe çıktı

Berlin’de yaşayan bir Türk boksörü canlandırdığı “Berlin Kaplanı” filmi geçtiğimiz günlerde vizyona giren Ata Demirer, önceki gece “Beyaz Show”un konuğuydu. Demirer, canlı yayında kendisine meydan okuyan Beyazıt Öztürk’le ringe çıktı. Boks maçı, hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri kahkaha krizine soktu.

BEYAZIT Öztürk, bu haftaki programında “Berlin Kaplanı” ekibini ağırladı. Ata Demirer, Tarık Ünlüoğlu, Necati Bilgiç, Özlem Türkad ve Mert Aran’ın konuk olduğu programa Nev ve Amerikalı rap’çi Nayer de şarkılarıyla renk kattı. Ama gecenin en ilginç anı boks ringinde yaşandı.

Öztürk, Ata Demirer’in yurtdışı turnelerde korumalığını yapan boksör Ayhan Özçelik’e meydan okuyup ringe çıktı. Onu Ata Demirer takip etti ve ikili kozlarını ringte paylaştı. Bu ilginç maç hem stüdyoda hem de ekran başında şovu izleyenleri kahkahaya boğdu.

EVLİ MİSİN BEYAZ                        
Pitbull’un Küba asıllı Amerikalı vokalisti Nayer de gecenin en ilgi çeken isimlerindendi. Beyazıt Öztürk’ü çok yakışıklı bulduğunu söyleyen seksi rap’çi, ünlü şovmene evli olup olmadığını da sordu. Öztürk, herkesi şaşırtan bu soruya “Dün boşandım” diye esprili bir yanıt verdi. İlerleyen dakikalarda ikilinin yaptığı dans şovunu stüdyodakiler çığlık çığlığa izledi.

SENARYO BENİM  
Ata Demirer, yayın çıkışı gazetecilerin sorularına da yanıt verdi. Ünlü komedyen, Yavuz Seçkin’den sonra şarkıcı Ferdi Tayfur’un da “Berlin Kaplanı” için “Benim senaryom” demesiyle ilgili “Böyle bir şey söz konusu değil. Senaryo dahil filmin her şeyi bana ait” diye konuştu.
 
SOSYAL MEDYADA KANAL D KONUŞULDU   Kanal D’nin yeni komedi dizisi “Yalan Dünya” ve sevilen talk show programı “Beyaz Show”, cuma gecesi sosyal medyaya damgasını vurup gecenin bir numaralı gündem konusu oldu. “Yalan Dünya”da yapılan espriler, yayın boyunca Twitter kullanıcıları tarafından yazıldı, üzerine konuşuldu. Neredeyse tüm karakterler üzerine yorumlar yapıldı. Aynı şekilde “Beyaz Show”a katılan Ata Demirer ve Nayer de dünya çapında trend topic oldu.
Ata Demirer ile Beyazıt Öztürk’ün boks maçında, Demirer’in koruması Ayhan Özçelik de hakemlik yaptı.
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19837509.asp


http://fotogaleri.gazetevatan.com/fotogaleri/21640/1/1


Beyazıt'a ter döktüren o telefon

Canlı yayında gördüğü Nev'e beğenisini dile getirmek için Beyaz Show'a bağlanan Bülent Ersoy, Beyaz'a soğuk terler döktürdü...

04 Şubat 2012 - 15:42
Nayer'in 'evli misin?' sorusuna 'beyaz' yalan!

Dünya müzik listelerini 'Suavemente' şarkısıyla kasıp kavuran Pittbull'un vokalisti Küba asıllı Nayer, İstanbul'da hayranlarıyla buluştu.
05 Şubat 2012 Pazar - 
Akşam
Nayer'in 'evli misin?' sorusuna 'beyaz' yalan!
Beyazıt Öztürk'ün sunduğu 'Beyaz Show'a da katılan ve canlı parformansıyla en sevilen iki parçasını seslendiren Nayer, Beyaz'ı çok yakışıklı bulduğunu ve çok beğendiğini ifade ederek ünlü şovmene evli olup olmadığını sordu. Beyaz da 'Dün boşandım' diyerek esprili bir yanıt verdi. Nayer, Mariachi sponsorluğunda hayranlarıyla buluşmadan önce ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut ile çekim yaptı.

Bülent Ersoy, canlı yayında gördüğü Nev'e beğenisini dile getirmek için Beyaz Show'a bağlandı. Nev, Bülent Ersoy'un "eğitiminiz var mı?" sorusunu tersten algılayınca ikili arasındaki diyalog bir anda gerilim yarattı. Nev "ben rock müzisyeniyim ne eğitim aldığımın önemi yok. Gelip geçiciyim gereği de yok" deyince hava birden buz kesti. Beyaz ise o anlarda ter döktü.
Oysa Bülent Ersoy Nev'i çok beğendiğini takdira şayan bir durum olduğunu eğitiminin olup olmadığını da sadece kendi için sorduğunu söyleyince ortalık yumşadı.
Beyazıt Öztürk ise "keşke bu söylediğinizi baştan söyleseydiniz" Nev şu anda kendini salmış durumda diye espri yapınca genç sanatçı da 'hürmetimiz sonsuz' diyerek olayı tatlıya bağladı. http://magazin.milliyet.com.tr/beyazit-a-ter-dokturen-o-telefon/magazin/magazindetay/04.02.2012/1498078/default.htm


Bülent Ersoy sordu Beyaz terledi VİDEO

Canlı yayında gördüğü Nev'e beğenisini dile getirmek için Beyaz Show'a bağlanan Bülent Ersoy, Beyaz'a soğuk terler döktürdü

05 Şubat 2012 Pazar, 13:25:31
 Bülent Ersoy sordu Beyaz terledi
  Bülent Ersoy, canlı yayında Nev'e beğenisini dile getirmek için Beyaz Show'a bağlandı. Nev, Bülent Ersoy'un "eğitiminiz var mı?" sorusunu tersten algılayınca ikili arasındaki diyalog bir anda gerginlik yarattı. Nev "ben rock müzisyeniyim ne eğitim aldığımın önemi yok. Gelip geçiciyim gereği de yok" deyince hava birden buz kesti.
Video için tıklayınız...
BEYAZ İSE O ANLARDA TER DÖKTÜ
Oysa Bülent Ersoy Nev'i çok beğendiğini takdira şayan bir durum olduğunu eğitiminin olup olmadığını da sadece kendi için sorduğunu söyleyince ortalık yumuşadı.

Beyazıt Öztürk ise "keşke bu söylediğinizi baştan söyleseydiniz" Nev şu anda kendini salmış durumda diye espri yapınca genç sanatçı da 'hürmetimiz sonsuz' diyerek olayı tatlıya bağladı. http://www.haberturk.com/medya/haber/712927-bulent-ersoy-sordu-beyaz-terledi-video

Nayer, Beyaz Show'u salladı

Dünya müzik listelerini “Suavemente” şarkısıyla alt üst eden, Pittbull’un etkileyici vokalisti Küba asıllı Nayer, Beyaz Show'a konuk oldu.

Dünya müzik listelerini “Suavemente” şarkısıyla alt üst eden, Pittbull’un etkileyici vokalisti Küba asıllı Nayer, Beyaz Show'a konuk oldu. Beyaz dünyaca ünlü yıldız konuğuna program boyunca iltifatlar yağdırdı.

Berlin Kaplanı filmiyle gişe rekorları kıran Ata Demirer ve Berlin Kaplanı filminin oyuncu kadrosu ile sanatçı Nev'in da konuk olduğu programda Nayer rüzgarı esti.

BEYAZ'DAN YİNE ASILMA NUMARASI


Nayer, Beyaz Show'da Beyaz'ın ilgi dolu iltifatlarına fazla karşılık vermezken, Nev'e yakın ilgi gösterince Beyaz canlı yayında adeta isyan etti. 'Koynumda anakonda beslemişim 'diyen Beyaz 'Geçen hafta da Megan Fox'u aldım, yanına Murat Boz denk geldi. Ben ne şanssızım arkadaş ya 'dedi. Nayer, Beyazıt Öztürk'ün veli olup olmadığını sorunca Beyaz espriyi patlattı: 'Ben daha dün boşandım.'

NAYER'LE DANS ETTİ

Beyaz Show her hafta olduğu gibi renkli görüntülere sahne olurken, Beyaz 'Gemilerde talim var 'şarkısını söyledi ve Nayer'le dans etti.

NAYER STÜDYOYU SALLADI

Nayer Türk insanını çok sıcak bulduğunu ifade ederken, İstanbul'u çok sevdiğini de sözlerine ekledi. Söylediği canlı performans şarkılarla stüdyoyu sallayan Nayer, program boyunca da ilgi odağı oldu.

BEYAZ SHOW TWİTTER'DE TREND OLDU

Öte yandan Nayer'in Beyaz Show'a konuk olması Twitter aleminde de büyük yankı buldu. Nayer, Beyaz Show'da ekrana çıkınca Twitter'da dünya çapında trend oldu!
http://www.aydinses.com/magazin/nayer-beyaz-showu-salladi-h100102.html


Nev'in canlı performansı twitter'ı salladı

Beyaz Show'a konuk olan Nev canlı yayında alaturka şarkılardan oluşan potpori söyledi. ncak canlı performansı çok kötü bulunan Nev twitter kullancıları tarafından yerden yere vuruldu.
http://www.stargazete.com/medya/dinleyenler-sok-oldu-haber-421663.htm


Beyaz Show En Son bölüm izle Bülent Ersoy damgasını vurdu - Video İzle

Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show programına telefon ile bağlanan Bülent Ersoy, canlı yayında Beyaz ve Nev'e zor anlar yaşattı.

Berlin Kaplan'ı filmi için boks eğitimi alan Ata Demirer, canlı yayında Beyaz ile maç yaptı. Sonuç mu...
Ünlü komedyen Ata Demirer, Beyaz Show'un konuğuydu. Son filminde Berlin Kaplan'ı filminde bir boksörü canlandıran ünlü komedyen, canlı yayında havaya girince ekranda ilginç anlar yaşandı.

Beyazıt Öztürk ile ringde karşı karşıya gelen Ata Demirer, film için çalışırken öğrendiği boks taktiklerini gösterdi.

İkili arasındaki boks maçı esprili diyaloglarla sürerken, Beyazıt Öztürk de ring havasına kendini kaptırdı.

Boksa devam etmeye niyet eden Beyaz'e finalde espriyi Ata Demirer yaptı;
"Yeter, şimdi iki komedyen birbirini dövdü diye haber yapacaklar".


İşte o boks maçı;


Kaynak : http://www.internethaber.com/ata-demirer-berlin-kaplani-boks-beyazit-beyaz--399142h.htm

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG