This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

8 Ocak 2012 Pazar

Beyazıt Öztürk'ün gaflarıyla ilgili gülümseten sözleri

Beyazıt Öztürk'ün gaflarıyla ilgili gülümseten sözleri

Beyaz kendi gaflarını yorumladı.Beyaz, şov programında kendi gaflarından yorgun düşmüştü: "Eve gidince bu programı izleyip özeleştiri yapmam gerekecek. Ama sizce de gaflarım sempatik değil mi? Zaten gaflarım ile potlarım arasında kalan süreçte yapıyorum bu programı..."

http://www.televizyongazetesi.com/beyazit-ozturkun-gaflariyla-ilgili-gulumseten-sozleri_6_47268


Çağrılmadı diye sitem etti

Çağrılmadı diye sitem etti
Şovmen Beyazıt Öztürk, arkadaşları için evlerinde yılbaşı partisi düzenleyen Erdoğan çiftine...
Şovmen Beyazıt Öztürk, arkadaşları için evlerinde yılbaşı partisi düzenleyen Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan çiftine geceye davet edilmediği için esprili dille sitem etti.
Beyaz Show ’un bu haftaki konukları ‘Kurtuluş Son Durak’ filminin oyuncuları Demet Akbağ,
Asuman Dabak, Belçim  Bilgin Erdoğan, Nihal Yalçın ve Ayten Soykök’le
Ümit Sayın oldu.

Beyazıt Öztürk, Belçim Bilgin’e yılbaşı günü evlerinde yakın dostlarına verdikleri partiye kendisini çağırmadığı için sitem etti. “Parti yapın ve beni çağırmayın, eşine selamlar. Gazetede gördük” diyen Beyaz, Bilgin’den “Ama sen yurt dışında değil miydin?” cevabını aldı.

Almanya’daki ‘Das Supertalent’ adlı yetenek yarışmasında yorumladığı İngilizce parçayla basının dikkatini çeken 14 yaşındaki Cihan Karaca da programda canlı performans sergiledi.
Demet Akbağ ise  Ermenice bir türkü seslendirdi. (Milliyet)


Kaynak : http://www.haber3.com/cagrilmadi-diye-sitem-etti-1139360h.htm

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG