This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

8 Ekim 2011 Cumartesi

***Morgan Freeman in Istanbul

Aktör Morgan Freeman İstanbul'da 06 Ekim 2011 Perşembe - 11:30
Oscarlı ödüllü aktör Morgan Freeman, İstanbul'un tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Freeman, İstanbul'un çeşitli yerlerinin yanı sıra Fatih'te Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Kariye Müzesi'ni gezdi. Morgan Freeman, İstanbul'a, özellikle de Fatih'e hayran kaldığını söyledi. Müze ziyaretinde fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da geri çevirmeyen aktör, daha sonra müzeden ayrıldı.


İSTANBUL - AA - Oscarlı ödüllü aktör Morgan Freeman, İstanbul'un tarihi ve turistik yerlerini gezdi.
Fatih Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, kente 3 günlük bir ziyaret gerçekleştiren Freeman'ı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Fatih Belediyesi ağırladı.
Freeman, İstanbul'un çeşitli yerlerinin yanı sıra Fatih'te Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Kariye Müzesi'ni gezdi.
Kariye Müzesi ziyaretinde Freeman'a eşlik eden Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, ünlü aktöre müzeyi gezdirdi. 3 kişilik ekibiyle müzeyi gezen ve tüm ayrıntıları hakkında bilgi alan Freeman, uzun bir süre müzede kaldı.
Freeman, İstanbul'a, özellikle de Fatih'e hayran kaldığını söyledi.
Demir de Freeman'a ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, kendisine Fatih Sultan Mehmet'in resminin bulunduğu bir tabak ile Osmanlı tuğrasının bulunduğu kol saati hediye etti.
Müze ziyaretinde fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da geri çevirmeyen aktör, daha sonra müzeden ayrıldı.


http://www.turkiyegazetesi.com.tr/haberdetay.aspx?NewsID=797141
Freeman İstanbul’u turladı

Mahsun Kırmızıgül’ün hazırlık aşamasındaki filminin ayrıntılarını görüşmek için İstanbul’a gelen Oscar ödüllü aktör Morgan Freeman, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’le Kariye Müzesi’ni gezdi.
İstanbul’un tarihi mekanları Topkapı Sarayı, Ayasofya, ve Yerebatan Sarnıcı’nı da gezen Freeman, İstanbul’a hayran kaldı. Başkan Demir, Freeman’a ziyaretlerinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, kendisine Fatih Sultan Mehmet’in resminin bulunduğu bir tabak ile Osmanlı tuğrasının bulunduğu kol saati hediye etti. 8MAGAZİN SERVİSİ
Freeman İstanbul’u turladı
http://www.stargazete.com/magazin/freeman-istanbul-u-turladi-haber-387748.htmİstanbul'un tarihi ruhumu cezbediyor
AYÇA ÇALIŞKAN
Film projesinin görüşmeleri için İstanbul'da bulunan ünlü ABD'li aktör Freeman İstanbul'a olan hayranlığını bu sözlerle anlattı
Dünyacaünlü Oscar ödüllü sinema yıldızı Morgan Freeman, Türk- Amerikan yapımı bir film projesinin görüşmeleri için geldiği Türkiye'deki ilk iki gününde İstanbul sokaklarını yürüyerek gezmesiyle dikkat çekti. Önceki akşam Kadıköy Süreyya Operası'nda 'Aşk'ın İksiri' adlı oyunun provalarını izleyen, ardından Beyoğlu'ndaki tarihi Galatasaray Hamam'ını gezen Freeman dün de Akaretler'de bulunan Vogue Restoran'da yakın arkadaşları ile birlikte boğaza karşı yemek yedi. Sokaklarda yürümeyi tercih etmesiyle dikkat çeken ABD'li aktör restoran çıkışında SABAH'a İstanbul'a olan hayranlığını anlattı. Freeman "İstanbul'un tarihi ruhumu cezbediyor. Kültürel zenginliğe sahip bu şehri seviyorum. Burada olmaktan bu kenti hissetmekten çok mutluyum" dedi. Ünlü oyuncu hafta sonu mavi yolculuk için Bodrum ve Marmaris'e geçeceğini de söyledi.
İstanbul'un tarihi ruhumu cezbediyor
"BENİ Mİ TAKİP EDİYORSUN"
10 gün önce New York'ta 'Clinton Küresel Vatandaşlık Ödül Töreni' gecesinden sonra Türkiye'de de beni karşısında gören Freeman şaşkınlığını "Sen beni mi takip ediyorsun. Her yerde karşımdasın" sözleriyle esprili bir dille ifade etti.

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/10/06/istanbulun-tarihi-ruhumu-cezbediyor


Morgan Freeman İstanbul'da prova izledi

  • 05.10.2011
  • Morgan Freeman İstanbul'da prova izledi
Dünyaca ünlü Oscar ödüllü sinema yıldızı Morgan Freeman, iş görüşmesi için geldiği İstanbul'da dün gece objektiflere takıldı. Kadıköy'deki Süreyya Operası'na ziyaret edip "Aşk İksiri"nin adlı oyunun provalarını izleyen Freeman akşam saatlerinde ise ekibiyle birlikte Akaretler'de bulunan bir restoranda yemek yedi. Ünlü oyuncu Boğaza nazır mekandaki yemek sonrası oteline gitti. Bir günlüğüne İstanbul'a gelen Freeman'ın oteline yürüyerek gittiği gözlendi.
http://www.sabah.com.tr/Dunya/2011/10/05/morgan-freeman-istanbulda-prova-izledi


Morgan Freeman kulüp kapattı

Türkiye’ye gelen Hollywood yıldızı Morgan Freeman, İstanbul ziyaretinde caz kulübü Nardis Jazz Club’da eğlendi.

Mekânı kapatan ünlü aktör, beş saat boyunca yemek yiyip müzik dinledi. Kulübe girer girmez müzisyenlerle tek tek tanışan ve enstrümanlarıyla ilgili bilgi alan Freeman, kendisinin de bir dönem gitar ve saksofon çalmaya merak sardığını söyledi. Sanatçı, Sibel Köse ve Önder Focan'ın performanslarını çok beğendiğini de dile getirdi.
http://www.ensonhaber.com/morgan-freeman-kulup-kapatti-2011-10-08.html
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18926541.asp

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG