This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

23 Eylül 2011 Cuma

***John Cusack in İstanbul with Turkish girlfriend!!!!!!!!!!!

John Cusack in İstanbul with Turkish girlfriend!!!!!!!!!!!

Nargile üstüne şarap

Cenker TEZEL
23 Eylül 2011
Amerikalı oyuncu John Cusack, tatil için geldiği İstanbul’da, Türk olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla gece turuna çıktı.
İlk durak Galata Kulesi    
 
Sinema severlerin “2012”, “The Factory”, “Shanghai” gibi önemli filmlerden tanıdığı Amerikalı oyuncu, yapımcı ve yazar John Cusack, tatil için İstanbul’a geldi. Cusack, önceki akşam Türk olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla gece turundaydı. Önce Galata Kulesi’nde akşam yemeği yiyip İstanbul manzarasını izleyen oyuncu, daha sonra partneriyle Reina’ya geçti.
Önce kız arkadaşını gönderdi 
Boğaz Köprüsü’nü en iyi şekilde görebilmek için denize sıfır masalardan birine geçen John Cusack, manzaraya karşı nargile içti. Nargileden sonra şarap siparişi veren oyuncu, gecenin sonunda arkadaşını önden gönderip mekanı yalnız terk etti. Çırağan Sarayı’nda kalan ünlü oyuncu, koruma ordusunun çabalarına rağmen görüntülenmekten kurtulamadı.     

      http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18801287.asp


http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=50520&rid=2368
Cusack sır gibi geldi, Boğaz'da keyif yaptı

  • YÜKSEL YAVUZ
  • 23.09.2011
Cusack sır gibi geldi, Boğaz'da keyif yaptı
Hollywood'un gişe hasılatı kıran filmlerinin yıldızı John Cusack, önceki akşam İstanbul turu yaptıktan sonra Reina'da görüntülendi. Önce Galata Kulesi'nde arkadaşları ile yemek yiyen Cusack daha sonra eğlenmek için Reina'ya geçti. Cusack Boğaz manzarası eşliğinde nargile keyfi yaptı. Boğaz'a büyük hayranlık duyduğunu belirten Cusack daha önce de geldiği İstanbul'un en beğendiği şehirlerden biri olduğunu söyledi. İstanbul'a geliş nedenini sır gibi saklayan Cusack, gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaşları ile birlikte kaldığı Çırağan Otel'e geçti.

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/09/23/istanbula-sir-gibi-geldi-bogazin-keyfini-surdu

Birinci 'Cusack' İstanbullu!

Birinci 'Cusack' İstanbullu!
'2012', 'The Factory', 'Shanghai', 'War. Inc' gibi filmleriyle tanınan Hollywood yıldızı John Cusack, İstanbul'a geldi.
İsviçre'de yaşayan bir Türk kızıyla Galata'da yemek yiyen Cusack, tanınmamak için şapka taktı. İkili, ilerleyen saatlerde Reina'ya gitti. Şampanya ve nargile içen ünlü yıldız, gecenin sonunda kız arkadaşını gönderdi ve konakladığı Çırağan Sarayı'na gitti. John Cusack, İstanbul'a neden geldiğini açıklamadı. Sayit DURMAZ
John Cusack Türk sevgilisiyle İstanbul turunda

Amerikalı oyuncu John Cusack, tatil için geldiği İstanbul’da, Türk olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla gece turuna çıktı.

23.09.2011 - 11:23
Sinema severlerin "2012", "The Factory", "Shanghai" gibi filmlerden tanıdığı Amerikalı oyuncu, yapımcı ve yazar John Cusack, tatil için İstanbul'a geldi.Çırağan Sarayı'nda kalan ünlü oyuncu, koruma ordusunun çabalarına rağmen görüntülenmekten kurtulamadı.

TÜRK KIZ ARKADAŞIYLA GEZMEDE

Önceki akşam Türk olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla gece turuna çıkan aktör, önce Galata Kulesi'nde akşam yemeği yiyip İstanbul manzarasını izledi, daha sonra da partneriyle Reina'ya geçti.
Boğaz Köprüsü'nü en iyi şekilde görebilmek için denize sıfır masalardan birine geçen Cusack, manzaraya karşı nargile içti.
Nargileden sonra şarap siparişi veren oyuncu, gecenin sonunda arkadaşını önden gönderip mekanı yalnız terk etti. http://www.ensonhaber.com/john-cusack-turk-sevgilisiyle-istanbul-turunda-2011-09-23.html


İstanbul'da çapkınlık yaparken yakalandı

Dünyaca ünlü oyuncu ve yapımcı John Cusack İstanbul'da çapkınlık yaparken yakalandı.

Güncelleme:22 Eylül 2011 14:23

2012, The Factory, 1408 ve High Fidelity filmlerinde de görev alan ünlü oyuncu John Cusack İstanbul Galata'da bir kadınla yakalandı. İşte o görüntüler:
http://birbak.mynet.com/detay/magazin/istanbulda-capkinlik-yaparken-yakalandi/12018

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG