This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

15 Kasım 2011 Salı

***Ben Affleck, Clea DuVall, Kerry Bishe, Nelson Franklin and Tate Donovan in Istanbul/TURKEY filming ARGO ***Bond 23 will be filming in Istanbul/TURKEY on next months

Hollywood Eminönü’nde

Cenker TEZEL
15 Kasım 2011

Ben Affleck’in “Argo” filmi, Hollywood’un ünlü yüzlerini İstanbul’da buluşturdu. Clea DuVall, Kerry Bishe, Nelson Franklin ve Tate Donovan, set sonrası Eminönü’nde turladı.

 
AMERİKALI oyuncu Ben Affleck’in İstanbul’da çektiği, 1979 yılında İran’da yaşanan rehine krizini konu alan filmi “Argo”da Hollywood’un ünlü isimleri rol alıyor. Affleck’in hem yönetmen hem de başrol oyuncusu olarak imzasını attığı “Argo”nun kadrosunda “Passengers”, “Identity”, “The Killing Room” filmleriyle adını duyuran Clea DuVall, 2008 yapımı “Sex and the City”de ve “Scrubs” dizisinde oynayan Kerry Bishe, birçok film ve televizyon dizisinde seyirci karşısına çıkan Nelson Franklin ile Tate Donovan da var. DuVall, Bishe, Franklin ve Donovan, önceki gün filmin çekimlerinin ardından Eminönü’ne gitti. Dörtlü, Mısır Çarşısı, Yeni Cami ve Sultanhamam’ı gezdi. Cami önündeki kuşları ve kedileri besleyen oyuncular, dükkanları da dolaşıp yakınları için hediyeler aldı.
 


007 DE İSTANBUL'DA

James Bond serisinin 23. filmi, İstanbul sahnesiyle başlayacak. Filmin açılış sahnesinin yanı sıra daha birçok sahnesi yine Türkiye’de çekilecek.  
Sam Mendes’in yöneteceği, son “007” Daniel Craig’in başrolde olduğu yeni James Bond filmi “Skyfall”un startı verildi. Craig’e Fransız aktris Berenice Marlohe ile Javier Bardem’in eşlik edeceği film, İstanbul’da çekilecek sahneyle başlayacak. Mendes, filmin Londra’daki basın toplantısında “Londra, Çin, İstanbul ve ıskoçya’da çekim yapacağız. Süprizi ve aksiyonu bol bir film geliyor” diye konuştu.

1963’te de İstanbul’daydı    007 James Bond karakteri, daha önce de Türkiye’ye konuk olmuştu. Serinin ikinci filmi olan 1963 yapımı “Rusya’dan Sevgilerle” için Sultanahmet, Yerebatan Sarnıcı ve Ayasofya Müzesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok köşesinde çekim yapılmıştı. Filmde James Bond’u Sean Connery canlandırmıştı.     
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19240562.asp
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

007 İstanbul’da

James Bond serisinin 23. filmi, İstanbul sahnesiyle başlayacak. Filmin açılış sahnesinin yanı sıra daha birçok sahnesi yine Türkiye’de çekilecek.
Sam Mendes’in yöneteceği, son “007” Daniel Craig’in başrolde olduğu yeni James Bond filmi “Skyfall”un startı verildi. Craig’e Fransız aktris Berenice Marlohe ile Javier Bardem’in eşlik edeceği film, İstanbul’da çekilecek sahneyle başlayacak. Mendes, filmin Londra’daki basın toplantısında “Londra, Çin, İstanbulve ıskoçya’da çekim yapacağız. Süprizi ve aksiyonu bol bir film geliyor” diye konuştu.
1963’te de İstanbul’daydı 
007 James Bond karakteri, daha önce de Türkiye’ye konuk olmuştu. Serinin ikinci filmi olan 1963 yapımı “Rusya’dan Sevgilerle” için Sultanahmet, Yerebatan Sarnıcı ve Ayasofya Müzesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok köşesinde çekim yapılmıştı. Filmde James Bond’u Sean Connery canlandırmıştı.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19240495.asp

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG