This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

23 Haziran 2011 Perşembe

***Ricky Martin was on the stage in Istanbul and Bursa/TURKEY ***Amy Winehouse left TURKEY ***Cristiano Ronaldo and girfriend Irina Shayk was in Istanbul ***Iron Maiden shook Istanbul!

Ricky Martin İstanbul'da sahne aldı

Porto Rikolu ünlü pop şarkıcısı Ricky Martin, Kuruçeşme Arena'da Türk hayranlarıyla buluştu.
Konserde sevilen şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcıya hayranları büyük ilgi gösterdi.
Ricky Martin'in konserde söylediği ilk iki şarkıda basın mensuplarının görüntü almasına izin verildi.
Grammy Ödülü ve Latin Grammy sahibi Ricky Martin, dünya çapında 55 milyon albüm sattı. 21 kez top 10 listelerinde yer alan Ricky Martin'in ''Go Go'' adlı şarkısı, Türkiye'de de çok sevildi.
Ricky Martin, 1998'de de Türkiye'yi ziyaret etmişti.

Ricky Martin was on the stage in Istanbul
Puerto Rican pop singer Ricky Martin, Kuruçeşme Arena met with Turkish fans.
Concert fans showed great interest in the singer sang the popular songs.
The first two songs of Ricky Martin's concert, said members of the press was allowed to take the image.
Grammy Award and Latin Grammy winner Ricky Martin, 55 million albums sold worldwide. Top 10 lists of 21 times in the Ricky Martin song called''Go Go'', was very popular in Turkey.
Ricky Martin, had visited Turkey in 1998.

Ricky Martin'i 7 bin kişi izledi

Ricky Martin, 50. Uluslararası Bursa festivali kapsamında Bursa Merinos Stadı'nda Türk hayranlarıyla buluştu.
Konserde eski ve yeni albümünden parçalar seslendiren Porto Rikolu ünlü pop şarkıcıya hayranları büyük ilgi gösterdi.
Ricky Martin'in, ''Livin'la Vida Loca'' adlı parçasına hayranları zaman zaman eşlik etti.
Yaklaşık 7 bin kişinin izlediği konserde, Martin'in söylediği ilk iki şarkıda basın mensuplarının görüntü almasına izin verildi.

7 thousand people watched Ricky Martin
Ricky Martin, 50 International Bursa Festival Bursa Merino wool stadium under the Turks met with fans.

Voice of the old and new parts in the concert album, fans of the Puerto Rican pop singer showed great interest.
Ricky Martin,''Vida Loca''Livin'la fans at the track, accompanied from time to time.
About 7 thousand people watched the concert, Martin told members of the press the first two songs were allowed to take the image.


http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/ricky-martini-7-bin-kisi-izledi.html
Ricky Martin şimdi de Bursa'da

Yeni albümünün Avrupa turnesinin ilk konserini önceki gün İstanbul'da veren Ricky Martin, Bursa Büyükşehir Belediyesince düzenlenen yaklaşık 1,5 milyon lira bütçeli Uluslararası Bursa Festivali kapsamında vereceği konser için Bursa'da.
Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü'nün helikopter pistine inen ünlü şarkıcı, Tıp Fakültesi'nin bahçesinde bekleyen çok sayıda vatandaşın sevgi gösterisi ile karşılaştı.


Ricky Martin is now in Bursa
The new album's first European tour in Istanbul the previous day that Ricky Martin concert, held in Bursa Metropolitan Municipality budget of approximately 1.5 million pounds to give a concert under the International Bursa Festival Bursa.

Uludag University campus heliport Görükle descending the famous singer, Medical School of the garden of a large number of citizens waiting to be encountered by a show of affection.


http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/istanbulda-olmak-cok-keyifli.html
Amy Türkiye'den ayrıldı

Avrupa turnesi kapsamında İstanbul'da önceki gün vereceği konseri iptal eden ünlü İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, Türkiye'den ayrıldı.

Amy left Turkey
The European tour will be in Istanbul the previous day that cancels concert in the famous British singer Amy Winehouse, left Turkey.
http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/amy-turkiyeden-ayrildi.htmlCristiano Ronaldo İstanbul'da

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in davetlisi olarak İstanbul'a gelen Portekiz milli takımının ve Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun katılacağı imza töreni, izdiham nedeniyle iptal edildi.

Cristiano Ronaldo in Istanbul
Besiktas president Yildirim Demirören Club Istanbul as a guest star from the Portugal national team and Real Madrid's world-famous footballer Cristiano Ronaldo attended the signing ceremony, was canceled because of the confluence.
http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/cristiano-ronaldo-istanbulda.htmlIron Maiden İstanbul’u böyle salladı (Video) -------  Iron Maiden shook Istanbul!
20 Haziran, 2011 |
 

İstanbul’da ikinci kez düzenlenen Sonisphere Festival dün Küçükçiftlik Park’ta metal müzik sevenleri coşturdu. Muhteşem günün finalini yapan Iron Maiden yaklaşık 15 bin metalciye unutulmaz bir gece yaşattı.

Geçtiğimiz yıl İnönü Stadı’nda 3 gün boyunca birçok ünlü grubu ağırlayan Sonisphere Festival, bu yıl sadece 1 gün planlandı ve konser alanı olarak berbat bir seçim olan Küçükçiftlik Park’ta düzenlendi. Zıplayınca havaya toz bulutunun yükseldiği konser (!) alanında yiyecek içecek standlarının, tuvaletlerin yetersizliği ile gerilen binlerce genci Iron Maiden kendine getirdi.
Festivalde sahneye ilk olarak Amerikalı death metal grubu Mastodon çıktı. Güneşin en yakıcı saatlerinde sahneye çıkan Mastodon gerekli ilgiyi görmezken daha sonra sahneye çıkan İsveçli In Flames, muhteşem bir performans sergiledi.
Iron Maiden ile birlikte festivalin en merak edilen ismi ise hiç kuşkusuz metal müziğin babalarından Alice Cooper’dı. 63 yaşındaki Alice Cooper sahnedeki enerjisi ve her şarkıda kıyafet değiştirmesiyle dikkat çekerken son şarkısını Türk bayrağı sallayarak söyledi.
Festival alanını karıştıran grup ise beklendiği gibi Slipknot oldu. Yaşını almış metalcilerin burun kıvırdığı, yeni neslin coştuğu Slipknot, sahne şovları ile dinleyenleri coşturdu.
Gecenin finalini ise Türkiye’ye ilk kez tam kadro gelen Iron Maiden yaptı. Yeni albümü The Final Frontier’ın tanıtım turnesine devam eden grup, 1998′in aksine İstanbul’a Bruce Dickinson, Steve Harris, Adrian Smith, Dave Murrey, Janick Gers ve Nicko McBrain ile tam kadro geldi.
Yeni albümün ilk klip parçası The Final Frontier’ın introsu çalınmaya başladığında Küçükçiftlik Park’ta adeta yer yerinden oynadı. Iron Maiden, yeni albümlerinden 5, klasikleşmiş şarkılarından ise 11 eser seslendirerek konseri tamamladı. Grubun efsanevi solisti Bruce Dickinson da organizasyona laf çakarak bir sonraki sefer en az 2 katı daha büyük bir mekanda konser vereceklerini müjdeledi. 53 yaşındaki Bruce Dickinson on yıllar önceki gibi sahnede yerinde duramayıp hoplayıp zıplarken Dave Murrey ve Adrian Smith de sololarıyla büyüledi. Steve Harris, grubun beyni olmanın ağırlığıyla bildiğimiz görüntüler sergilerken Janick Gers ise ilginç hareketlerini İstanbul’da da sürdürdü.
Iron Maiden, yeni albümünden The Final Frontier, Coming Home, El Dorado, The Talisman ve When The Wild Wind Blows’ın yanı sıra, Dance of Death, The Trooper, 2 Minutes to Midnight, Blood Brothers, The Wicker Man, Fear of The Dark, Hallowed Be Thy Name, Running Free, The Evil That Man Do, Iron Maiden ve The Number of The Beast’i seslendirdi.
 

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG