This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

21 Kasım 2011 Pazartesi

***Liam Neeson in Istanbul/TURKEY ***Bond 23 will be filming in Istanbul/TURKEY ***Christian Bale's stunt is a Turkish !

Liam Neeson İstanbul’da

Sinem VURAL
21 Kasım 2011

Dünyaca ünlü oyuncu Liam Neeson, “Taken 2” filmi için İstanbul’a geldi.


İRLANDALI oyuncu Liam Neeson, başrolünü üstlendiği “Taken”ın devam filmi “Taken 2” için geçtiğimiz cumartesi günü Türkiye’ye geldi. “Schindler’in Listesi”, “Michael Collins”, “Clash of the Titans”, “A Takımı”, “Batman Begins” gibi izlenme rekorları kıran filmlerde de rol alan Neeson, çekimleri altı haftadır İstanbul’da devam eden “Taken 2” için önümüzdeki hafta kamera karşısına geçecek. Dövüş sahnelerinin koreografisini hazırlamak için İstanbul’a bir hafta önceden gelen oyuncu, dün filmin Eminönü’ndeki setini ziyaret etti. Yemek molasında yönetmen Olivier Megaton ile görüşen Neeson, sette dublörüyle de bir araya geldi. Ben Affleck de çekimlerini İstanbul’da yaptığı “Argo” filminin Amerikan Konsolosluğu sahnesini aynı yerde çekmişti.
Süleymaniye Camii’nin hemen yanında çekilen ve Amerikan Konsolosluğu’nda geçen çatışma sahnesinde Liam Neeson’ın dublörü rol aldı.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19286940.asp
15 dakika için üç ay Türkiye'de kalacaklar

  • Öner Öngün
  • 20.11.2011
'007 James Bond' serisinin son filminin 15 dakikalık giriş sahnesinin çekimleri; Şubat sonlarına doğru İstanbul'da ve Adana'da çekilecek.

200 KİŞİLİK EKİP İstanbul' da Sultanahmet Meydanı ve Ayasofya'da çekilecek olan sahneler için; filmin başrol oyuncusu Daniel Craig ve 200 kişilik ekibi önümüzdeki günlerde İstanbul'a çıkarma yapacak. Film ekibi; 15 dakikalık giriş sahnesi için üç ay boyunca Türkiye'de kalacak. Öte yandan filmin İstanbul'da gerçekleştirilecek çekimleri için belli bir süre Sultanahmet Meydanı'nın trafiğe kapatılması düşünülüyor.
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/11/20/15-dakika-icin-uc-ay-turkiyede-kalacaklar
Christian Bale'in dublörü bir Türk!


  • Öner Öngün
  • 20.11.2011
Zhang Yimou'nun yönettiği, 90 milyon dolarlık bütçesiyle Çin'in en pahalı filmlerinden olan 'Folowers Of War'ın başrol oyuncusu Christian Bale, kendisine Türkiye'den bir dublör buldu. Filmde rahibi canlandıran Bale; aksiyon sahnelerinde, dublör şirketi Team Max Stunt'ın ortaklarından Fatih Uğurlu'yu oynattı.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/11/20/chritian-balein-duboru-bir-turk-

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG