This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

9 Temmuz 2011 Cumartesi

***Bon Jovi rocked Istanbul City!!! ***Bon Jovi was in Istanbul/TURKEY ...

Bon Jovi İstanbul’u salladı

ABD'li rock grubu Bon Jovi İstanbul'u yerinden oynattı-AHT

09 Temmuz 2011 Cumartesi, 11:51:13
Bon Jovi İstanbul’u salladı
Jon Bon Jovi ve grubu, sahneye adım attıkları 'Raise Your Hands' şarkısıyla Türk Telekom Arena Stadı'nı dolduran 50 binden fazla hayranına ellerini havaya kaldırttı ve hiç indirmedi.

TÜRKİYE FORMASI
Jon Bon Jovi'nin, Türk hayranları için sürprizi ise, konserin ortasında soyunup, arkasında 'Bon Jovi 10' yazan Türkiye formasıyla kalması oldu. "Bu formayı bu harika insanlar için giyiyorum" diyen Jon Bon Jovi, 18 yıl önce Dünyaca ünlü rock grubu Bon Jovi, dün akşam Türk Telekom Arena Stadı'nda 50 bin kişiye muhteşem bir konser verdi.
Türkiye'ye geldiğini hatırlattı ve burayı çok sevdiğini söyledi. Bon Jovi'nin bir sürprizi de formayı giydikten sonra Roy Orbison'un 'Pretty Woman' şarkısını söylemesi oldu. Türkiye'deki Bon Jovi hayran kitlesi bu çok iyi bildikleri şarkıya da eşlik etti.
Bon Jovi'nin kuşkusuz bütün stadı ayaklandıran ve hep bir ağızdan söylenen şarkısı
2000 yılında çıkan 'Crush' albümünden 'It's My Life' oldu. Bon Jovi, bütün gece bitmek bilmeyen enerjisiyle ve sempatikliğiyle 'Keep the Faith', 'I'll be there for you', 'Blaze of Glory', 'Lost Hightway' gibi en bilinen şarkıları başta olmak üzere yaklaşık 30 şarkı söyledi.

ŞIK VE ŞENER'E MASAL
Bon Jovi'den önce sahneye çıkan Redd grubu, 'Masal' isimli şarkılarını tutuklu gazeteci Ahmet Şık ve Nedim Şener'e ithaf etti. Grup, Şener ile Şık'ın fotoğraflarının olduğu kartonetleri şarkı bitene kadar sahneye koydu.

Pınar TARCAN/ AHT  http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/647026-bon-jovi-istanbulu-salladi

Maaile Bon Jovi dinliyoruz...

10/07/2011 2:00
Efsane rock grubu Bon Jovi, 'Greatest Hits Tour' kapsamında 18 yıl aradan sonra İstanbul'daydı. TT Arena'daki konserde sahnede Milli Takım forması giyen bir Bon Jovi, önümde 'tepesi dökülmüş gençler'le tweet atan kızlar, elimde sulu bira vardı.
Maaile Bon Jovi dinliyoruz...

Adeta bir Parisien’mişçesine metroyla konsere gidiyoruz. İçersi kırklarında, siyah tişörtlü adamlar ve kadınlarla dolu. 18 yıl evvelki konserden farklı olarak bu kez göbekli ve çocuklular.
Yol bulmak zor. Binlerce insan başı kesik tavuk gibi meydanda dolanıp giriş kapısını arıyor. Yönlendirme tabelası yok, görevliler canından bezmiş, cevap bile vermiyor. Bon Jovi ilk şarkıya pek çok kişi giriş kapısını bulmaya çalışırken başlıyor, on dakika erken. ‘Raise Your Hands’e dışarıdan eşlik ediyorum, koşarak, detone detone bağırarak... Bon Jovi “Merhaba İstanbul” diyor, ‘You Give Love A Bad Name’le devam ediyor. TT Arena’da yaklaşık 40 bin kişi var ve büyük bölümü şarkıların tamamına eşlik ediyor. Romantik çiftler erken davranıp daha üçüncü şarkıda yumuluyor, öndeki/yandaki kız ha bire tweet geçiyor ama bunu yaparken ayağıyla ritim tutmayı ihmal etmiyor. 90’lar kuşağının “Ha şöyle” dediği ‘Its My Life’ çalarken bir bira almak için büfeye yöneliyorum. İlki, “Bira bitti” diyor. İkincisi, “Kaç tane alacaksın?” diye soruyor. Nihayetinde 10 lira verip bir bardak sulandırılmış bira alabiliyorum. Onun da yarısı köpük. Bu arada su 2,5 lira, dışarıda satılan Bon Jovi tişörtleri 25. Bu manzaradan sonra Demet Akalın’ın tweet’i daha manalı geliyor: Maaile Jon Bon Jovi dinliyoruz ama Power FM’den.
Born To Be My Baby, We Weren’t Born to Follow, Lost Highway, Blaze of Glory, In These Arms, We Got It Goin’On derken Bon Jovi, benim ortaokulda bando takımında giydiğim sırma şeritli kırmızı üniformaya benzer ceketini çıkarıyor. Herkes çığlık atıyor ama bunu çıplak kalmak için değil Türk Milli Takımı forması giymek için yapmış. Ne gerek var. Forma giymek bir duruştur ama bu biraz ‘tribünlere oynamak’ oluyor. Zira konser sonunda kendisine atılan Galatasaray atkısını önce havaya kaldıran Bon Jovi, seyirciden yuh sesleri yükselince atkıyı aceleyle geri atıyor, “Neme lazım” der gibi. Kim bilir neler geçti aklından. Formayı giydikten sonra bir Pretty Woman patlatıyor. Bir ara sesi Axl Rose’muşçasına çıkıyor. Start Me Up söylüyor, Mick Jagger taklidi yaparak. Seyirciye dokunmak olsun, ‘haydi elleri göreyim’ olsun, şarkı bittikten sonra doyamayıp nakaratı bir daha çalmak olsun, olabilecek tüm konser klişeleri mevcut. Konser yaklaşık üç saat sürüyor, 23 şarkı çalınıyor
Adamlar 50’lerine gelmelerine rağmen sahnede çok iyiler. Bon Jovi sadece birkaç şarkıda, ‘tıknefes’, Richie Sambora ise gecenin yıldızı. Kovboy şapkaları her şarkıda değişiyor, Bon Jovi’yle ayaklı mikrofona yaklaşıp şarkı söylüyor, çift saplı gitarını çalıyor. Biste beş şarkı çalıyor ekip. Kapanış ‘Always’le yapılıyor. Keşke ‘Livin’ On A Prayer’la yapılsaydı, zirvede bıraksaydık. Stadyum, söylendiği gibi hızlı boşalıyormuş hakikaten. 10 dakikada herkes dışarıda. Ama otopark, metro nerede, taksi var mı? Herkes nereye gittiğini bilmeden yürüyor, merdiven iniyor, asansör bekliyor. Yine de yüzlerde bir efsaneyi canlı dinlemiş olmanın memnun ifadesi, gözlerde “Bu gece rahat uyuyacağım” bakışı var. http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalHaberDetayV3&ArticleID=1055754&Date=10.07.2011&CategoryID=82


GÜNEŞ - VENUS - 10 TEMMUZ 2011

Bon jovi Arena’yı salladı

bon
TT Arena’da konser veren ilk dünya starı olan Bon Jovi İstanbul’u salladı. Bon Jovi performansıyla parmak ısırttı
Geçen kasım ayında yayınladıkları “Bon Jovi Greatest Hits” albümüyle dünya çapında bir numara olan Bon Jovi, “Greatest Hits Tour” kapsamında dün akşam İstanbul’da Türk Telekom Arena’da unutulmaz bir konser verdi. Yaklaşık üç saat sahnede kalan Bon Jovi muhteşem performansıyla sevenlerini büyüledi.
MİLLİ OLDU!
Efsanevİ grup, konserin sonuna doğru sahneye, Türkiye Milli Futbol takımının formasıyla çıkmasıyla herkesi şaşırttı. Türk Milli Takım forması ile üç şarkı söyleyen Bon Jovi’nin bu jesti izleyicileri daha da coşturdu. Bon Jovi’den önce sahne alacağı belirtilen Şebnem Ferah annesinin vefat etmesi üzerine konserini iptal etmek zorunda kaldı.     n İsmail BAYRAK
Geceden notlar
Bon Jovi 18 yıl sonra İstanbul’da fırtına estirdi. Konser için 65 TIR dolusu malzeme ile TT Arena’da devasa bir sahne yapıldı. Konseri yaklaşık 40 bin kişinin izledi. Konserin bilet fiyatları 75 TL ile 550 TL arasında alıcı buldu. Bon Jovi, zaman zaman izleyici ile diyaloğa girerek onların gönlünü yine fethetti. http://www.gunes.com/2011/07/10/haber/venus/855/bon_jovi_arena_yi_salladi.html

Milli Takım forması giydi

Aynur YOLCU
9 Temmuz 2011

Efsanevi rock grubu Bon Jovi, İstanbul’da fırtınalar estirdi. Müziği ve sahne performansı ile hayranlarını büyüleyen grubun solisti Jon Bon Jovi, sahnede Türk Milli Takımı forması giyerek jest yaptı. Bon Jovi'den önce sahne alan Türk rock grubu Redd ise tutuklu gazeteciler Nedim Şener ve Ahmet Şık'ı unutmadı.


''Greatest Hits Tour'' kapsamında 18 yıl aradan sonra İstanbl'da konser veren grup, dün gece Türk Telekom Arena Stadı’nda hayranları ile buluştu. Bon Jovi, açılışı ‘Raise Your Hands’ şarkısıyla yaptı.
Grubun solisti Jon Bon Jovi, stadı dolduran müzikseverlerden şarkıya ellerini havaya kaldırarak eşlik etmesini istedi. İlk parça ile ritim tutmaya başlayan eller 2 buçuk saat süren konser sonuna kadar hiç durmadı.
Bütün stadın hep bir ağızdan söylediği şarkı tabi ki ‘It’s My Life’ oldu. 20.45’te başlayan ve ara vermeden 23.30’a kadar devam eden konserde Bon Jovi, bis yaptıktan sonra yaklaşık 6 şarkı daha söyledi.
MİLLİ TAKIM FORMASI GİYDİ 

Sahne şovuyla olduğu kadar bitmek bilmeyen enerjisi ve sempatik tavırlarıyla hayranlarının gönlünü bir kez daha fetheden Bon Jovi, kırmızı militeri ceketini çıkarıp Türk Milli Takımı forması giyerek seyirciyi şoke etti. ‘Bon Jovi’ yazan 10 numaralı formayı giymesi ile statta ıslık, alkış ve çığlık sesleri ile çınladı.
Formayı giydikten sonra söylediği Roy Orbison’un ‘Pretty Woman’ şarkısıyla da hayranlarına ikinci bir sürpriz yaptı. Şarkıya tüm stat eşlik etti.
SEYİRCİYE YANSITMADI
Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de 11 Haziran tarihinde verdiği konser sırasında, yağmurdan dolayı ıslanan sahnede kayarak dizini inciten grubun solisti, İstanbul konseri öncesi küçük bir operasyon geçirmiş olmasına rağmen seyirciye bunu yansıtmadı.
GALATASARAY ATKISI ŞOKU
Son şarkısını söyleyen Jon Bon Jovi, grup arkadaşları ile seyirciyi selamladıktan sonra ön taraflardan atılan bir Galatasaray atkısını açtı. Davranışı Galatasaray taraftarları tarafından alkışlarla desteklenirken seyirciler arasından yükselemeye başlayan ıslık ve yuhalamalarla şoke olan Bon Jovi atkıyı birden elinden bıraktı.
Sempatik tavırlarıyla durumu toparlamaya çalışan solist hayranlarına veda etti.
REDD’ ŞIK VE ŞENER'İ UNUTMADI
Bon Jovi'den önce sahneye çıkan Türk rock grubu Redd, sevilen parçalarını ardı ardına seslendirirken bir parça da tutuklu gazeteci Ahmet Şık ve Nedim Şener için söyledi.
Grup sahnedeki Ahmet Şık ve Nedim Şener kartonetleri eşliğinde 'Masal' isimli şarkılarını seslendirdi.

http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/18210511.asp?gid=381

photos;http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=48590&rid=2368Bon Jovi İstanbul'da

Bon Jovi İstanbul'da konser verdi
Türk Telekom Arena‘da gerçekleştirilen konserden önce sahneye Türk rock grubu Redd çıktı.

Sevilen parçalarını seslendiren grup, 127 gündür tutuklu olan gazeteciler Nedim Şener ve Ahmet Şık‘ın gerçek boyutlu kartonetlerini sahneye koyarak, onlar için de bir şarkı söyledi.

Grup kendilerinde sonra sahneye çıkması planlanan fakat annesi vefat ettiği için konserini iptal etmek zorunda kalan Şebnem Ferah için de moral alkışı istedi.

Saat 20.45‘te sahne alan Bon Jovi grubunun solisti Jon Bon Jovi, İstanbul‘u ‘‘Raise Your Hands‘‘ şarkısıyla selamladı.

İlk parçanın ardından Türkçe ‘‘Merhaba İstanbul‘‘ diyen Jon Bon Jovi, daha sonra İngilizce olarak, ‘‘Uzun zaman oldu yapacak çok şeyimiz var. Bizimle misiniz? Öyleyse koltuklarınızdan kalkın‘‘ dedi.

Konserine ‘‘You Give Love A Bad Name‘‘ ve ‘‘Born to Be My Baby‘‘ parçalarıyla devam eden Jovi ‘‘İyi akşamlar İstanbul, geri dönmek çok güzel. 18 yıl çok uzun bir süre, bazı şarkıları burada ilk kez çalıyor gibiyiz‘‘ diye konuştu.

‘‘It‘s My Life‘‘ şarkısının ardından ‘‘Blaze of Glory‘‘ seslendiren Jovi konser alanındaki tüm kızlara çığlık attırdı.

‘‘Bad Medicine‘‘ şarkısının sonlarına doğru üstündeki kıyafeti çıkaran Jon Bon Jovi Türk Milli Takımı‘nın üzerinde ‘‘Bon Jovi‘‘ yazan 10 numaralı formasını giydi.

Jon Bon Jovi büyük alkış alan bu hareketinin üzerine gitaristinin ‘‘Kızlar benim altımı da çıkarmamı istiyor, onları oyalayacak birşeyler çalalım mı?‘‘ demesi üzerine ‘‘Pretty Women‘‘ şarkısını söyledi.

Bon Jovi grubu, ‘‘Livin on a Prayer‘‘ isimli parçasını seslendirdikten sonra ekibiyle birlikte seyirciyi veda etmek üzere selamladı. Bu sırada seyircilerce kendisine atılan Galatasaray atkısını açan solist Jon Bon Jovi, dinleyicilerin bir kısmınca alkışlanırken diğer bir kısmı tarafından da yuhalandı.

Bon Jovi, 2,5 saat kaldığı sahnede toplam 23 parça seslendirdi.

09.07.2011 07:06:36

 video here;
http://www.beyazgazete.com/video/2011/07/08/bon-jovi-istanbul-da-beyaztv.html
İSTANBUL BİR MÜZİK EFSANESİNE DAHA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

TT Arena’da Milli formalı Bon Jovi!

Üç saat, toplam altı adam, 30 kadar hit şarkı, 36 bin biletli seyirci, onbinlerce tweet, binlerce facebook profil fotoğrafı pozu, toplamda saatlerce telefon kaydı, binlerce çığlık ve saatler süren alkış sesleri... Bon Jovi konseri bu yazın en hareketli gecelerinden biri olarak kayıtılara geçti bile....


Konseri izleyen on binlerce Bon Jovi hayranı her şarkıya eşlik etti. TT?Arena’daki ışıklar yandığında görkemli kalabalık gün yüzüne çıktı.

-  İyi bir konserin birinci kuralı şarkıları ezbere bilen bir kalabalıksa ki öyle, Bon Jovi İstanbul konseri iyi ötesi süperdi. Çünkü neredeyse her şarkıyı ezbere bilince insan hiç sıkılmadan baştan sona coşabiliyor.
-  Konser 21.00’de başladı ve 3 saate yakın devam etti. Her anında kalabalığın ilgisi sahnedeydi. Kimsenin bu konserden çıkıp da “çok sıkıldım ya” diyeceğini ben sanmıyorum.
-  Eğer şarkıları ezberlenmiş bir grupsanız yeni şarkılarınız çalınınca ortalık sus pus olur ve buna alışmanız lazım. Sanırım Bon Jovi “yeni şarkısı kalabalık tarafından sessizce karşılanan eski grubun dramı”nı kolay atlattı.
-  Her grup en büyük hit’ini sona saklar, seyirciyi konser boyunca saatlerce beklemekten hasta eder. Bon Jovi’nin böyle bir derdi yok çünkü her şarkısı hit. O yüzden ikinci şarkı “You Give Love A Bad Name” olablliyor mesela. Anında coşku...
-  Ancak bunun kötü bir yanı da var. Denklem şöyle: Cuma + TT Arena + Bon Jovi + ikinci köprü trafiği + saat 9’da başlayan konser = Kaçırılan şarkılar. Ama ne gam, konser uzundu, hit boldu...
-  Grup biraz yaş almış (hani öyle derler ya). Ama hiç yaşlanmamış. Özellikle saçlar büyük avantaj. Zamanın hair rock grubu olmanın avantajları işte bunlar. Saçınıza iyi bakıyorsunuz.
-  Konseri izlemeye gelen kitle genellikle kadınlardı. Genç orta yaşlı, öğrenci, iş sahibi, çalışan, evli, bekâr, anne, kadınlar... Kadınlarımız Bon Jovi gözlerinin içine baksın bir elini ellerine değdirsin diye pür dikkat takipteydi. Bon Jovi onlara istediklerini verdi. En öndeki diamond ring denen alanın arkasına geçip arkadaki grupla kaynaştı. Onların gözünün içine baktı, ellerini sıktı. Türk erkeğinin Bon Jovi’den öğrenecek çok şeyi var...
-  Puro içenler gene iş başındaydı. Acaba sigara sağlığa zararlı ama puro daha pahalı olduğu için sağlığa faydalı mı. İnsanlar böyle mi düşünüyor nedir?
-  TT Arena güzel statmış. Bir sürü insan ilk kez bu vesileyle yeni stat görmüş oldu. Fenerliler içten içe kıskandı, kıl oldu, Galatasaraylılar gururlandı. Etrafta Beşiktaşlı göremedim ben...
-  Her şarkı bittiğinde sanki gol olmuş gibi ses çıktı tribünlerden. Ancak stat şehre göre uzak olduğundan sosyal doku zayıf. Etrafta işportacı, satıcı falan yok. Telaşla otoparka koşan insanlar var.
-  Bir baba kız çıkışta kavga ediyordu. Kız bisi izlemek istiyor. Babası kalabalığa kalmayalım kafasında. Sonuç mu? Kız galip geldi. Beraber “Always”i dinlediler.
-  “You Give Love A Bad Name”, “I’ll Be There For You”, “Always”, “Bad Medecine” va daha neler neler çaldı. Ama yine de tatlıyı sona saklamayı başardılar. İki kez bis yaptılar ve sonunda konser boyu beklediğim “Dead or Alive”ı çaldılar. Bitiş şarkısı mı? Tabii ki “Living on a Prayer”...
-  Bon Jovi’den beklediğim her şey gerçekleşti. Neler mi? Klasik mikrofon yanaşması (Jon Bon Jovi, Richie Sambora’nın yanına gidiyor ve birlikte söylüyorlar).  Sonra Bon Jovi’nin durduğu yerde sekme hareketi var. Ayağından operasyon geçirmesine rağmen hareketliydi.
-  Richie Sambora’nın şarkıya göre muhtelif kovboy şapkaları değiştirmesi. Bu da vardı.
-  Sambora iki saplı 12 telli gitarını da boynuna astı. Daha ne olsun...
-  Artık klasik oldu. Gelen sanatçı illa bir milli formayı giyiyor. Bon Jovi bir anda üstünü çıkarınca herkes coştu. Sonra 10 numaralı Bon Jovi yazılı Türk Milli Takımı formasını giydi Bon Jovi. Konserin büyük kısmını bu şekilde geçirdi.
-  Netice? 40 bine yakın mutlu insan. Bon Jovi “arayı açmayız” dedi. Teşekkür etti, seyirciyi alkışladı. Seyirci de onu. Ve stadyum usulü rock konserini özlemişiz. Yeni bekentimiz ise AC/DC. Yetkililer duysun sesimizi...

http://magazin.milliyet.com.tr/tt-arena-da-milli-formali-bon-jovi-/magazin/magazinyazardetay/09.07.2011/1412190/default.htm


Jon Bon Jovi GÜNAYDIN'a konuştu
OKAN CAN YANTIR

18 yıl önce İstanbul'da verdikleri bir konserde hayranlarıyla buluşan Bon Jovi grubu, bu akşam yeniden İstanbul'da sahne alacak. Yıllardır rock müziğin zirvesinde olan grubun solisti Jon Bon Jovi, konser öncesi GÜNAYDIN'a konuştu

İlk defa 18 yıl önce gelmişlerdi İstanbul'a. Kariyerleri boyunca 50'ye yakın ülkede 2 bin 700 konser verdiler, aralarında Grammy'nin de bulunduğu sayısız ödüller kazandılar. Albümleri 130 milyona yakın sattı. Son 30 yılın en önemli rock gruplarından biri olan Bon Jovi, bu akşam Türk Telekom Arena Stadı'nda sahne alacak. Yıllar sonra Türk hayranlarıyla buluşmak için sabırsızlanan grubu yoğun tempolarına rağmen yakalayıp, aklımızdakileri sorduk. İşte Jon Bon Jovi'nin anlattıkları...

SADIK BİR KİTLEMİZ VAR 18 yıl aradan sonra Türkiye'ye tekrar geliyorsunuz. Nasıl bir izleyici kitlesi bekliyorsunuz? Aradan geçen bu kadar zamandan sonra Türkiye'ye geliyor olmak beni çok heyecanlandırıyor. Aklıma, yıllar öncesinde şarkılarıma eşlik eden o müthiş kalabalık geliyor. Ülkenizde oldukça sadık bir izleyici kitlemiz olduğunu biliyorum. Konserimizde şarkıları baştan sona beraber söylemiştik. Şimdi geldiğimizde, yeni nesil Bon Jovi kitlesiyle tanışacağız. Ama onlarla da aynı duygusal iletişimi kuracağımızdan eminim. İstanbul'da hem eski hem de yeni dinleyicilerimizi bir arada görmekten çok mutlu olacağım.

YERİNİZ ÇOK ÖZEL İstanbul'dan unutamadığınız bir anınız var mı? Dediğim gibi, Türkiye'nin benim kalbimde çok özel bir yeri var. Tarihi, kültürü, müziği... Birçok özelliği insanın derinden etkiliyor. 18 sene öncekinden farklı bir şehirle karşılaşacağımı biliyorum. Ama yine derinden etkileneceğimi de biliyorum. İstanbul'la ilgili anılarımızı rafa kaldırdık çünkü yepyeni anılar biriktirmeye geliyoruz.

Bir ülkeye konser için mi gitmek istersiniz, yoksa tatil için mi? Çok zor bir soru. İşimi seviyorum ve işim dolayısıyla dünyanın çeşitli ülkelerini görebiliyorum. Ama insan zaman zaman tatil yapmayı da özlüyor. Benim şansım, yaptığım işin ikisini bir arada yürütmeye imkan vermesi. Gittiğim ülkelerde, konserlerin dışında da zaman geçirmeyi seviyorum. Böylelikle, işimi ihmal etmeden tatil yapma fırsatı da bulmuş oluyorum. Ne dersin, sihirli bir kombinasyon değil mi?

Burada sizi bekleyen binlerce hayranınıza söyleyeceğiniz bir mesajınız var mı? Sadece ben değil grubumdaki herkes, o müthiş şehri ve müthiş kalabalığı görmek için sabırsızlanıyor. Hayranlarımızdan tek bir şey istiyoruz. Arşivlerinden şarkılarımızı çıkarıp, son bir kez daha dinlesinler ve bizi heyecanla beklesinler...

DÜNDEN BUGÜNE BON JOVI
* Grubun kurucusu olan Jon Bon Jovi, 1962 yılında New Jersey'de doğdu. Asıl adı ise John Francis Bongiovi.
*
Grubun ilk albümü 1984 yılında yayımlandı. Ünlü gitarist Richie Sambora'nın katılımıyla yoluna başlayan grup, o günden bugüne onlarca hit şarkıya imza attı.
* 'Blaze of Glory', 'Bed of Roses' ve 'Always' gibi şarkıları yıllarca hafızalardan silinmedi.
*
Bon Jovi grubu ile 11 stüdyo albüme imza atan Jon Bon Jovi, 'Blaze of Glory' (1990) ve 'Destination Anywhere' (1997) olmak üzere iki ayrı solo albüm yayımladı.
* Grup bugüne kadar BRIT ödülleri, Amerikan Müzik Ödülleri ve Altın Küre olmak üzere çeşitli ödüller kazandı.
*
Jon Bon Jovi 1995 yılında 'Moonlight and Valentino' filmi ile beyaz perdeye adımını attı.
* Jon Bon Jovi, müzik hayatında idolu olarak Bruce Springsteen'i gösteriyor.
*
Halen doğup büyüdüğü New Jersey'de yaşayan yıldız, lise aşkı Dorothea Rose Hurley ile evli.

BU KONSER KAÇMAZ! Efsanevi grup Bon Jovi, ikinci kez İstanbul'a geliyor. Kaçırılmaması gereken bu konsere, Bon Jovi, bir Boeing 747 ve 65 TIR dolusu malzemeyle birlikte geliyor. Bugüne kadar dünya çapında 125 milyon albüm satışına ulaşan; 50'den fazla ülkede, toplamda 35 milyonun üzerinde seyirciye seslenen Bon Jovi, şimdi de İstanbul'u sallamaya hazır.

KAPILAR 15.00'TE AÇILIYOR Grubun 'The Greatest Hits Tour' kapsamındaki konserinin kapı açılış saati 15.00. Redd konserinin ardından 20.30'da sahneye çıkacak olan Bon Jovi, yaklaşık 2.5 saat sahnede kalacak. Geçtiğimiz günlerde, Bon Jovi öncesi sahneye çıkacağı açıklanan Şebnem Ferah ise annesinin vefatı nedeniyle geceye katılmayacak.
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/07/08/yeni-nesil-hayranlar-icin-sahnedeyiz


Bon Jovi'den Türk hayranlarına sürpriz!
Bora ENGİN - Eda SOLMAZ / VATAN
Efsanevi rock grubu Bon Jovi, 18 yıl sonra İstanbul’da verdiği konserde Arena’yı tıka basa dolduran hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Basketbol Milli takım forması da giyen ve konser bitince dakikalarca alkışlanan grup tekrar sahneye çıkıp 4 şarkı daha söyledi...
Dünyaca ünlü Amerikalı efsane rock grubu Bon Jovi, 18 yıl aradan sonra ‘The Greatest Hits Tour 2011’ turnesi kapsamında dün akşam Seyrantepe TT Arena Stadı’nda hayranlarıyla bir araya geldi. Yoğun ilginin olduğu konsere birkaç saat önce helikopter ile gelen Bon Jovi, her konserde olduğu gibi helikopterden iner inmez grup olarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra hayranlarını selamlayan grup, kulisin yolunu tuttu.

Gecenin en dikkat çekici olaylarından birisi ise Bon Jovi’nin ön grubu olan Redd’in Ergenekon’dan hapiste olan gazetecilere ithafen Ahmet Şık ve Nedim Şener maketleriyle sahneye çıkması oldu.

Yer yerinden oynadı!..

Redd grubunun ardından Bon Jovi’nin sahneye çıkmasıyla birlikte yer yerinden oynadı. Raise Your Hands ile konsere başlayan grubun solisti John Bon Jovi “Uzun zaman oldu. Yapacak cok şeyimiz var. Bizimle misiniz?” diyerek ‘You Give Love a Bad Name’ şarkısı ile konserine devam etti. Konser arasında tek amacının Türk kızlarına çığlık attırmak olduğunu söylerken ünlü sanatçı kendisine hediye edilen ‘Bon Jovi 10’ yazılı Türk formasıyla birkaç şarkı söyledi. Konseri tamamlayan ekip dakikalarca alkışlanınca tekrar sahneye dönerek 4 şarkı daha seslendirdi. http://haber.gazetevatan.com/bon-joviden-turk-hayranlarina-surpriz/387713/8/Magazin

İstanbul'da Bon Jovi rüzgarı

Efsanevi grup Türk Telekom Arena'yı salladı

09 Temmuz 2011 Cumartesi, 00:41:32
Pınar TARCAN/ AHTNew Jersey'li rock grubu Bon Jovi İstanbul'u yerinden oynattı. Türk Telekom Arena Stadı'nı dolduran Jon Bon Jovi ve grubu, sahneye adım attıkları 'Raise Your Hands' şarkısıyla stadda elleri havaya kaldırdı ve bir daha hiç indirmedi. Jon Bon Jovi, enerjisiye stadı dolduran kalabalığın yaklaşık 30 şarkı boyunca hiç sadece konser izlemesine izin vermedi. İlk şarkıdan sonra "Size yakın olmak için buraya geldik. Evet, benimle misiniz?" dedi ve konser boyunca da bunu tekrarladı.
TÜRKİYE FORMASIJon Bon Jovi'nin, Türk hayranları için sürprizi ise, konserin ortasında soyunup, arkasında 'Bon Jovi 10' yazan Türkiye formasıyla kalması oldu. "Bu formayı bu harika insanlar için giyiyorum" diyen Jon Bon Jovi, 18 yıl önce Türkiye'ye geldiğini hatırlattı ve burayı çok sevdiğini söyledi. Bon Jovi'nin bir sürprizi de formayı giydikten sonra Roy Orbison'un 'Pretty Woman' şarkısını söylemesi oldu. Türkiye'deki Bon Jovi hayran kitlesi bu çok iyi bildikleri şarkıya da eşlik etti.

İSTANBUL IT'S MY LIFE DEDİ
Bon Jovi'nin kuşkusuz bütün stadı ayaklandıran ve hep bir ağızdan söylenen şarkısı 2000 yılında çıkan 'Crush' albümünden 'It's My Life' oldu. Bon Jovi, bütün gece bitmek bilmeyen enerjisiyle ve snopluktan uzak sempatikliğiyle 'Keep the Faith', 'I'll be there for you', 'Blaze of Glory', 'Lost Hightway', 'In This Arms' gibi en bilinen şarkıları başta olmak üzere yaklaşık 30 şarkı söyledi. Sahnede dans eden, çemberin etrafında konser izleyenlere yaklaşan Jon Bon Jovi, eline bir bas gitarını, bir elektro gitarını aldı.

REDD'DEN ŞIK VE ŞENER'E MASAL
Bon Jovi'den önce sahneye çıkan Redd grubu, 'Masal' isimli şarkılarını tutuklu gazeteci Ahmet Şık ve Nedim Şener'e ithaf etti. Şebnem Ferah'ın geçen hafta annesini kaybetmesi nedeniyle sahne alamadığını söyleyen Redd grubu solisti Doğan Duru, "Nedim Şener ve Ahmet Şık da şu anda burada bizimle bu konseri izlemeliydi" dedi ve grup Şener ile Şık'ın fotoğraflarının olduğu kartonetleri şarkı bitene kadar sahneye koydu.
http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/646921-istanbulda-bon-jovi-ruzgari

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG