This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

3 Temmuz 2011 Pazar

***Jodie Foster and her family were in Turkey

Güncelleme:28 Haziran 2011 09:30 Türkiye'de hacı oldu

Beren'in rol arkadaşı tutuklandı
Selçuk'taki Efes Harabeleri'ni gezen Foster, Meryem Ana Evi'ni ziyaret ederek hacı oldu. Jodie Foster, geceyi de İstanbul sosyetesinin tanınmış isimlerinden Mine Narin ve Oya Narin'in sahibi olduğu Şirince'deki Güllü Konakları'nda geçirdi. Bir gece konaklayan Foster ve iki çocuğu, Selçuk'ta bol bol gezdi, hem kendileri için alışveriş yaptı, hem yakınları için hediyeler aldı. Otelden ayrılan ve daha sonra İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na giden yıldız oyuncu, görüntülendiğini anlayınca önce ailesini uçağa bindirdi, daha sonra kendisi de yüzünü kapatarak uçağa bindi.


ESNAF MEMNUN
Şirince'de kalan ve Efes harabelerini gezen Jodie Foster hemen hemen her dükkandan hediyelik eşya aldı. Şirince yapımı ev şaraplarından 15 şişe aldığı belirtilen Foster'in bol bol bahşiş bıraktığı ve esnafın yüzünü güldürdüğü öğrenildi.

http://birbak.mynet.com/detay/foto-analiz/berenin-rol-arkadasi-tutuklandi/10412/13#magazin-baslikJodie Foster hacı oldu GALERİ
Hollywood yıldızını HABERTÜRK görüntüledi-AHT
28 Haziran 2011 Salı, 08:30:05
Ünlü Hollywood yıldızı Jodie Foster Türkiye'ye geldi. Kimseye haber vermeden Selçuk'taki Efes Harabeleri'ni gezen Foster, Meryem Ana Evi'ni ziyaret ederek hacı oldu. Jodie Foster, geceyi de İstanbul sosyetesinin tanınmış isimlerinden Mine Narin ve Oya Narin'in sahibi olduğu Şirince'deki Güllü Konakları'nda geçirdi. Bir gece konaklayan Foster ve iki çocuğu, Selçuk'ta bol bol gezdi, hem kendileri için alışveriş yaptı, hem yakınları için hediyeler aldı. Otelden ayrılan ve daha sonra İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na giden yıldız oyuncu, görüntülendiğini anlayınca önce ailesini uçağa bindirdi, daha sonra kendisi de yüzünü kapatarak uçağa bindi.

ESNAF MEMNUN
Şirince'de kalan ve Efes harabelerini gezen Jodie Foster hemen hemen her dükkandan hediyelik eşya aldı. Şirince yapımı ev şaraplarından 15 şişe aldığı belirtilen Foster'in bol bol bahşiş bıraktığı ve esnafın yüzünü güldürdüğü öğrenildi.


Yunus Emre ÇINAR / ÇEŞME (AHT)
http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/643515-jodie-foster-haci-oldu-galeri


Jodıe Foster, Efes ve Şirince'ye Hayran Kaldı

Oscar ödüllü ünlü ABD'li sinema oyuncusu Jodie Foster, çocuklarıyla birlikte İzmir'in Selçuk İlçesi'nde Efes Antik Kenti'ni ve Meryem Ana Evi'ni gezdi, Şirince Köyü'ndeki otelde kaldı.
Oscar ödüllü ünlü ABD'li sinema oyuncusu Jodie Foster, çocuklarıyla birlikte İzmir'in Selçuk İlçesi'nde Efes Antik Kenti'ni ve Meryem Ana Evi'ni gezdi, Şirince Köyü'ndeki otelde kaldı. Foster, Anadolu topraklarının barındırdığı zengin tarihten çok etkilendiğini söyledi. Ünlü yıldız Jodie Foster, çocukları Charles, Christopher ve arkadaşı Cydney Bernard ile 26 Haziran Pazar günü Efes Antik Kenti'ni gezdi, Meryem Ana Evi'ne gitti. Ardından konaklamak için Şirince'de Güllü Konakları'nı tercih eden Foster, dün de Selçuk'a gelerek çarşıyı gezdi ve ev yemekleri yedi. Emekli öğretmen Uğur Aytekin'e ait 'Efes Köftecisi'ne gelen Foster, mücver ve taze fasülyeyi tercih etti.

Restoran çalışanlarından Mehmet Namdar, ünlü yıldızın servisini yaptığını, ancak tam çıkarken tanıdığını, hemen fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Namdar, "Yanında bulunanlar fotoğrağımızı çekti, sonra göndereceklerini söylediler" dedi. Foster'ın kaldığı otelin müdürü Zeynep Erdilek de ünlü yıldızın Efes ve Meryem Ana'ya hayran kaldığını ve Anadolu topraklarının barındırdığı zengin tarihten çok etkilendiğini bizlerle paylaştı" dedi. Foster ve beraberindekiler, dünkü gezilerinin ardından bölgeden ayrıldı. - İzmir / Selçuk
(Doğan Haber Ajansı) [2828401] 
http://www.sondakika.com/haber-jodie-foster-efes-ve-sirince-ye-hayran-kaldi-2828401/Sevgilisiyle geldi


O da Türkiye'yi seçti

 

Türkiye'ye ünlü akını devam ediyor. Pazartesi sabahı eşiyle birlikte mavi tura çıkan Michael Douglas Bodrum'a gelmişti. Ve dün de Jodie Foster 18 yıldır birlikte olduğu sevgilisi ve iki çocuğuyla birlikte Türkiye'ye geldi.

OSCAR ödüllü sinema yıldızı Jodie Foster, 18 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Cydney Bernard, çocukları Charles (13) ve Christopher “Kit” (10) ile beraber Türkiye’ye geldi. Grup, İzmir-Selçuk’taki Efes Harabeleri ile Meryem Ana Evi’ni gezdi. 48 yaşındaki Foster ve kendinden 10 yaş büyük sevgilisi, 2007 yılında kısa süreli bir ayrılık yaşamış, bu ayrılığa ünlü oyuncunun genç bir kadınla yakınlaşmasının yol açtığı iddia edilmişti. İlişkilerinde neredeyse 20 yılı geride bırakan Foster ve Bernard, Türkiye gezisinde Efes turu sonrası bir gece Şirince’deki Güllü Konakları’nda kaldı. Aile, önceki gün çarşıyı gezip ev yemekleri yedi. Emekli öğretmen Uğur Aytekin’e ait Efes Köftecisi’ne de uğrayan oyuncunun tercihi mücver ve taze fasulye oldu. Foster’ın kaldığı otelin müdürü Zeynep Erdilek, onun Efes ve Meryem Ana’ya hayran kaldığını, Anadolu’nun zengin tarihinden çok etkilendiğini söyledi.
HACI OLDU 
Sessiz sedasız Türkiye’ye gelen Jodie Foster, geçtiğimiz gün kimseye haber vermeden Efes’e gitti ve Meryem Ana Evi’ni ziyaret ederek hacı oldu. Geceyi Mine ve Oya Narin’in sahibi olduğu Güllü Konakları’nda geçiren Oscar’lı oyuncu, ertesi gün bol bol hediyelik alışveriş yapıp ilçeden ayrıldı.
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18126698.asp?gid=383Jodie Foster hacı oldu

Jodie Foster hacı oldu

Ünlü Hollywood yıldızı Jodie Foster Türkiye'ye geldi.
Kimseye haber vermeden Selçuk'taki Efes Harabeleri'ni gezen Foster, Meryem Ana Evi'ni ziyaret ederek hacı oldu.
Jodie Foster, geceyi de İstanbul sosyetesinin tanınmış isimlerinden Mine Narin ve Oya Narin'in sahibi olduğu Şirince'deki Güllü Konakları'nda geçirdi.
Bir gece konaklayan Foster ve iki çocuğu, Selçuk'ta bol bol gezdi, hem kendileri için alışveriş yaptı, hem yakınları için hediyeler aldı. Otelden ayrılan ve daha sonra İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na giden yıldız oyuncu, görüntülendiğini anlayınca önce ailesini uçağa bindirdi, daha sonra kendisi de yüzünü kapatarak uçağa bindi.

ESNAF MEMNUN

Şirince'de kalan ve Efes harabelerini gezen Jodie Foster hemen hemen her dükkandan hediyelik eşya aldı. Şirince yapımı ev şaraplarından 15 şişe aldığı belirtilen Foster'in bol bol bahşiş bıraktığı ve esnafın yüzünü güldürdüğü öğrenildi.-HT-  http://www.stargazete.com/magazin/jodie-foster-haci-oldu-haber-362508.htm

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG