This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

6 Kasım 2011 Pazar

Beyaz Show'da bu cuma 04 kasım 2011

BÖYLE MUTLUYUZ

Böyle mutluyuz

6 Kasım 2011
“ANADOLU Kartalları”nda birlikte kamera karşısına geçen sevgililer Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci, önceki gece filmlerini anlatmak için “Beyaz Show”a konuk oldu.
Beyazıt Öztürk, parmağındaki uçak figürlü yüzükle dikkat çeken Özpirinçci ve Düzyatan’a “Evlilik ne zaman?” sorusunu yöneltti. Soru karşısında utandığı gözlenen Düzyatan, “Şimdilik böyle mutluyuz” demekle yetindi. Çağatay Ulusoy, Hadise ve Bora Uzer’in de konuk olduğu yayında eğlenceli dakikalar yaşandı.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19167860.asp


Hadise'yi şok eden türkü!

Cuma gecesi Beyaz Show'a katılan ünlü şarkıcı Hadise, programda duyduğu türkü ile şok oldu
Hadise'yi şok eden türkü!

Hadise'nin 'Aşk Kaç Beden Giyer' şarkısını türkü diliyle yorumlayan ekip, Hadise'yi adeta şoka uğrattılar. 'Türkü' hakkında yorum yapan Hadise, " Ben şuan kendi versiyonumdan utanıyorum. İnanılmaz güzeldi." dedi.http://haber.gazetevatan.com/hadiseyi-sok-eden-turku/409386/8/Magazin


Böyle mutluyuz

Beyazıt Öztürk, Özge Özpirinçci ve Engin Altan Düzyatan’a “Evlilik ne zaman?” sorusunu yöneltince...
Böyle mutluyuz  “ANADOLU Kartalları”nda birlikte kamera karşısına geçen sevgililer Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci, önceki gece filmlerini anlatmak için “Beyaz Show”a konuk oldu.

Beyazıt Öztürk, parmağındaki uçak figürlü yüzükle dikkat çeken Özpirinçci ve Düzyatan’a “Evlilik ne zaman?” sorusunu yöneltti. Soru karşısında utandığı gözlenen Düzyatan, “Şimdilik böyle mutluyuz” demekle yetindi. Çağatay Ulusoy, Hadise ve Bora Uzer’in de konuk olduğu yayında eğlenceli dakikalar yaşandı.
http://haber.gazetevatan.com/boyle-mutluyuz/409327/8/Magazin
05 Kasım 2011 Cumartesi - 04:50 - Beyaz Gazete Özel

Beyaz Show'da, Hadise'nin seksi dansı izleyenleri büyüledi!


Beyaz Show'da, Hadise'nin seksi dansı izleyenleri büyüledi!

Hadise'nin Beyaz Show'da yaptığı seksi dansı yine yürekleri hoplattı.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk - show programı "Beyaz Show"a bu hafta; pop müziğin güçlü seslerinden Hadise ile "Anadolu Kartalları" filminin başrol oyuncularından Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci ve Çağatay Ulusoy konuk etti.

Eğlenceli anların yaşandığı Beyaz Show'da Hadise söylediği şarkılar ve muhteşem sahne performansı ile yine göz doldurdu. Beyaz Show'un bu haftaki konukları arasında yer alan Hadise yaptığı danslarla izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
Yeni albümü ile iyi bir çıkış yakalayan daha sonra da "O ses Türkiye" yarışmasında jüri üyeliği yapmaya başlayan Hadise, dün gece Beyaz Show’da eğlenceli dakikalar yaşattı. Söylediği şarkılar ve güzelliği ile göz dolduran Hadise danslarıyla da herkesi kendine hayran bıraktı.

Beyaz'ın hazırladığı sürpriz Hadise'yi oldukça şaşırttı. Hadise'nin dillerden düşmeyen şarkısı "Aşk kaç beden giyer" şarkısını Beyaz Show'da yeniden yorumlandı. Hadise'nin o şarkısı Türk Halk Müziği ile yorumlanınca ortaya da renkli görüntüler çıktı.

BEYAZ GAZETE

http://www.beyazgazete.com/haber/2011/11/05/beyaz-show-da-hadise-nin-seksi-dansi-izleyenleri-buyuledi.htmlBöyle mutluyuz

Böyle mutluyuz

"Anadolu Kartalları"nda birlikte kamera karşısına geçen sevgililer Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci, önceki gece filmlerini anlatmak için "Beyaz Show"a konuk oldu

Güncelleme:06 Kasım 2011 09:25

Beyazıt Öztürk, parmağındaki uçak figürlü yüzükle dikkat çeken Özpirinçci ve Düzyatan'a "Evlilik ne zaman?" sorusunu yöneltti. Soru karşısında utandığı gözlenen Düzyatan, "Şimdilik böyle mutluyuz" demekle yetindi. Çağatay Ulusoy, Hadise ve Bora Uzer'in de konuk olduğu yayında eğlenceli dakikalar yaşandı.
http://birbak.mynet.com/detay/magazin/boyle-mutluyuz/12937


Beyaz Show'da Hadise Çıktı

05 Kasım 2011 Cumartesi 21:20
Beyaz show'un önceki gece yayınlanan bölümünde hadise ve anadolu kartalları filminin oyuncuları vardı.
Beyaz Show'da Hadise Çıktı
Kanal D'nin renkli programı Beyaz Show dün gece hayvan hakları savunucu Ömür  Gedik'i ağırladı. Ömür Gedik hayvan haklarına gelir sağlamak ve satmak için Beyaz’dan saçının bir kısmını istedi. Önce korkan, daha sonra Amerikalı pop şarkıcısı Justin Bieber'ın saç  telinin 40 bin dolara satıldığını öğrenen Beyaz saçlarının kesmesine izin verdi.  Beyaz’ın Ömür Gedik’le girdiği saç kestirme muhabbeti stüdyodakileri kahkahaya  boğdu.
Beyaz'ın Hadise'ye yaptığı sürpriz görülmeye değer...
Cuma gecesi Beyaz Show'a katılan ünlü şarkıcı Hadise, programda duyduğu türkü ile şok oldu.

Hadise'nin 'Aşk Kaç Beden Giyer' şarkısını türkü diliyle yorumlayan ekip, Hadise'yi adeta şoka uğrattılar. 'Türkü' hakkında yorum yapan Hadise, " Ben şuan kendi versiyonumdan utanıyorum. İnanılmaz güzeldi." dedi.

Yoğun istek üzerine Türker Dinletir, Ali Yılmaz ve Feryal Erkan'dan oluşan grup birkez daha "Aşk Kaç Beden Giyer"in türkü yorumunu seslendirdi.
http://www.habershow.com/v4/27913-ask-kac-beden-giyer-in-turku-yorumu-hadise-yi-mest-etti

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG