This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

14 Ocak 2012 Cumartesi

Beyaz'dan Deniz Uğur'a jest - Beyaz Show 13 ocak 2012 cuma

Beyaz'dan Deniz Uğur'a jest

Beyaz Show'un bu haftaki konukları Melike İpek Yalova, Hakan Akkaya, Deniz Uğur ve Yaşar oldu.
14.01.2012 09:43:54 Beyaz Show’un bu haftaki konukları "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin prenses Isabella’sı Melike İpek Yalova, "Bugün Ne Giysem" programının jüri üyesi modacı Hakan Akkaya, oyuncu Deniz Uğur ve popçu Yaşar konuk oldu
Programın açılış bölümünde tek bir klarneti birlikte çalan Öykü Karadağ ve Özlem Kolat eğlenceli bir performansla izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Beyaz, birlikte tek bir klarneti nasıl çalabildiklerini sorduğu klarnet sanatçılarıyla birlikte klarnet çalmayı da ihmal etmedi. Beyaz, sergilediği ilginç klarnet performansıyla stüdyodakileri ve ekranları başındakileri kahkahaya boğdu.
Hakan Akkaya, kıyafetini nasıl bulduğunu soran Beyaz’a “Çok güzel, takım elbise modeli gibi olmuşsun” diyerek iltifat etti. Ünlü modacı, Beyaz’a, tasarım bir papyon hediye etmeyi de ihmal etmedi. Hakan Akkaya’nın annesi Gülen Akkaya da programa telefonla bağlanarak oğluna sürpriz yaptı. Beyaz ve Akkaya’nın program esnasındaki birbirinden komik diyalogları konukları ve izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.
  
Melike İpek Yalova, bir balık restoranında nasıl keşfedildiğini, oyunculuğa adım atışını ve kendisiyle ilgili merak edilenleri anlattı.

Yaşar’ın eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarıyla renklendirdiği gecede birbirinden komik anlar ve diyaloglar yaşandı.

Yaşar ilkokulda ilk okuduğu kelimenin “dikkat” olduğunu, ileriki yaşlarda ise dikkatini toplayamama sorunu yaşadığını anlattı.

Gecenin ilerleyen dakikalarında Beyaz, Michael Jackson hayranı olan Deniz Uğur’a içinde efsane sanatçı ile kendisinin aynı fotoğrafta olduğu bir çerçeve hediye ederek  jest yaptı..

Türkan Şoray ile olan benzerliği konuşulan Melike İpek Yalova, Türkan Şoray ile tanışma fırsatı olmadığını ancak tanışmayı çok istediğini ifade etti. Sesinin geç saatlerde çatladığını, bu nedenle geç saatlerde yaptığı dublajda zaman zaman sıkıntı yaşadığını da dile getiren Yalova, Isabella hayranlarının dublaj konusunda kendisine sitem ettiklerini söyledi.

Hakan Akkaya’nın küçükken kardeşinin saçlarını şekilden şekle sokması ve lise yıllarında sırf gece klübüne gidebilmek için uçakla Ordu’dan Ankara’ya gittiği bilgisi “Bunları biliyor musunuz” köşesinin öne çıkanlarından oldu. “Bugün Ne Giysem” programının erkekler ile çekilen versiyonu ise izleyenleri güldürdü.

Beyaz Show birbirinden eğlenceli konu ve konukları ile tüm hızıyla devam ediyor.


Okuyun: Beyaz'dan Deniz Uğur'a jest / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG