This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

6 Temmuz 2011 Çarşamba

***Elton John in Istanbul/TURKEY ***Elton John will be in Ankara/TURKEY on 06 july

Elton John İstanbul'da söyledi

Dünyaca ünlü İngiliz sanatçı Elton John, dünya turnesi kapsamında geldiği İstanbul'da, Maçka Küçükçiftlik Park'ta konser verdi.


İstanbul'a özel jetiyle geldi

Hürriyet / Kültür Sanat
5 Temmuz 2011

18 yıl sonra İstanbul'da hayranları ile buluşacak olan ünlü sanatçı Türkiye'ye özel jetiyle geldi.

Sir ünvanlı ünlü İngiliz şarkıcı Elton John, bu akşam saat 21.00'de Maçka Küçükçiftlik Parkı'nda sevenleriyle buluşacağı konser için  özel jetiyle 16.05’te İstanbul’a iniş yaptı. Ünlü sanatçı, kendisini karşılamaya gelenlere Türkçe nasıl teşekkür edebileceğini sordu. Birkaç kere Türkçe “teşekkür ederim” demeyi deneyen John, helikopterle kalacağı Ritz Carlton İstanbul'a doğru hareket etti.
Rolling Stone dergisi tarafından gelmiş geçmiş en iyi ilk elli müzik sanatçısından biri olarak gösterilen sanatçı, 18 yıl sonra İstanbul'da sahne alacak. John, yarın akşam saat 21.00'de ise Ankara Arena'da hayranlarının karşısına çıkacak.

SANATÇININ KONSER İÇİN İLGİNÇ İSTEKLERİ   
Konser öncesi ünlü sanatçının bazı ilginç isteklerde bulunduğu ortaya çıktı.

John'un kulisine palmiye veya incir ağacı istediği öğrenildi. Sanatçı ayrıca beyaz şarap, çay, kahve ve güller gibi alışılmışın dışında isteklerini de bulundu.
ÖZEL ARAÇLAR İSTEDİ
Konser için iki adet limuzin, bir adet cip ve bir adet minivan hazır bulunacak. Özel olarak tahsil edilen limuzini sanatçının kendi şöforü kullanacak. Seyahatleri boyunca Jhon'a polis eskortu eşlik edecek.

Fiyatlarının 125 TL ile 550 TL arasında değiştiği biletlere İstanbullu müzikseverler büyük ilgi gösterdi.
http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/18174663.asp?gid=282


Elton John İstanbul'da

05/07/2011 17:34

Ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, 21 ülke ve 47 farklı şehirdeki dünya turnesi kapsamında konser vermek için Türkiye'ye geldi.
Elton John İstanbul'da
Özel bir uçakla saat 16.05 Atatürk Havalimanı Gelen Elton John, giriş işlemlerinin yapılmasının ardından, helikopterle alandan ayrıldı. Elton Jahn, bugün İstanbul Maçka Küçükçiftlik Parkı'nda İstanbullu müzikseverlerle buluşacak. Elton John yarın da Ankara'da ilk kez hayranlarıyla bir araya gelecek.

Müziğe katkıları ve AIDS başta olmak üzere birçok toplumsal konuda bilinç ve yardım projeleriyle gösterdiği çabalar için 1998 yılında Kraliçe Elizabeth'ten “Sir” unvanı alan sanatçı, Rolling Stone dergisi tarafından gelmiş geçmiş en iyi 50 müzik sanatçısından biri olarak gösterildi. (AA) http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1055208&CategoryID=138


most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG