This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

22 Ocak 2012 Pazar

pics: Megan Fox in Istanbul/TURKEY on TV Beyaz Show

"Murat, Justin’den daha yakışıklı"

Bir reklam çekimi için Türkiye’ye gelen Megan Fox, katıldığı “Beyaz Show” programında Murat Boz’a iltifat yağdırdı. Seksi oyuncu, Boz’un pop yıldızı olduğunu öğrenince “Justin Timberlake gibi” dedi ve ekledi: “Ama ondan daha yakışıklı!”
MEGAN FOX BEYAZ SHOW'DA (FOTO-GALERİ)

ÜNLÜ YILDIZA HAYRANINDAN SÜRPRİZ - WEB TV

DORİTOS’un yeni reklam filminde rol almak üzere Türkiye’ye gelen Amerikalı oyuncu Megan Fox, önceki akşam “Beyaz Show”un konuğuydu. Fox, gece boyunca programın diğer konuğu Murat Boz’a iltifat yağdırdı.
İltifat yağmuru, Beyazıt Öztürk’ün Boz’u “Türkiye’nin en ünlü popstarlarından biri” şeklinde takdim etmesiyle başladı. Bu söz üzerine Boz’a dönüp “Justin Timberlake gibi” diyen Hollywood yıldızı, cümlesini kimsenin beklemediği bir biçimde noktaladı: “Ama ondan daha yakışıklı!”
Murat Boz, kendisini şoke eden bu sözler üzerine yerinden kalkıp Megan Fox’un elini öptü. Ve canlı yayının devamında da ikili arasındaki ilginç diyalog devam etti.
BOĞA VE BALIK RUH EŞİDİR
Beyazıt Öztürk’ün seksapelinden söz etmesi üzerine ünlü oyuncu konuyu yeniden Boz’a getirdi: “Ben ne kadar seksi olduğum konusunda konuşmak istemiyorum ama onun (Murat Boz) ne kadar seksi olduğu konusunda konuşabiliriz!”
Megan Fox, son bombasını ise burç konusu açıldığında patlattı. Boğa burcu olduğunu açıkladıktan sonra ünlü şarkıcıya dönerek burcunu soran Fox, “Balık” yanıtını alınca Murat Boz’u ruh eşi ilan etti: “Balık ve Boğa, ruh eşidir. En yakışan çifttir.”
Beyazıt Öztürk’ün “Benim hakkımda neler söylediler size?” sorusunu da “Çok yakışıklı, çok akıllı ve çok komik olduğunu söylediler” diye yanıtlayan Fox, bu flörtöz tavrına rağmen hayatı boyunca yaptığı en iyi şeyin evlenmek olduğunu da vurgulamadan geçmedi: “Hayatım boyunca yaptığım en iyi şey evlenmekti. 18 yaşımdan bu yana eşimleyim. Yani yedi yıldır birlikteyiz. New York’ta bir sit-com çekiyordum, o da ekipteydi. Kendisini görür görmez aşık oldum. Kazara sırtıma dokunduğunda her tarafımın titrediğini hissettim.”

Huysuz Virjin, Megan Fox’a kanto yaptırdı
Megan Fox, Doritos Fritos’un reklam filminde Seyfi Dursunoğlu ile birlikte rol aldı. Çekimlerde senaryo gereği kılıktan kılığa giren ünlü oyuncu, Huysuz Virjin olarak kamera karşısına geçen Dursunoğlu ile kanto da yaptı. “Çekimler boyunca Seyfi Bey’in neler söylediğini anlamadım ama yine de çok eğlendim ve enerjisinden çok etkilendim” diyen Fox, iki gün süren ziyaretin ardından dün sabah 06.15 uçağıyla Türkiye’den ayrıldı.

Beyazıt Öztürk, koluna onun portresini dövme yaptıracak kadan fanatik bir Megan Fox hayranını da yayına çıkardı. Fox, kolundaki dövmeyi görünce, “Bu inanılmaz” diyerek hayranına sarıldı.

Megan Fox, “Beyaz Show”da kaldığı süre boyunca Murat Boz’a özel ilgi gösterdi.
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19733739.asphttp://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=53389&rid=2368Beyaz Show'da Megan Fox rüzgarı

Beyaz Show'dan bir dünya starı geçti.

21.01.2012 13:06:40

Beyaz Show’un bu haftaki konukları dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Megan Fox, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Carolin’i Wilma Elles, yakışıklı popçu Murat Boz, Zenne filminin başrol oyuncusu Kerem Can oldu.

Hollywood yıldızı Megan Fox kırmızı mini elbisesi, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla göz doldurdu. Birbirinden komik diyalogların yaşandığı programda güzel yıldız, Beyaz’ın sorularına verdiği samimi cevaplarla da herkesin beğenisini kazandı. Beyaz’ın, Murat Boz’u "Türkiye’nin en ünlü popstarlarından biri" şeklinde takdim etmesi üzerine Murat Boz’u beğendiğini ima eden Fox, Murat Boz hakkındaki övgü dolu yorumlarıyla ünlü popçuyu utandırdı.

Beyaz ve Murat Boz’un arasında birbirinden komik diyalogların yaşandığı gecede Megan Fox, stüdyodaki seyirciler arasında kolunda kendi portresini dövme yaptırmış olan bir seyirciyi sarılıp öperek stüdyodaki heyecanı yükseltti. Beyaz’ın Megan Fox’a birbirinden güzel hediyeleri oldu.

Murat Boz’un dansçıları ve en güzel şarkılarından oluşan repertuarıyla renklendirdiği gecede birbirinden komik ve ilginç bilgiler de ortaya çıktı.

Elles, arkeolojiye ilgi duyduğunu öğrendiği Megan Fox’a arkeolojiyle ilgili sorular sormayı da ihmal etmedi. Dizideki rolünün aksine sempatikliği ile göz dolduran ve program boyunca neşesini hiç kaybetmeyen Wilma Elles’in patentli tenceresi de gecede öne çıkan ilginç detaylardan biri oldu.

5 dil bilen oyuncu Kerem Can’ın babasının Türkiye’de ilk sörf okulunu açan kişi olduğu, tiyatro derslerinin parasını valelik yaparak kazandığı, Alman milli takımında rugby oynamış olduğu, "Bunları biliyor musunuz?" köşesinde öne çıkan anekdotlardan oldu.

Üniversitede "İslam ve Siyaset Bilimi" bölümünde son sınıf öğrencisi olan Wilma Elles, 92 yaşındaki amcasının hala sahnede tiyatro oyunlarında yer aldığını, 14 yaşında çiçekçide, ekmek fabrikasında çalıştığını, sekreterlik yaptığını ve kendisi için önemli olan 4 kelimeyi açıkladı!

Beyaz Show birbirinden eğlenceli konu ve konukları ile tüm hızıyla devam ediyor.Okuyun: Beyaz Show'da Megan Fox rüzgarı / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.
kaynak; http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Beyaz-Showda-Megan-Fox-ruzgari-27296.aspx#axzz1kC17tiaJ

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG