This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

22 Ekim 2011 Cumartesi

Jean Claude Van Damme in Istanbul

Bu kız için dövüşürüm

Muammer ELVEREN
22 Ekim 2011

Jean Claude Van Damme, programına konuk olduğu Gamze Karaman’ın güzelliğinden çok etkilendi: “Hiç sokakta dayak yemedim, çünkü ben çok hızlı kaçarım. Ama Gamze için dövüşürüm.”


 
VAN DAMME VE GAMZE KARAMAN PROGRAMDA DANS ETTİ (FOTO-GALERİ) 
     
DÖVÜŞ filmlerinin usta ismi Jean Claude Van Damme, önceki gün sevgilisiyle birlikte Türkiye’ye geldi. Mısır’dan Bulgaristan’a dönerken uçağını kaçırınca İstanbul’a geldiğini söyleyen oyuncu, akşam saatlerinde organizatör Ahmet San ile buluştu. İkili ve beraberindekiler, Arnavutköy’deki bir restoranda yemek yedi. Van Damme, dün de TV8’deki “Böyle Bir Şey Var mı?” adlı programa konuk oldu. Program sunucusu Cengiz Semercioğlu’nun “Hiç sokakta dayak yediniz mi?” sorusunu yanıtlarken “Hayır, çünkü ben çok hızlı kaçarım” diyen oyuncu, sözlerine Gamze Karaman’ı işaret ederek devam etti: “Ama senin için dövüşürüm.” Karaman’ın “Ben dövüşmenizi değil dans etmenizi istiyorum” yanıtı üzerine de Van Damme hemen ayaklanıp onu dansa kaldırdı.

Şehit ailelerine sabır diliyorum
Jean Claude Van Damme, Hakkari’de şehit olan askerleri de unutmadı. Haberi Mısır’dan dönüş yolunda aldığını belirten ünlü oyuncu, “24 askerin Irak sınırında öldüğünü duydum. Öldürülenlerin hepsi çocuktu. Bütün şehit ailelerine ve yakınlarına sabır diliyor, onlara sevgilerimi gönderiyorum” diye konuştu. Sanatçı, bugün Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya giderek Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger ve Bruce Willis’in de rol aldığı “Cehennem Melekleri 2” filminin çekimlerine katılacak.
Gökdelenler artmış
Jean Claude Van Damme, uçakta Hürriyet’e konuştu. Uçak inişe hazırlanırken Boğaz’ı ve adaları seyretmek için yerini değiştirip cam kenarına yaklaşan ünlü aktör, “Her tarafta gökdelenler yükselmiş. Umarım şehrin tarihi dokusunu daha fazla bozmazlar” dedi.
Jean Claude Vandamme  2001 yılında ‘West Coast Action Team-Karate sihirbazları’ gösterisi  için İstanbul’a gelmiş daha sonra birkaç kez geldiği Türkiye’de 2006 yılında yönetmen Ömer Faruk  Sorak’ın ‘Sınav’ filminde rol almıştı.  Son olarak Bulgaristan’da Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Bruce Willis, Chuck Norris, Dolph Lundgren ve Jason Statham ile Cehennem Melekleri filminde rol alan Jean Claude Vandamme  geçtiğimiz 5 Ekim günü Çeçenistan’ın başkenti Grozni’de Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov’un  doğum gününe katılmıştı.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19048180.asp

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=51295&rid=2368


Jean Claude Van Damme - Muammer Elveren

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG