This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

11 Şubat 2012 Cumartesi

Ana Beatriz Barros is in Istanbul/TURKEY!!! attend BEYAZ SHOW!!

Beyaz Show'da Ana rüzgarı esti


Beyaz Show'da Ana rüzgarı esti. Beyaz Show'un dün geceki konuğu Ana Beatriz Barros oldu. Ana Beatriz Barros büyük ilgi gördü.

Beyaz Show'da Ana Beatriz Barros rüzgarı esti
Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show programına konuk olan Victoria's Secret meleklerinden Ana Beatriz Barros, Beyazıt Öztürk'ü ve izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Daha önceden dünyaca ünlü birçok ismi programında konuk olarak ağırlayan Beyazıt Öztürk'ün bu geceki konuğu ise dünyaca ünlü Victoria's Secret'ın meleklerinden Ana Beatriz Barros'tu.

Sempatik tavırları ile dikkat çeken Barros, İstanbul'u çok beğendiğini ve sevdiğini söyleyerek en yakın zamanda tekrar geleceğini belirtti.Programın ilerleyen saatlerinde Beyazıt Öztürk ile Brezilya'nın ünlü samba dansını yapan Barros, Türk halkına, seyircilere ve Beyaz'a teşekkürlerini sunarak programdan ayrıldı.
http://sanat.haber.pro/haber-Beyaz-Showda-Ana-ruzgari-esti-37503.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+Haberi+%28Haberi%29
Öpmeye doyamadı

Öpmeye doyamadı

Beyaz Show programına konuk olan Victoria's Secret meleklerinden Ana Beatriz Barros, izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Güncelleme:11 Şubat 2012 13:01

Sempatik tavırları ile dikkat çeken Barros, İstanbul'u çok beğendiğini ve sevdiğini söyleyerek en yakın zamanda tekrar geleceğini belirtti. Programın ilerleyen saatlerinde Beyazıt Öztürk ile Brezilya'nın ünlü samba dansını yapan Barros, Türk halkına, seyircilere ve Beyaz'a teşekkürlerini sunarak programdan ayrıldı.

http://birbak.mynet.com/detay/magazin/opmeye-doyamadi/14873

Beyaz Show'da Ana rüzgarı

Victoria's Secret meleği Ana Beatriz Barros, konuk olduğu Beyaz Show'da büyük ilgi gördü
Beyaz Show'da Ana rüzgarı Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show programına konuk olan Victoria's Secret meleklerinden Ana Beatriz Barros, Beyazıt Öztürk'ü ve izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Daha önceden dünyaca ünlü birçok ismi programında konuk olarak ağırlayan Beyazıt Öztürk'ün bu geceki konuğu ise dünyaca ünlü Victoria's Secret'ın meleklerinden Ana Beatriz Barros'tu.

Sempatik tavırları ile dikkat çeken Barros, İstanbul'u çok beğendiğini ve sevdiğini söyleyerek en yakın zamanda tekrar geleceğini belirtti.Programın ilerleyen saatlerinde Beyazıt Öztürk ile Brezilya'nın ünlü samba dansını yapan Barros, Türk halkına, seyircilere ve Beyaz'a teşekkürlerini sunarak programdan ayrıldı
http://haber.gazetevatan.com/beyaz-showda-ana-ruzgari/430293/11/Haber


Beyaz Show'dan Anna Beatriz Barros geçti
 
Anna Beatriz Barros Beyaz Show'un konuğu oldu. Beyaz Showda Showmen Beyaz dünyaca ünlü fotomodele program boyunca iltifatlar yağdırdı. Beyaz Show Anna Beatriz Barros'u konuk ettiğinde reyting rekorları kırdı. milyonlarca Beyaz Show hayranı Anna Beatriz Barros'a hayran kaldı. Beyaz Show'un sunucusu Beyazıt Öztürk'de Anna Beatriz Barros'a yaptırdığı dövmeyi gösterdi. İşte Beyaz Show ve Anna Beatriz Barros;

Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show programına konuk olan Victoria's Secret meleklerinden Anna Beatriz Barros, Beyazıt Öztürk'ü ve izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Daha önceden dünyaca ünlü birçok ismi programında konuk olarak ağırlayan Beyazıt Öztürk'ün bu geceki konuğu ise dünyaca ünlü Victoria's Secret'ın meleklerinden Ana Beatriz Barros'tu.
BEYAZ'IN ANNA'YI ÖPTÜĞÜ SAHNE

Sempatik tavırları ile dikkat çeken Barros, İstanbul'u çok beğendiğini ve sevdiğini söyleyerek en yakın zamanda tekrar geleceğini belirtti.Programın ilerleyen saatlerinde Beyazıt Öztürk ile Brezilya'nın ünlü samba dansını yapan Barros, Türk halkına, seyircilere ve Beyaz'a teşekkürlerini sunarak programdan ayrıldı. http://www.sinemada.com/diger/beyaz-showdan-anna-beatriz-barros-gecti-sinema-online-haberler-84692.html
video; http://www.sinemada.com/video/beyaz-show-ana-beatriz-barros.html


Podyumların meleği Beyaz Show'da...Beyaz öpmeye doyamadı

Victoria Scret'in dünyacan ünlü fotomodeli Anna Beatriz Barros Beyaz Show'un konuğu oldu. Beyaz dünyaca ünlü fotomodele program boyunca iltifatlar yağdırmayı yine ihmal etmedi.

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG