This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

2 Ocak 2012 Pazartesi

Beyazıt Öztürk Türkan adlı şarkısını canlı yayında ilk kez canlı yayında okudu!

Beyazıt Öztürk Türkan adlı şarkısını canlı yayında ilk kez canlı yayında okudu! VİDEO
Beyazıt Öztürk

Beyazıt Öztürk yeni albümündeki "Türkan"adlı şarkısını ilk kez canlı yayında okudu. İşte Türkan şarkısı...
İlkez Okudu!

Beyazıt Öztürk yeni albümündeki "Türkan"adlı şarkısını ilk kez canlı yayında okudu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'da renkli dakikalar yaşandı.


Yaklaşık bir ay içerisinde çıkaracağı albümünden bir şarkıyı ilk kez canlı yayında okuyan Beyazıt Öztürk hem izleyicilerden hem de stüdyodakilerden büyük beğeni topladı.

http://www.turuncutime.com/tv-showbiz/80994-beyazit-ozturk-turkan-adli-sarkisini-canli-yayinda-ilk-kez-canli-yayinda-okudu-video.htmlhttp://www.haberler.com/beyaz-39-in-turkan-soray-hayranligi-bitmek-3230323-haberi/


ŞORAY HAYRANLIĞI ALBÜME DE YANSIDI

‘Nihavend Mucize’ filminde birlikte rol aldığı Türkan Şoray’a hayranlığını her fırsatta dile getiren Beyazıt Öztürk’ün albümünde ‘Türkan’ adlı bir şarkı da varBeyaz Show’un bu haftaki konukları; Gökhan Tepe, Pınar Aylin ve Hande Soral’dı. Yeni yılı konukları ve seyircisiyle kutlayan Beyazıt Öztürk, 2011’in ‘en’lerini de belirledi. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle albümünün çıkış tarihini sürekli erteleyen Öztürk, rol alacağı ‘Yalan Dünya’ dizisinin yeni bahanesi olduğunu söyledi. Albümdeki ‘Türkan’ adlı şarkıyı seslendiren şovmen, “Çok güzel bir şarkı, sonu Türkan Şoray’a bağlanıyor” dedi.


http://magazin.milliyet.com.tr/soray-hayranligi-albume-de-yansidi/magazin/magazindetay/01.01.2012/1482811/default.htmİşte Beyaz'ın yeni albümünde hit olacak şarkı

2012'nin ilk hit'i Beyaz'dan.. Yeni albümün ilk şarkısını canlı yayında söyledi; O TÜRKAN YİNE ÖPTÜRMEDİ DUDAKTAN..

Başarılı programcı Beyazıt  Öztürk canlı yayında yeni albümündeki şarkısını ilk kez canlı yayında okudu.
Kanal D ekranlarında dün gece yayınlanan Beyaz Show'da renkli dakikalar yaşandı. Yaklaşık bir ay içerisinde çıkaracağı albümünden bir şarkıyı ilk kez canlı yayında okuyan Beyazıt Öztürk hem izleyicilerden hem de stüdyodakilerden büyük beğeni topladı.

http://www.ensonhaber.com/iste-beyazin-yeni-albumunde-hit-olacak-sarki-2011-12-31.html


İşte Beyaz'ın yeni albümünde hit olacak şarkı

Beyaz yeni albümün ilk şarkısını canlı yayında söyledi
İşte Beyaz'ın yeni albümünde hit olacak şarkı Başarılı programcı Beyazıt Öztürk canlı yayında yeni albümündeki şarkısını ilk kez canlı yayında okudu.

Kanal D ekranlarında dün gece yayınlanan Beyaz Show'da renkli dakikalar yaşandı. Yaklaşık bir ay içerisinde çıkaracağı albümünden bir şarkıyı ilk kez canlı yayında okuyan Beyazıt Öztürk hem izleyicilerden hem de stüdyodakilerden büyük beğeni topladı.
http://haber.gazetevatan.com/iste-beyazin-yeni-albumunde-hit-olacak-sarki/420967/8/Magazin

Beyaz Show'da 2011'in EN'leri seçildi

Beyaz Show, yine çok eğlenceli bir geceye imza attı.
31.12.2011 09:44:47
Beyaz Show’un bu haftaki  konukları Gökhan Tepe, Hit 70ler albümüyle Pınar Aylin, Hürriyet köşe yazarı Cengiz Semercioğlu ve güzel oyuncu Hande Soral oldu.

2011 yılının son programında yıl boyunca Türkiye gündemini meşgul eden olaylar, "2011'in EN"leri başlığı altında stüdyodaki izleyiciler tarafında oylandı!  Oylamaların sonucunda "yılın bombası" İbrahim Tatlıses’e düzenlenen saldırı, "yılın siyasi olayı" Fransız meclisinin onayladığı Ermeni tasarısı, "yılın en çok izlenen dizisi" Öyle Bir Geçer Zaman Ki, "yılın filmi" Eyyvah Eyvah 2, "yılın futbolcusu" ise Arda Turan seçildi.

Beyaz, bu yılki program yılbaşına denk gelmese de  yılbaşını kutlamadan edemedi ve 1 dakikalık komik yılbaşı kutlamasıyla konuklarına sürpriz yaptı! Konuklar da bu kısa süren  kutlamada Beyaz’a eşlik ederek izleyen herkese keyifli anlar yaşattılar.

Programdan çok özel fotoğraflar için TIKLAYIN!
Yeni çıkaracağı albümden “Türkan” adlı şarkıyı da söyleyen Beyaz, albümün gelirini eğitime bağışlayacağını söyledi.
Pınar Aylin dansçılarıyla Beyaz Show izleyicilerine 70’li yılların şarkılarıyla izleyicilere nostalji ziyafeti çekerken dansçılarının özel showlarıyla ve birbirinden güzel kostümleriyle gözlere de hitap etti.

"Küçük Kadınlar" dizisiyle popüler olan Hande Soral’ın “Komedi Dükkanı” programında ilk meşhur olduğu an yayınlandı. Hayatı boyunca oyunculuk yapmak istediğini söyleyen güzel oyuncu yeni bir dizi projesine başlayacağını duyurdu. Gökhan Tepe ise en güzel şarkılarını söyleyerek seyircileri coştururken fasıl ziyafeti çekmeyi de ihmal etmedi.

Cengiz Semercioğlu  küçük kızı Nil Pera’ya kameralardan sevgi dolu bir mesaj yolladı. Semercioğlu, sesi kısık olmasına rağmen Beyaz’ın uzattığı mikrofona şarkı söyleyerek Beyaz’a eşlik etmeyi de ihmal etmedi.

Beyaz Show birbirinden renkli konukları ile yeni yılda da tüm hızıyla devam ediyor.


Okuyun: Beyaz Show'da 2011'in EN'leri seçildi / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.
 

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG