This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

10 Kasım 2011 Perşembe

Ben Affleck filming ARGO in Istanbul/TURKEY - set pics here!

İran 2 milyon dolar istedi

Büşra BOZOK
10 Kasım 2011
Ben Affleck, “Argo” filminin çekimlerine İstanbul’da devam ediyor. Ünlü yıldızın filmi İran’da çekmeyi planladığı, İranlı yetkililer 2 milyon dolar isteyince rotayı İstanbul’a çevirdiği konuşuluyor.
DÜNYACA ünlü Amerikalı oyuncu Ben Affleck, hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği “Argo” filminin İstanbul’daki çekimlerine devam ediyor. Film, 1979 yılında İran’da yaşanan rehine krizini konu alıyor. Ben Affleck, “Argo”yu aslında İran’da çekmek istiyordu. Ancak iddiaya göre İran, ülkeye girişleri için ekipten 2 milyon dolar istedi. Ünlü Hollywood yıldızı da İran’a 2 milyon dolar ödemek yerine, çekimleri Türkiye’de yapmaya karar verdi. Kültür Bakanlığı’ndan izin alan Affleck, İstanbul sokaklarını İran’a çevirdi, dükkanlara Farsça tabelalar astırdı. “Argo”nun çekimleri Sultanahmet ve Kapalıçarşı’da devam ediyor. kutu

Bakırcıları esir aldılar
Ben Affleck, “Argo” filmi için Kurban Bayramı süresince kapalı olan Kapalıçarşı’yı dört günlüğüne kiraladı. Girişe izin verilmeyen Bakırcılar Çarşısı’ndaki 125 dükkanla da 700’er TL’ye anlaşıldı. Ancak esnaf, durumdan şikayet etti: “Bizi kandırdılar. Bayram boyunca bizi burada esir ettiler. Sabah erken saatte buraya gelmemizi istiyorlar, akşam da kaçta çıkacağımız belli olmuyor. Kontrat imzaladığımız için hiçbir şey yapamıyoruz.” 


Karaköy meydanına dev Humeyni afişi!

  • Öner Öngün
  • 10.11.2011
Karaköy meydanına dev Humeyni afişi!

Amerikalı oyuncu Ben Affleck; hem yönetip hem de başrolünde olduğu 'Argo' adlı filmin gösteri sahnesi için, Karaköy'de Tahran ortamı yarattı. Affleck'in set arasında köfte dürüm keyfi yaptığı çekime dev Humeyni afişi damgasını vurdu!

Amerikalı aktör Ben Affleck'in yönetip başrolünü üstlendiği ve birçok sahnesi Türkiye'de çekilen 'Argo' isimli film; Karaköy'ü Tahran'a çevirdi! Daha önce Etiler'in bir sokağını İran'da bulunan Kanada Konsolosluğu'nun sokağına benzeten Affleck; geçtiğimiz hafta da Karaköy'de Tahran ortamı yarattı.
HERKESİ ŞAŞIRTTILAR 250 kişiden oluşan gösterici topluluğu ile yapılan çekimler için; Karaköy'deki bütün dükkanların isimleri Farsça olarak değiştirildi. Caddeden geçen bütün arabalara İran plakaları takılırken sokakların isimleri de Farsça'ya değiştirildi. 50'ye yakın çarşaflı figüranın da rol aldığı çekimlerde; Karaköy meydanına dev bir Humeyni posteri asıldı. İran İslam Cumhuriyeti'nin kurucusu Ayetullah Humeyni'nin 10 metrelik siyah beyaz afişi; yolu Karaköy'e düşen vatandaşları şaşırttı.

CIA AJANI MENDEZ Karaköy'ü set olarak kullanan 'Argo' filminin gösteri sahnesi için 250 kişilik figüran ekibi; ellerinde silah ve pankartlarla "Humeyni" diye bağırarak yürüdü. Flmde; 'Tony Mendez' isimli bir CIA ajanını canlandıran Ben Affleck de rol gereği göstericilerin arasına daldı. "Bilim kurgu film çekiyoruz" diye izin alıp Tahran'daki Amerikan rehinelerini kurtaran CIA operasyonunun anlatıldığı film; 2012 yılında gösterime girecek.

KÖFTE DÜRÜME BAYILDI
Karaköy'deki çekimlerde hiç yerinde durmayan Ben Affleck, yoğun temposuna rağmen kendisiyle konuşmak isteyen hayranlarına zaman ayırdı. Set arasında, figüranların yediği köfte dürümü görüp merak eden Ben Affleck; açık havada köfte dürüm yedi. Dürümün yanında light kola içen yakışıklı oyuncu, hayli keyifli görünüyordu.
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/11/10/karakoy-meydanina-dev-humeyni-afisi

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG