This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

8 Ocak 2012 Pazar

BEYAZ'DAN SERDAR ORTAÇ'A KUMAR VİDEOSU! --- BEYAZIT ÖZTÜRK YÜZÜNE DOLGU MU YAPTIRDI?


BEYAZ'DAN SERDAR ORTAÇ'A KUMAR VİDEOSU!
Beyaz Show'un yeni bölümü yayınlandı.

07 Ocak 2012 05:09
Beyazıt Öztürk yeni bölümünde kumarda kazanan ve daha sonradan kazandığı parayı kaybeden Serdar Ortaç'i dilene doladı ve Serdar Ortaç için bir skeç hazırladı.
http://www.gecce.com/haber/beyazdan-serdar-ortaca-kumar-videosu-182074.html
BEYAZIT ÖZTÜRK YÜZÜNE DOLGU MU YAPTIRDI?

Yakında Gülse Birsel'in yeni dizisi Yalan Dünya ile ekranlara gelmeye hazırlanan Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz günlerde yüzüne küçük estetik müdahaleler yaptırdı..
24 Aralık 2011 12:39
Doktor Serdar Eren'in gerçekleştirdiği vitamin dolgusu operasyonu sonrasında Beyaz'ın yüzüne bir ışık ve canlılık geldiği yeni dizisinin fotoğraflarında da açıkça görülüyor..
(Habertürk - Esin Övet)

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG