This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

21 Aralık 2011 Çarşamba

Gülse Birsel ve Beyazıt Öztürk'ten yeni dizi "Yalan Dünya"'dan ilk fotoğraflar ve 1. bölüm fragmanı!!!!!

Yalan dünya aşıkları

Türk televizyon tarihinin en başarılı işlerinden “Avrupa Yakası”nın yaratıcısı Gülse Birsel, çok yakında yeni dizisi “Yalan Dünya” ile Kanal D ekranlarında... Heyecanlı bekleyiş ocak ayında son bulacak.
DİZİDEN İLK FOTOĞRAFLAR
YALAN DÜNYA'NIN 1. BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV 


Kanal D, yeni yılın ilk günlerinde çok iddialı ve bol kahkahalı bir diziyle izleyicilerini buluşturmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Jale Atabey Özberk’in yaptığı, müziklerini Nil Karaibrahimgil’in hazırladığı “Yalan Dünya”, ocak ayında başlıyor.

Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği dizi, Cihangir’in göbeğinde yan yana, hatta aynı terasta yaşamaya mahkûm, Türkiye’nin iki uç hayat tarzından gelen iki ailenin komik hikâyelerini ekrana taşıyacak. Dizinin sürprizi ise Beyazıt Öztürk... Yıllardır “Beyaz Show”la ekranda olan ünlü şovmen, bu kez oyunculuğunu konuşturacak ve dizide aynı apartmanda oturduğu Gülse Birsel’e aşık bir genci canlandıracak.  Gülse Birsel, Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun şimşek, Beyazıt Öztürk, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, ırem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü’nün rol aldığı dizi, yıldız oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosuyla ekranda kahkaha fırtınası estirecek.
                
CİHANGİR’DE  OFİS ARARKEN BU DİZİ ÇIKTI 
“Avrupa Yakası”nda Nişantaşı dolaylarında gezinen Gülse Birsel, “Yalan Dünya”da Cihangir bölgesini mercek altına aldı. Birsel, bu seçimin nedenlerini şöyle açıklıyor: “Ben dört-beş yılımı bu taraflarda geçirdim. Belki onun için ‘Yalan Dünya’nın oyuncuları buralı. Cihangir’de bir ofis edineyim derken tanıştığım insanlar, emlakçılar, ev sahipleri falan her şey bir araya geldi. Oturup yazıya dökmeye başladım. Bir günde hızlı hızlı yazdım ve o gün ne çıktıysa (dekorlar, karakterler, çatışmaları not almışım), şu anda dizi o...”
AYNI KALEM YAZIYOR LEZZET BENZER OLUR      Dizide bir müteahhiti canlandıracak olan Altan Erkekli, “Yalan Dünya”nın “Avrupa Yakası” ile karşılaştırılıp karşılaştırılmayacağı sorusuna şu yanıtı verdi: “Yeni dizi ‘Avrupa Yakası’ ile karşılaştırılır mı bilmem, ama yine Gülse Birsel’in kaleminden çıkacağı için birbirine yakın lezzetler olacağı kesin.”  

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19515146.asp

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=52699&rid=2368&p=1
Yalan Dünya 1. Bölüm fragmanı!

 http://www.stargazete.com/medya/yalan-dunya-1-bolum-fragmani-haber-407820.htm


Yalan Dünya;
http://yalandunya.us/

http://www.yalandunyadizisi.com/
http://www.yalandunyadizisi.net/

http://www.facebook.com/YalanDunyaDiziTv?ref=ts&sk=wallhttp://www.haberciniz.biz/yalan-dunya-dizisi-tanitim-fragmani-izle-1.-bolum,-ilk-bolum-fragmani-izle-1229018h.htm

http://www.gazete5.com/haber/yalan-dunya-1.-bolum-fragmani-izle-dizi-izle-son-dakika-174161.htm


Kanal D'nin iddialı dizisi Yalan Dünya yakında başlıyor. Yalan Dünya2nın 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Avrupa Yakası hayranlarının beklediği Gülse Birsel'in Yalan Dünya'sı başlıyor.
 Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı "Yalan Dünya" çok yakında Kanal D'de başlayacak.  Usta oyunculardan oluşan dizinin tam kadrosu ilk kez bir araya geldi.
 Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu Cihangir'in göbeğinde; yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum olursa...
İki taraf içinde artık her gün yepyeni bir macera ve beklenmedik süprizlerle doludur.
 D Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Jale Atabey Özberk'in, senaryosunu Gülse Birsel'in üstlendiği kahkaha yüklü Yalan Dünya'nın oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü yer alıyor.
 Yalan Dünya, çok yakında Kanal D'de başlıyor
.İşte Yalan Dünya 1. Bölüm fragmanı!

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG