This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

8 Temmuz 2011 Cuma

***Jon Bon Jovi in Istanbul/TURKEY !!!!!!!!!

Ve Bon Jovi İstanbul'da

Cengiz ÇOBAN / İSTANBUL,(DHA)

Efsanevi rock grubu Bon Jovi’nin solisti Jon Bon Jovi, grubun "Greatest Hits Tour" kapsamında bugün İstanbul’da vereceği konser için dün akşam Türkiye’ye geldi.

Özel bir uçakla, saat 18.00’da Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na inen Jon Bon Jovi, apronda uçaktan inerken hayranlarını selamladı. Daha sonra Genel Havacılık Terminali’ne giren Jon Bon Jovi, işlemlerinin tamamlanmasının ardından terminal çıkışında kendisini bekleyen hayranlarının arasından geçerek özel bir araçla alandan ayrıldı.
Geçen kasım ayında yayınladıkları "Bon Jovi Greatest Hits" albümüyle dünya çapında bir numara olan grup, "Greatest Hits Tour" kapsamında yarın İstanbul’da Türk Telekom Arena’da konser verecek. Grup, aynı tur kapsamında Türkiye’nin yanı sıra ABD, Kanada ve Avrupa’da bazı ülkelerde de konser verecek.

Bon Jovi İstanbul'da
Bon Jovi İstanbul'daBon Jovi İstanbul'daBon Jovi İstanbul'daBon Jovi İstanbul'daBon Jovi İstanbul'da
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=48568&rid=2


Jon Bon Jovi in Istanbul/TURKEY  video; http://webtv.hurriyet.com.tr/3/19021/0/1/bon-jovi-istanbul-da.aspx#Scene_1Jon Bon Jovi GÜNAYDIN'a konuştu
OKAN CAN YANTIR
 


 • 08.07.2011

 • 18 yıl önce İstanbul'da verdikleri bir konserde hayranlarıyla buluşan Bon Jovi grubu, bu akşam yeniden İstanbul'da sahne alacak. Yıllardır rock müziğin zirvesinde olan grubun solisti Jon Bon Jovi, konser öncesi GÜNAYDIN'a konuştu

  İlk defa 18 yıl önce gelmişlerdi İstanbul'a. Kariyerleri boyunca 50'ye yakın ülkede 2 bin 700 konser verdiler, aralarında Grammy'nin de bulunduğu sayısız ödüller kazandılar. Albümleri 130 milyona yakın sattı. Son 30 yılın en önemli rock gruplarından biri olan Bon Jovi, bu akşam Türk Telekom Arena Stadı'nda sahne alacak. Yıllar sonra Türk hayranlarıyla buluşmak için sabırsızlanan grubu yoğun tempolarına rağmen yakalayıp, aklımızdakileri sorduk. İşte Jon Bon Jovi'nin anlattıkları... SADIK BİR KİTLEMİZ VAR 18 yıl aradan sonra Türkiye'ye tekrar geliyorsunuz. Nasıl bir izleyici kitlesi bekliyorsunuz? Aradan geçen bu kadar zamandan sonra Türkiye'ye geliyor olmak beni çok heyecanlandırıyor. Aklıma, yıllar öncesinde şarkılarıma eşlik eden o müthiş kalabalık geliyor. Ülkenizde oldukça sadık bir izleyici kitlemiz olduğunu biliyorum. Konserimizde şarkıları baştan sona beraber söylemiştik. Şimdi geldiğimizde, yeni nesil Bon Jovi kitlesiyle tanışacağız. Ama onlarla da aynı duygusal iletişimi kuracağımızdan eminim. İstanbul'da hem eski hem de yeni dinleyicilerimizi bir arada görmekten çok mutlu olacağım. YERİNİZ ÇOK ÖZEL İstanbul'dan unutamadığınız bir anınız var mı? Dediğim gibi, Türkiye'nin benim kalbimde çok özel bir yeri var. Tarihi, kültürü, müziği... Birçok özelliği insanın derinden etkiliyor. 18 sene öncekinden farklı bir şehirle karşılaşacağımı biliyorum. Ama yine derinden etkileneceğimi de biliyorum. İstanbul'la ilgili anılarımızı rafa kaldırdık çünkü yepyeni anılar biriktirmeye geliyoruz. Bir ülkeye konser için mi gitmek istersiniz, yoksa tatil için mi? Çok zor bir soru. İşimi seviyorum ve işim dolayısıyla dünyanın çeşitli ülkelerini görebiliyorum. Ama insan zaman zaman tatil yapmayı da özlüyor. Benim şansım, yaptığım işin ikisini bir arada yürütmeye imkan vermesi. Gittiğim ülkelerde, konserlerin dışında da zaman geçirmeyi seviyorum. Böylelikle, işimi ihmal etmeden tatil yapma fırsatı da bulmuş oluyorum. Ne dersin, sihirli bir kombinasyon değil mi? Burada sizi bekleyen binlerce hayranınıza söyleyeceğiniz bir mesajınız var mı? Sadece ben değil grubumdaki herkes, o müthiş şehri ve müthiş kalabalığı görmek için sabırsızlanıyor. Hayranlarımızdan tek bir şey istiyoruz. Arşivlerinden şarkılarımızı çıkarıp, son bir kez daha dinlesinler ve bizi heyecanla beklesinler...

  DÜNDEN BUGÜNE BON JOVI
  * Grubun kurucusu olan Jon Bon Jovi, 1962 yılında New Jersey'de doğdu. Asıl adı ise John Francis Bongiovi.
  *
  Grubun ilk albümü 1984 yılında yayımlandı. Ünlü gitarist Richie Sambora'nın katılımıyla yoluna başlayan grup, o günden bugüne onlarca hit şarkıya imza attı.
  *
  'Blaze of Glory', 'Bed of Roses' ve 'Always' gibi şarkıları yıllarca hafızalardan silinmedi.
  *
  Bon Jovi grubu ile 11 stüdyo albüme imza atan Jon Bon Jovi, 'Blaze of Glory' (1990) ve 'Destination Anywhere' (1997) olmak üzere iki ayrı solo albüm yayımladı.
  *
  Grup bugüne kadar BRIT ödülleri, Amerikan Müzik Ödülleri ve Altın Küre olmak üzere çeşitli ödüller kazandı.
  *
  Jon Bon Jovi 1995 yılında 'Moonlight and Valentino' filmi ile beyaz perdeye adımını attı.
  *
  Jon Bon Jovi, müzik hayatında idolu olarak Bruce Springsteen'i gösteriyor.
  *
  Halen doğup büyüdüğü New Jersey'de yaşayan yıldız, lise aşkı Dorothea Rose Hurley ile evli.
  BU KONSER KAÇMAZ! Efsanevi grup Bon Jovi, ikinci kez İstanbul'a geliyor. Kaçırılmaması gereken bu konsere, Bon Jovi, bir Boeing 747 ve 65 TIR dolusu malzemeyle birlikte geliyor. Bugüne kadar dünya çapında 125 milyon albüm satışına ulaşan; 50'den fazla ülkede, toplamda 35 milyonun üzerinde seyirciye seslenen Bon Jovi, şimdi de İstanbul'u sallamaya hazır. KAPILAR 15.00'TE AÇILIYOR Grubun 'The Greatest Hits Tour' kapsamındaki konserinin kapı açılış saati 15.00. Redd konserinin ardından 20.30'da sahneye çıkacak olan Bon Jovi, yaklaşık 2.5 saat sahnede kalacak. Geçtiğimiz günlerde, Bon Jovi öncesi sahneye çıkacağı açıklanan Şebnem Ferah ise annesinin vefatı nedeniyle geceye katılmayacak.  08 Temmuz 2011 Cuma 09:50

  Bon Jovi İstanbul’a ayak bastı

  Efsanevi rock grubu Bon Jovi’nin solisti Jon Bon Jovi, grubun 'Greatest Hits Tour' kapsamında İstanbul’da yarın vereceği konser için Türkiye’ye geldi.
  Özel bir uçakla, saat 18.00'da Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na inen Jon Bon Jovi, apronda uçaktan inerken hayranlarını selamladı. Daha sonra Genel Havacılık Terminali'ne giren Jon Bon Jovi, işlemlerinin tamamlanmasının ardından terminal çıkışında kendisini bekleyen hayranlarının arasından geçerek özel bir araçla alandan ayrıldı. Geçen kasım ayında yayınladıkları "Bon Jovi Greatest Hits" albümüyle dünya çapında bir numara olan grup, "Greatest Hits Tour" kapsamında yarın İstanbul'da Türk Telekom Arena'da konser verecek. Grup, aynı tur kapsamında Türkiye'nin yanı sıra ABD, Kanada ve Avrupa'da bazı ülkelerde de konser verecek. http://www.haber50.com/bon-jovi-istanbula-ayak-basti-484847h.htm
  08 Temmuz 2011 Cuma - 12:30 - Hürriyet

  Hayranlarını Havalimanında selamladı

  Efsanevi rock grubu Bon Jovi'nin solisti Jon Bon Jovi, İstanbul'da vereceği konser için dün akşam Türkiye'ye geldi.

  Efsanevi rock grubu Bon Jovi’nin solisti Jon Bon Jovi, grubun "Greatest Hits Tour" kapsamında bugün İstanbul’da vereceği konser için dün akşam Türkiye’ye geldi.

  Özel bir uçakla, saat 18.00’da Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na inen Jon Bon Jovi, apronda uçaktan inerken hayranlarını selamladı. Daha sonra Genel Havacılık Terminali’ne giren Jon Bon Jovi, işlemlerinin tamamlanmasının ardından terminal çıkışında kendisini bekleyen hayranlarının arasından geçerek özel bir araçla alandan ayrıldı. http://preview.hurriyet.com.tr/preview/image.aspx?picid=13875258

  Geçen kasım ayında yayınladıkları "Bon Jovi Greatest Hits" albümüyle dünya çapında bir numara olan grup, "Greatest Hits Tour" kapsamında yarın İstanbul’da Türk Telekom Arena’da konser verecek. Grup, aynı tur kapsamında Türkiye’nin yanı sıra ABD, Kanada ve Avrupa’da bazı ülkelerde de konser verecek. 
  http://www.beyazgazete.com/haber/2011/07/08/ve-bon-jovi-istanbul-da.html

  Bon Jovi için geri sayım

  Grammy ödüllü grup, yarın Türk Telekom Arena’da muhteşem bir konser verecek

  07 Temmuz 2011 Perşembe, 09:45:11
    Efsanevi rock grubu Bon Jovi, İstanbul’a geliyor. Greatest Hits Tour kapsamında ülkemize gelecek Bon Jovi, yarın akşam Türk Telekom Arena’da unutulmaz bir konsere imza atacak.
  Geçtiğimiz kasım ayında yayınladıkları ‘Bon Jovi Greatest Hits’ albümüyle dünya çapında bir numara olan grup, Greatest Hits Tour kapsamında Türkiye’nin yanısıra Amerika, Kanada ve tüm Avrupa’da sahne alacak.
  Grammy ödüllü grup, dünya çapında 125 milyon albüm satışı gerçekleştirdi. 50’den fazla yerde 2 bin 700 konser vererek 35 milyonun üzerinde seyirciye ulaştı. Bon Jovi 2006 yılında İngiltere’de UK Music Hall of Fame tarafından onurlandırıldı. İngiliz Q dergisinin 2004 yılında hazırladığı ‘Tüm Zamanların En Büyük Elli Grubu’ sıralamasında 14’ncü sırada yer aldı.
  ELMAS ÖDÜLÜ ALDI
  Grup, 2004 yılında Amerikan Müzik Ödülleri’nde Yaşam Boyu Onur ödülü, 2005 yılında ise Dünya Müzik Ödülleri’nde tüm dünyada 100 milyonu aşan albüm satışları nedeniyle Elmas Ödülü aldı.

  Müziklerinin, melodik rock ya da hard rock şeklinde kategorize edilmesine “Biz sadece rock'n roll yapıyoruz” diyerek yanıt veren grup, 90’larda MTV’nin gerçekleştirdiği MTV Unplugged serisine ilham kaynağı oldu. Grup, Jon Bon Jovi, Richie Sambora, Tico Torres, David Bryn’dan oluşuyor. http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/646256-bon-jovi-icin-geri-sayim

  most viewed this week

  Blog Arşivi

  Celebrity Look Alikes

  CELEBRITY BABIES

  BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

  BEYAZ SHOW FAN BLOG