This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

8 Ekim 2011 Cumartesi

***Morgan Freeman in Istanbul/TURKEY

***Morgan Freeman in Istanbul/TURKEYOscar'lı aktör İstanbul'da
7 Ekim 2011

Ünlü Hollywood yıldızı Morgan Freeman, bir film projesi görüşmesi için İstanbul’a geldi. Süreyya Operası’ndaki “Aşk İksiri” provalarını izleyen aktör, Tarihi Yarımada’yı gezdi ve İstanbul’a hayran kaldığını dile getirdi.


İstanbul’a üç günlük bir ziyaret düzenleyen Oscar’lı aktör Morgan Freeman’ı İstanbul’un çeşitli yerlerinin yanı sıra Fatih’te Topkapı Sarayı’nı, Ayasofya’yı, Yerebatan Sarnıcı’nı ve Kariye Müzesi’ni gezen Freeman, tek kelimeyle İstanbul’a hayran kaldı.
Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Freeman’a Kariye Müzesi’ni gezdirdi. Üç kişilik ekibiyle müzeyi gezen ve tüm ayrıntıları hakkında bilgi alan Freeman, uzun bir süre müzede kaldı.
Ziyaret esnasında Başkan Demir’le bol bol sohbet eden Freeman, İstanbul’a özellikle Fatih’e hayran kaldığını, söyledi. Başkan Demir’de Freeman’a ziyaretlerinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, kendisine Fatih Sultan Mehmet’in resminin bulunduğu bir tabak ile Osmanlı tuğrasının bulunduğu kol saati hediye etti.

Fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmeyen aktör, daha sonra müzeden ayrıldı.Provada Morgan Freeman sürprizi
Bir film projesi görüşmesi için İstanbul’a gelen Morgan Freeman, önceki gün Kadıköy’deki Süreyya Operası’ndaydı. Dünyaca ünlü aktör, “Aşk İksiri” adlı oyunun provalarını izledi.
Dünyaca ünlü aktör Morgan Freeman, önceki gün Süreyya Operası’ndaydı. İtalyan besteci Gaetano Donizetti’nin eseri “Aşk İksiri”nin provasını izleyen Freeman, ardından oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirip mekandan ayrıldı. Provayı, oyunda Dulcamara’yı canlandıran Kevork Tavityan’ın davetlisi olarak izledi.

http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/18915706.asp
Morgan Freeman İstanbul ‘a hayran kaldı

07 Ekim, 2011

Morgan Freeman İstanbul’dan çok etkilendiğini söyledi.

Oscar’lı oyuncu Morgan Freeman, üç günlüğüne geldiği İstanbul’dan oldukça etkilendi.
Bir film projesi görüşmesi için İstanbul’a gelen Morgan Freeman, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’le Kariye Müzesi’ni gezdi.
Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Yerebatan Sarnıcı’nı da ziyaret eden Freenan, İstanbul’dan çok etkilendiğini söyledi. Demir, Freeman’a Fatih Sultan Mehmet’in resminin bulunduğu bir tabak ile Osmanlı tuğrasının bulunduğu kol saati hediye etti.
http://www.cumcuma.com/morgan-freeman-istanbul-5146


Morgan Freeman iş görüşmesi için İstanbul’a geldi

Dünyaca ünlü Oscar ödüllü sinema yıldızı Morgan Freeman, iş görüşmesi için geldiği İstanbul’da dün gece objektiflere takıldı

05 Ekim 2011

MESUT YILMAZ
Kadıköy’deki Süreyya Operası’nı ziyaret edip “Aşk İksiri”nin adlı oyunun provalarını izleyen Freeman, akşam saatlerinde ise ekibiyle birlikte Akaretler’de bulunan Vouge Restoranda yemek yedi. Boğaz’a nazır mekânda yemek yiyen ünlü oyuncu, gece geç saatte mekândan ayrıldı. Bir günlüğüne İstanbul’a gelen ve Akaretler’deW Otel’de konaklayan Freeman, otele yürüyerek gitmeyi tercih etti. Restoran çıkışı gazetecileri fark eden ünlü oyuncu tedgirgin olurken, yolunu değiştirip otele arka yolları kullanarak geçti.

http://magazin.milliyet.com.tr/morgan-freeman-is-gorusmesi-icin-istanbul-a-geldi/magazin/magazindetay/05.10.2011/1446938/default.htm


most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG