This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

24 Aralık 2011 Cumartesi

23 aralık 2011 cuma gecesi Beyaz Show'dan; Beyaz, reytinglerin ölçülmemesiyle ilgili ; "Çok acaip bir duygu ya. Ben şimdi yarın sabah uyandığımda kendimi çırılçıplak hissedeceğim"

'Uyandığımda kendimi çırılçıplak hissedeceğim'

Şovmen Beyazıt Öztürk, reyting ölçümlerinin geçici olarak durdurulmasını yorumladı.


ntvmsnbc
Güncelleme: 09:51 TSİ 24 Aralık. 2011 Cumartesi
İSTANBUL - Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show'un da gündeminde reyting krizi vardı.
Beyaz, reytinglerin ölçülmemesiyle ilgili şu yorumu yaptı:
"Artık uzun uzun konuşmaya gerek yok bu programlarda. Çünkü artık reyting ölçülmüyor. Hiç reytingini ölçtürmeyen var mı aranızda. Çok acaip bir duygu ya. Ben şimdi yarın sabah uyandığımda kendimi çırılçıplak hissedeceğim. Düşünsenize reytingin ölçülmemiş, ne olduğun belli değil... Bence artık hiç ölçmesinler. Kendi programına güveni olan reytingini ölçtürür mü ya?"
"Çok ayıp ettik affet bizi Rıza"
Beyaz, Rıza Kocaoğlu'nun gönlünü almayı başardı.
24.12.2011 10:18:42
Beyaz Show’un bu haftaki  konukları Labirent filmi oyuncuları Meltem Cumbul, Rıza Kocaoğlu ve Umut Kurt ile güzel popçu Bengü oldu.
“THE ROMEROS” BEYAZ SHOW’A DAMGASINI VURDU!
Amerika’dan Beyaz Show’a özel olarak gelen ve daha önce Amerikalı ünlü komedyen Ellen de Generes başta olmak üzere dünya çapında pek çok ünlü showa konuk olan Pasha ve Aliona’nın izleyenleri hayrete düşüren inanılmaz dans şovu, Beyaz Show’a damgasını vurdu! Başta konuklar olmak üzere, izleyen herkes Pasha ve Aliona’ya hayran kaldı!

Meltem Cumbul Labirent filmi hakkında bilinmeyenleri ve rol arkadaşlarıyla beraber sahnelere hazırlanırken ne tür çalışmalar yaptıklarını anlattı. Los Angeles’ta kaldığı dönemi ve gidiş amacını anlatan Cumbul, dünyaca ünlü pek çok yıldızın da hocası olan ünlü oyuncu koçu Eric Morris’ten öğrendiği "Olmak" metodundan bahsetti. Labirent filminin yönetmeni Tolga Örnek de telefonla programa katıldı.

RIZA’YA GÖZTEPE ATKISI HEDİYE
Rıza Kocaoğlu'nun manevi değeri olan dövmesi geçtiğimiz sezon Beyaz Show tanıtımında esprili bir şekilde yer almıştı. Beyaz, bu duruma o dönem içerlediğini öğrendiği Kocaoğlu’nun gönlünü başka bir vtr ile almayı başararak ünlü oyuncuyu gülme krizine soktu. Daha önce Beyaz show’un tanıtımının yer aldığı dövmenin üzerine bu kez de “çok ayıp ettik affet bizi Rıza” yazdırmıştı! Babasının Göztepe takımının amigosu olduğunu ve Rıza’nın da koyu bir Göztepeli olduğunu öğrenen Beyaz, Kocaoğlu’na Göztepe atkısı ve t-shirtü hediye etti. Rıza'nın İzmir'deki babası da Göztepe taraftarlarıyla oğluna tezahürat gönderdi.

Umut Kurt’un klarnet çaldığını öğrenen Beyaz, Kurt’a klarnetiyle meydan okudu! Umut Kurt, oyuncu olmadan önce pek çok farklı meslek dalı ve sektörde çalıştığını anlattı. Role nasıl hazırlandığına dair gelen soruya verdiği cevap herkesi güldürdü.

Haftanın çok tartışılan gündem konuları, 88 milyon dolarlı öğrenci evi satın alan rus kız, hafta içinde basında çokça yer alan reyting soruşturması ve reyting ölçümlerinin yapılmayacağı, Havyar tartışması ve Oscarlı aktör Liam Neelson'un Asmalımescit'te magazincilere yakalanması oldu.

Güzel popçu Bengü ise sohbet aralarını birbirinden hareketli ve güzel parçalarıyla renklendirdi.

Okuyun: "Çok ayıp ettik, affet bizi Rıza" / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.

kaynak; http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Cok-ayip-ettik-affet-bizi-Riza-26175.aspx#axzz1hRZR7rSA
Kendimi çırılçıplak hissedeceğim

Kendimi çırılçıplak hissedeceğim

Beyazıt Öztürk, reyting ölçümlerinin geçici olarak durdurulmasını yorumladı.

Güncelleme:24 Aralık 2011 11:48

Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show'un da gündeminde reyting krizi vardı.

Beyaz, reytinglerin ölçülmemesiyle ilgili şu yorumu yaptı:

"Artık uzun uzun konuşmaya gerek yok bu programlarda. Çünkü artık reyting ölçülmüyor. Hiç reytingini ölçtürmeyen var mı aranızda. Çok acaip bir duygu ya. Ben şimdi yarın sabah uyandığımda kendimi çırılçıplak hissedeceğim. Düşünsenize reytingin ölçülmemiş, ne olduğun belli değil... Bence artık hiç ölçmesinler. Kendi programına güveni olan reytingini ölçtürür mü ya?"

http://birbak.mynet.com/detay/guncel/kendimi-cirilciplak-hissedecegim/13904


Beyazıt Öztürk, iki şarkılık single çıkarıyor!

Beyaz Türkan'a güveniyor

  • 24.12.2011
Beyazıt Öztürk, iki şarkılık single çıkarıyor! Single'ın hiti; 'Türkan'. Bu hareketli şarkı; İbrahim Tatlıses'e 'Kurtlar Sofrası' şarkısını yazan Ayla Çelik imzalı.http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/12/24/beyaz-turkana-guveniyor

Beyaz rakiplerine meydan okudu

Ünlü showmen Beyazıt Öztürk sektörü allak bulak eden reyting operasyonu sonrası başlayan tartışmalara iddialı bir şekilde dahil oldu.

Beyaz rakiplerine meydan okudu
Beyaz Show'un açılışında reyting mesajları veren Beyaz bir süreliğine ölçümlerin askıya alındığını hatırlattı ve "Programına güveni olan reytingini ölçtürür mü" diyerek hem süreci tiye aldı hem de iddiasını ortaya koydu. Ünlü şovmen, adeta "Ölçüm kalksa da Cuma gecesinin kralı hala benim" mesajı verdi.

Öztürk şöyle konuştu: "Artık uzun uzun konuşmaya gerek yok bu programlarda. Çünkü artık reyting ölçülmüyor. Hiç reytingini ölçtürmeyen var mı aranızda. Çok acayip bir duygu. Ben şimdi yarın sabah uyandığımda kendimi çırılçıplak hissedeceğim. Düşünsenize reytingin ölçülmemiş, ne olduğun belli değil... Bence artık hiç ölçmesinler. Kendi programına güveni olan reytingini ölçtürür mü ya?"
http://www.bugun.com.tr/haber-detay/179194-cuma-gununun-krali-benim-haberi.aspx
Beyaz Show 2011 fotoğrafları için; http://my.opera.com/celebfan/albums/show.dml?id=9757542

Beyazıt Öztürk fotoğrafları için; Beyaz Show 2011 fotoğrafları için;


most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG