This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

4 Aralık 2011 Pazar

Beyaz Show'da bu hafta; 2 aralık 2011

Farkedilmeyeni Beyaz ortaya çıkardı!

Türkü Turan, Halka filminde oynamış!
03.12.2011 09:31:38
Beyaz Show’un bu haftaki konukları; yeni albümü “Seni Sevmeye Aşığım” ile Ferhat Göçer, “Öyle bir geçer zaman ki” dizisinde oynayan güzel oyuncu Türkü Turan, “Adını Feriha Koydum” dizisinin kötü kızı Ceyda Ateş, dünya dalış rekortmeni Şahika Ercümen ve son günlerin popüler grubu Kedi oldu.

Kadir Çöpdemir ise gerek Beyaz’a attığı paslarla gerekse birbirinden komik esprileri ile gece boyunca izleyenleri kırdı geçirdi. Benzerler köşesinde Kadir Çöpdemir’e benzeyen bir seyircinin gönderdiği fotoğrafı görünce önce gözlerine inanamadı, ardından gecenin esprisini patlattı: “Telefon verin annemi arayacağım!”

Dalış rekortmeni Şahika Ercümen, sualtıyla ilgili bilinmeyenleri ve kullandığı teknikleri izleyicilerle paylaştı. Rekortmen dalgıç, şampiyonalara hazırlanmak için yaptığı nefes egzersizlerinden birini gösterince stüdyoda ilginç anlar yaşandı! Başta Beyaz olmak üzere izleyen herkes bu garip hareket karşısında önce şaşırdı sonrasında ise gülme krizine girdi!

Beyaz, Ferhat Göçer’in 186 kişiyle düet yaptığı açıklamasıyla ilgili olarak düet yapamadığı 187. kişiyi buldu! “Yüzüne 4 oktav bağırdığı adam” vtrsi ise stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicileri güldürdü.

Ceyda Ateş, 2000 yılında Küçük İbo ile oynadığı dizinin görüntüleri ekrana gelince oldukça şaşırdı. "Bunları biliyor musunuz?" köşesinde ise küçükken salyangozun tadına baktığı ve karınca yediği ortaya çıktı! Bileğinde “Başlangıç”, “Hayalkırıklığı” ve “Zirve”yi temsil eden 3 yıldız dövmesi olduğu ortaya çıktı.

Güzel oyuncu Türkü Turan ise "Halka" filmindeki kıza benzeyen bir fotoğrafı ile önce korkuttu, ardından da “Halka” filminde gerçekten oynadığı ortaya çıktı!

Gecenin sürprizi ise Beyaz’ın Ferhat Göçer’e bir kedi yavrusu hediye etmesi oldu.

Ferhat Göçer’in eski ve yeni albümünden şarkılarla renklendirdiği gecede, Kedi de performansıyla izleyicileri coşturdu!

Beyaz Show yine olağanüstü bir geceye imza atarak, tüm hızıyla yeni sezona devam ediyor.

kaynak; http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Farkedilmeyeni-Beyaz-ortaya-cikardi-25359.aspx#axzz1fc0xQITB


Beyaz Show 2011 fotoğrafları için; http://my.opera.com/celebfan/albums/show.dml?id=9757542

Beyazıt Öztürk fotoğrafları için; Beyaz Show 2011 fotoğrafları için;
Ceyda’nın parfümü Kadir Çöpdemir’i bitirdi!
Ceyda’nın parfümü Kadir Çöpdemir’i bitirdi!

Kadir Çöpdemir, ünlü oyuncu Ceyda Ateş’in parfüm kokusuna daha fazla dayanamadı ve stüdyoyu kopartan bir espri patlattı.

Kanal D ekranlarında Beyaz Show'a konuk olan Kadir Çöpdemir, ünlü oyuncu Ceyda Ateş'in parfüm kokusuna daha fazla dayanamadı ve stüdyoyu kopartan bir espri patlattı.
Çöpdemir, "Pardon ne parfümü kullanıyordunuz siz, yemin ederim kafa yaptı bende ya" dedi ve hem seksi oyuncuyu hem stüdyoyu kahkahalara boğdu.

http://focushaber.com/ceyda-nin-parfumu-kadir-copdemir-i-bitirdi--h-91943.html

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG