This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

13 Kasım 2011 Pazar

11 kasım 2011 Beyaz Show'dan

12 Kasım 2011 Cumartesi


Beyaz'dan misket şov
Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show'da bu hafta Misket Show vardı. Erdal Beşikçioğlu, Hazal Kaya, Fatih Artman, Soner Sarıkabadayı ve Model'i konuk olarak ağırlayan Beyaz bu haftada yine kırdı geçirdi.Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk - show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm" filminin başrol oyuncularından Erdal Beşikçioğlu, Hazal Kaya ve Fatih Artman ile bestelerinin yanı sıra, farklı tarzı ve kendine has yorumuyla kalplere taht kuran Soner Sarıkabadayı ve son dönemlerin en beğenilen gruplarından Model konuk oldu.

Beyazıt Öztürk ile Hazal Kaya ile arasında yaşanan komik diyalog stüdyodaki seyircileri ve konukları da kahkahaya boğarken, Beyaz şarkıcı Soner Sarıkabadayı'yı hazırladığı kliple Tİ'ye aldı.

Erdal Beşikçioğlu ile de neşeli sohbetlere imza atan Beyazıt Öztürk, Erdal Beşikçioğlu'na neden stüdyoda kazakla durduğunu sordu. Erdal Beşikçioğlu'ndan gelen "Ankaralıyım abi, soğuktan geliyoruz" cevabı Beyaz'ı kahkahaya boğarken, Beyaz'ın "Ankara Misket" şovu seyircilerden büyük alkış aldı.
video;  http://www.stargazete.com/medya/beyaz-dan-misket-sov-haber-396708.htm

Beyaz Show yine çok eğlendirdi

Beyaz Show'un bu haftaki bölümünden eğlenceli dakikalar...
12.11.2011 12:43:18
Beyaz Show’un bu haftaki konukları Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminin oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, Hazal Kaya ve Fatih Artman, Soner Sarıkabadayı ve son dönemin popüler gruplarından Model oldu.

Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç’nin seyirci tarafından tuhaf bir şekilde sevildiğinden bahsederek,  filmle ilgili merak edilenleri cevapladı. Beşikçioğlu, "Beyaz istedi diye geldim ama buradan söylemiş olayım Behzat Ç’nin gizeminin korumak ve daha sıkı çalışabilmek adına, en azından 1 sezon bir daha başka bir programa katılmayı düşünmüyorum" dedi. Beyaz, konukların program için seçtikleri kıyafetlerine takılırken, Fatih Artman’ın 25 kilo vererek, fit görüntüsüyle dikkat çektiği programda, Ankaralı ekip için Ankara havası oynamayı da ihmal etmedi.

Programa Atatürk baskılı bir kravatla katılan Soner Sarıkabadayı, başta Beyaz olmak üzere izleyen herkesten tam not aldı. Sarıkabadayı’nın ilginç dans stiline de takılmadan edemeyen Beyaz, Soner Sarıkabadayı ile ilgili çekilen "Soner Sarıkabadayı dans okulu" vtrsini yayınlayınca stüdyoda kahkaha tufanı yaşandı. Hazal Kaya’nın daha önce katıldığı programdaki gerginliğini tiye alan vtr ise izleyenleri güldürdü.

Model’in solisti Fatma Turgut’un da konuk olarak sohbet ettiği programda Turgut, grubun isminin neden Model olduğunu anlattı. Beyaz’ın ilginç şarkı sözlerinin ilham kaynağını sorması üzerine, grupça ünlü yönetmen Tim Burton hayranı olduklarını, bu nedenle aşkın karanlık yüzünü de göstermek amacıyla bu tarz şarkı sözleri yazdıklarını açıkladı.

"Hayatımın kırılma noktası İtalyan Lisesi" diyen Hazal Kaya, geçen sefer katıldığı programın aksine rahat ve sempatik tavırlarıyla beğeni topladı. "Nihal’i harcayıp adını Feriha koydular" vtrsinde Aşk-ı Memnu dizisindeki Beşir rolüyle dikkat çeken Baran Akbulut da sürpriz oyuncu olarak yer aldı.

Beyaz Show,  tüm hızıyla yeni sezona devam ediyor.


Kaynak; http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Beyaz-Show-yine-cok-eglendirdi-24504.aspx#axzz1dai02Jw9Behzat Ç.'yi hiç böyle görmediniz!

Dün 14:51 CumartesiBeyaz Show'a dün gece Erdal Beşikçioğlu'nun yıllar önce sunduğu 'Yüzleşme' programının jenerik görüntüleri damga vurdu...

Beyaz Show programına "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm" filminin oyuncuları konuk oldu.

Beyazıt Öztürk, programda filmin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'nun yıllar önce sunduğu 'Yüzleşme' programının jenerik görüntülerini yayınladı. Beşikçioğlu, yıllarda önce sunduğu programı ilgiyle izleyerek ne kadar genç göründüğünü ifade etti.
11 kasım 2011 cuma ;  Beyaz Show'dan Fotoğraflar
(daha çok fotoğraf için şu linklere bakınız; 

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG