This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

8 Ekim 2011 Cumartesi

Kevin Spacey in Istanbul/TURKEY

III. Richard, dün Boğaz turundaydı
Kevin Spacey, III. Richard’ın kadrosuyla, dün Boğaz’da tekne turundaydı
07 Ekim 2011 Cuma, 09:15:08
III. Richard, dün Boğaz turundaydı
Başrolünü Kevin Space’nin oynadığı, yönetmenliğini ise ‘Amerikan Güzeli’ filminin yaratıcısı SamMendes’in yaptığı ‘III. Richard’; hem tiyatro sanatının ölmediğini kanıtladı, hem de 16. yüzyılda yaşamış olan William Shakespeare’in hâlâ popüler bir oyun yazarı olduğunu... Zira iki gündür Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu’nda boş yer bulabilmek umuduyla sokakta geceleyen kalabalık bir hayran ordusu var.

TEKNEDE GÖNÜLÇELEN’İ OKUDU
Ayakta alkışladığımız III. Richard’ın kadrosuyla, dün Boğaz’da çıktıkları tekne turunda birlikteydik. Kameramanların, ışık teknisyenlerinin oradan oraya koşturup durduğu tuhaf bir geziydi.Meğer Spacey, bir III. Richard belgeseli çekiyormuş. 4 saat süren gezide oyuncularla sohbet etme imkânı da bulduk. Kevin Spacey, tekneye J.D. Salinger’ın Türkçe’ye Çavdar Tarlasında Çocuklar ve Gönülçelen adlarıyla çevrilen ‘Catcher In The Rye’ romanıyla gelmişti. Ünlü aktör, sohbetten sıkıldığında köşeye çekilip kitap okumayı tercih etti.

HABERTÜRK / Gülenay BÖREKÇİ
http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/677056-iii-richard-dun-bogaz-turundaydi


Kral’ın ‘Gönülçelen’li Boğaz turu

Bir akşam önce bir çengelin ucuna ayağından asılı bırakmıştık onu. Ve ardından sırtında kamburu, üstü başı kan içinde, üç buçuk saat ter dökmüş ama yine de enerjisi yerinde bir halde defalarca selama çıkarken

07 Ekim 2011

Kral’ın ‘Gönülçelen’li Boğaz turu

ASU MARO
İktidar uğruna bütün ailesini kırıp geçiren bir tiranın korkunç hikayesini o nefes nefese oynamış, biz de nefesimizi tutup izlemiştik. Ertesi gün öğle saatlerinde Çırağan Four Seasons Oteli’nin önünden kalkan tekneye  binen ise son derece dinlenmiş, dinamik bir Kevin Spacey idi. İstanbul seyircisini “III. Richard” ile buluşturan İKSV ve Vodafone’un, Kevin Spacey ve Old Vic Tiyatrosu ekibi için düzenlediği bir geziydi bu. Biz de, Spacey özellikle bu projede basınla yakın temasta olmayı tercih etmediği için, biraz ‘aile dostu’, biraz ‘hayran’ kategorisinden bindik tekneye. Biraz sonra o da bir elinde Starbucks kahvesi, diğerinde kitabıyla çıkageldi. Merak edip baktık:  Salinger’ın“Gönülçelen”i.
Antalya Altın Portakal Festivali’nden biliriz, sıcakkanlı ve kibar bir kişidir kendisi, nitekim hemen geldi ve “Hello girls” (Selam kızlar) diye girdi söze. Ama aşağı yukarı bu kadar. Sonra kitabını aldı çıktı teknenin üst katına, uzun süre kendisinden haber alamadık.
Özellikle sanat yönetmeni olduğu Old Vic Tiyatrosu söz konusu olduğunda sürekli kendisini geri planda tutmak, bunun bir ekip işi olduğunun altını çizmek gibi çok haklı bir derdi var. O yüzden de hep ekibin arasında bir yerlerde, kimseyle ayrıca bir diyaloğa girmiyor.
Bu arada oyuncuların geri kalanı sökün ediyor ve yola çıkıyoruz. Bir yandan rehber yapıları anlatıyor. İstisnasız herkes İstanbul’a hayran. İki gün önceden gelmiş, sahnede çalışmalar yapmışlar. Pazartesiye kadar da buradalar ama çoğunun tatil için İstanbul’a tekrar gelme planları oluşmaya başlamış bile. Ekibin tartışmasız en sıcakkanlı kişisi,  Nijerya asıllı Chuk Iwuji.
“Sizi çok sevdik” diyoruz, “Bunun için yapıyorum bu işi” diyor coşkuyla...  “Peki siz İstanbul seyircisini sevdiniz mi?” sorusunu soruyoruz. İlk geceki seyirciyi biraz “ürkek” bulmuş. “Galiba” diyor, “Çeviriyi takip ederken esprileri biraz geç yakalıyorlar. Rahat rahat gülemiyorlar. Bunu İspanya’da da yaşadık. İngilizce konuşulan ülkelerde seyirci daha rahat.”
Ama ilk gece davetli ağırlıklı olduğu için, ikinci geceden daha umutlu. “Fazla şık bir seyirci kitlesi vardı” diyor kahkahalar atarak, “Belki makyajları bozulmasın diye çok gülmek istememişlerdir.”http://sanat.milliyet.com.tr/kral-in-gonulcelen-li-bogaz-turu/sahnesanatlari/haberdetay/07.10.2011/1447838/default.htm?ref=milliyet_anasayfaOscar ödüllü yönetmen Sam Mendes’in yönettiği ve ünlü aktör Kevin Spacey’nin rol aldığı “III. Richard”, İstanbul’daki ilk gösteriminde sanatseverlerden büyük ilgi gördü
Oyuncu kadrosu, 3 saat 15 dakika süren oyunun ardından dakikalarca ayakta alkışlandı.

İş ve sanat dünyasından birçok tanınmış ismin katıldığı galanın sonunda, Cihan Ünal’ın yorumu “Kevin Spacey’in oyunculuğu tartışılmaz, mükemmel” oldu. Ali Poyrazoğlu da Oscar’lı aktöre övgü yağdırdı: “Oyun mükemmeldi. Kevin Spacey döktürdü. Çok iyi kadro. Dekor, ışık olağanüstü. Bir bilet bulun, bulamazsanız çalın ve bu oyunu mutlaka görün!”
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18917052.asp
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=50882&rid=2368#scTop5 kez daha tükürecek

Ünlü aktör Kevin Spacey'in rol aldığı "III. Richard", İstanbul'daki ilk gösteriminde ayakta alkışlandı.

Güncelleme:07 Ekim 2011 10:29

Ünü tüm dünyaya oyundaki Kevin Spacey'nin suratına tükürme sahnesi ile yayılan Annabel Scholey ise büyük beğeni topladı. Yoğun ilgi nedeniyle ek gösterim koyulan ve biletleri haftalar öncesinden tükenen oyun 5 kez daha sahnelenecek.

İŞTE OYUNDAN KARELER (FOTO - GALERİ)
Oscar ödüllü yönetmen Sam Mendes'in yorumuyla sahnelenen ve ünlü oyuncu Kevin Spacey'nin de yer aldığı güçlü oyuncu kadrosunun, etkileyici performansının sunulduğu oyun, ilk gösteriminde, sanatseverlere tam anlamıyla bir tiyatro şöleni sundu. Oyuncu kadrosu, 3 saat 15 dakika süren oyunun ardından dakikalarca ayakta alkışlandı.

İlk gösterimi izleyenler arasında sanat dünyasından birçok ismin yanı sıra İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Vodafone Türkiye CEO'su Serpil Timuray, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Vehbi Koç Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Y. Koç, FIBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ve Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Üyesi Arzuhan Doğan Yalçındağ gibi iş dünyasından isimler de yer aldı.
http://birbak.mynet.com/detay/guncel/5-kez-daha-tukurecek/12320İstanbul ‘III. Richard’ı ayakta alkışladı!

Kevin Spacey etkileyici performansıyla seyircilerden tam not aldı...

06 Ekim 2011 Perşembe
İstanbul ‘III. Richard’ı ayakta alkışladı!
HARBİYE Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu dün akşam seyredenlerin unutamayacağı 3 saat 15 dakikalık etkileyici bir “III. Richard” yorumuna sahne oldu. Oscar ödüllü Sam Mendes’in sahneye koyduğu Shakespeare tragedyasında III. Richard rolünü canlandıran Kevin Spacey, mükemmel performansıyla seyircileri kendine hayran bıraktı. İngiltere tahtında iki aile arasında sürüp giden iktidar savaşlarında kirli bir rol oynayan ve sinsi planlarıyla bütün rakiplerini öldürüp tahta geçen topal, çolak ve kambur III. Richard karakterini Kevin Spacey, sağlam bir ironi duygusu ve giderek güçlenen bir performansla yorumladı. Spacey’nin ilk perdedeki sade ve mizah ağırlıklı kompozisyonu, ikinci perdeyle giderek daha da yükseldi ve dramatikleşti. Medya, sanat ve tiyatro dünyasından birçok ünlü ismin bulunduğu bir davetli topluluğu önünde sahnelenen oyunda Sam Mendes’in yönetmenliği ve oyunun anlatımına hizmet eden ışık çalışması da seyircilerden tam not aldı.
http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/676712-istanbul-iii-richardi-ayakta-alkisladi

Kevin Spacey, İstanbul’da verdiği davete saatler kala, otel balkonunda “III. Richard”ın tekstini okurken görüntülendi.

Kuruluşa yardım gecesi

Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey, önceki akşam The House Hotel Bosphorus’ta özel bir davet verdi. Genç aktör, yazar, yönetmen ve yapımcı adaylarına destek amacıyla kurulan Kevin Spacey Kuruluşu’nu tanıtımı için düzenlenen davete cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Yemek öncesi tekst okudu
Spacey, davete saatler kala otelin en üst katındaki kral dairesinin balkonunda görüldü. Ünlü aktör, 6 Ekim’de Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde sahnelenecek “III. Richard” adlı oyun tektine çalışıyordu. Son ana kadar Boğaz’a karşı teksti okumaya devam eden aktör, ardından yemeğin verildiği salona indi. ?
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18899926.asp

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=50822&rid=2368#scTop
Rolüyle bütünleşti

İsmail BAYRAK
8 Ekim 2011

Kevin Spacey, “III. Richard” oyunu sonrası ekip arkadaşlarıyla birlikte Nişantaşı Park şamdan’da düzenlenen partiye katıldı.

Mekana oyunda kullandığı şapkayla gelen Oscar ödüllü aktör, yaklaşık yarım saat içeride kaldıktan sonra oteline döndü. http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18926492.asp
Oyun sonrası Spacey'e özel davet

  • YÜKSEL YAVUZ
  • 09.10.2011
Oyun sonrası Spacey'e özel davet
Sosyete ve sanat dünyasının ünlüleri, Hollywood yıldızı Kevin Spacey için Park Şamdan'da verilen özel davette buluştular.

FOTOĞRAF İSTEMEDİ 'Vodafone Red' sponsorluğunda sahnelenen ve Spacey'nin başrolünü oynadığı 'III. Richard' oyununu izledikten sonra davete katılanlar arasında; Simla-Hüsamettin Beyazıt, Ender-Derin Mermerci, Demet Akbağ ile kardeşi Sedef İyibar gibi isimler de vardı. Kevin Spacey, onuruna verilen partiye yoğun güvenlik önlemleri arasında geldi ve fotoğraflarının çekilmesine tepki gösterdi.

BOĞAZ'DA REHBERİNİN KİTABINI İNCELEDİ
Kevin Spacey, önceki gün dünyaca ünlü isimlere İstanbul seyahatlerinde eşlik eden Saffet Emre Tonguç rehberliğinde Boğaz turu yaptı. Spacey, bir Amerikan televizyonunun adım adım takip ettiği gezi sırasında, Tonguç'un kaleme aldığı 'İstanbul The Ultimate Guide' adlı kitabı merakla inceledi.
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/10/09/oyun-sonrasi-spaceye-ozel-davet

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG