This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

8 Ocak 2012 Pazar

06 ocak 2012 - 2011'in En Çekici Erkeği Beyaz Show'da seçildi: Sonuç: BEYAZIT ÖZTÜRK - 06 ocak 2012 :)

Beyaz Show'un bu haftaki yayınında birbirinden eğlenceli dakikalar yaşandı.
07.01.2012 09:24:20
Beyaz Show’un bu haftaki  konukları Kurtuluş Son Durak filminin oyuncuları Demet Akbağ, Asuman Dabak, Belçim Bilgin Erdoğan, Nihal Yalçın ve Ayten Soykök ile Ümit Sayın oldu.

Almanya "Das Supertalent" adlı yetenek yarışmasında yorumladığı İngilizce parça ile yabancı ve Türk basınının dikkatini çekerek, sesi ve yorumuyla geniş bir hayran kitlesi edinen 14 yaşındaki Cihan Karaca da programda, son günlerin popüler şarkısı olan Adele’in “Someone Like you” adlı slow şarkısını yorumladı. Genç yetenek, sergilediği canlı performans ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Beyaz'ın, programa gelen güzel oyunculara birer buket çiçek vererek  başladığı programda birbirinden eğlenceli dakikalar yaşandı. Nihal Yalçın’ın 17 yaşındaki kardeşi Soner Yalçın, "Kurtuluş Son Durak" filmi için Beyaz Show konuklarına sürpriz olarak hazırladığı rap şarkı ile stüdyoyu coşturdu. Kardeşinin şarkısına eşlik eden Nihal Yalçın ise ayağa fırlayarak dans etti! Programın ilerleyen dakikalarında ise Yalçın, film için seslendirmiş olduğu parçaları canlı söyleyerek stüdyoyu coştururken, sahne performansı ve duruşuyla da izleyenlerden tam not aldı.

Ümit Sayın’ın, en sevilen klasiklerini canlı olarak söylediği programın "Bunları Biliyor musunuz?" köşesinde, Sayın’ın  liseden sonra müzik sektörüne oldukça uzak birbirinden farklı işlerde çalıştığı ortaya çıktı!

Ayten Soykök’ün Rusya’da yaşayan ressam bir ikizi olduğu, Belçim Erdoğan’ın lisede Keşanlı Ali destanı adlı tiyatro oyununda oynamış olduğu rolün, güzel oyuncunun hayatında oynadığı ilk rolü olduğu, Asuman Dabak’ın ise yükseklik korkusu olduğu "Bunları Biliyor musunuz" köşesinin öne çıkan bilgilerinden oldu! Demet Akbağ ise Rodin’in annesi Belçim Erdoğan’a anne yerine “Mami” diye hitap ettiğini açıkladı!

Birbirinden güzel şarkılarla bol kahkahalı geçen programda Demet Akbağ da Ermenice bir türkü seslendirdi.
Beyaz, bu bölümde Serdar Ortaç’ın kumarda 1 trilyon 250 lira kazandığı söylenen Jackpot makinesini ve içinde çalışan emekçiyi buldu!

Beyaz Show yeni yılda da tüm hızı ve enerjisiyle devam ediyor.


Okuyun: Beyaz Show yine çok eğlendirdi / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.

kaynak; http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Beyaz-Show-yine-cok-eglendirdi-26699.aspx#axzz1irV3w0aD


2011'in En Çekici Erkeği Beyaz Show'da seçildi 06 ocak 2012 :)-----------------------------------------------------------------------------------

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG