This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

18 Haziran 2011 Cumartesi

***Ricky Martin in Istanbul / TURKEY ***Ricky Martin Türkiye'de

Ricky Martin Türkiye'de

Gay olduğumu açıkladıktan sonra özellikle kadın hayranlarım arttı

Banu Duran / VATAN
Ricky Martin Türkiye'de
Porto Rico’lu ünlü pop şarkıcısı Ricky Martin, “Musica Alma Sexo” turnesi kapsamında bugün İstanbul’da, pazartesi ise Bursa’da konser verecek. Martin, Number One TV’nin katkılarıyla 13 yıl sonra geldiği Türkiye’de bu defa, daha özgür ve daha seksi insanlar gördüğünü söylüyor

13 yıl sonra Türkiye’ye geldiniz. Ne gibi değişiklikler gördünüz?

Türkiye’nin çok değiştiğini gördüm. İnsanlar çok değişmiş, özgürlükler artmış, insanlar daha seksi olmuş.

Daha mı çok mini etekli kız gördünüz bu sefer?

Bütün saygımla yanıtım evet.

İstanbul’u gezme fırsatınız oldu mu?

Henüz gezemedim. Ne önerirsin?

Kesinlikle rakı- balık.

Balık yedim ama henüz rakı içme fırsatı bulamadım. Bu akşam konserden sonra kutlamak için rakı içerim herhalde.

Nasıl oluyor da 40 yaşında olup; 20 yaşında görünüyorsunuz?

Brezilya dövüş sporu olan capoeira (kapuera) ile ilgileniyorum. Bunu sahnede 2 saat boyunca yapınca çok ciddi egzersiz oluyor. Formumu ona borçluyum.

Peki çok mu sağlıklı besleniyorsunuz?

Herkes bana sağlıklı beslenmemi, bakımlı olmamı söylüyor ama umursamıyorum. Açıkçası sağlıksız besleniyorum. Ama hayatımı çok mutlu yaşıyorum; çocuklarımdan güç alıyorum. Hayata transparan bir şekilde bakabiliyorum ve bunun da kırışıklıklarımı azaltacağını düşünüyorum. (gülüyor)

Popo sallamak genlerimde

Hala Hülya Avşar’ın sizin poponuzu ellemesi unutulmadı. Görüştünüz mü kendisiyle?

Hayır ama onu görmekten mutlu olurum.

Şöhretinize etkisi nedir?

Açıkçası sahnede kendi hissettiğim gibi davranıyorum. Popo sallama işi de Güney Amerika kültüründe olan bir şey; atalarımızdan geliyor. Bizim genlerimizde var. Müzik başlar başlamaz ben de gösterime başlıyorum. Sen de Porto Rico’ya gitsen sen de sallarsın...(gülüyor)

Şöhretinize etkisi yüzde kaçtır ?

Elvis Presley de kalçasını oynatıyordu ve gerçekten ölümsüz bir sanatçı oldu. Ama her şeyden önce müzik yaratmak önemli. Hayatımı popomu ne kadar oynattığım belirlemiyor. İşin kültürel tarafına bakıyorum...

Siz bir seks sembolü müsünüz?

Öyle olduğumu umuyorum.

Geçen yıl eşcinsel olduğunuzu açıkladınız. Bu kadın hayranlarınızın azalmasına neden oldu mu?

Tam tersine kadın hayranlarımın sayısı arttı. Twitter’daki takipçilerim 500 bin iken 3 milyon oldu...

Gay olduğunuzu ayırımcılığa karşı gelmek için açıkladığınızı söylediniz. Siz maruz kaldınız mı?

Hayatımı artık transparan yapıp, bu gerçekçilikle yaşamaya karar verdim. Bu yüzden açıkladım. İnanın herkes bana destek çıktı. Annem beni yanaklarımdan öptü, babam ise inanılmaz saygı gösterdi ve “Mutlu olmanı istiyorum oğlum, her şeyden önemli olan bu” dedi. Şimdi erkek kardeşlerimle, annemle, babamla ilişkim eskisinden daha bile iyi... Eskiden gay olduğumu korkudan açıklamamıştım. Sonra bu korkunun tamamen kafamda olduğunu anladım.

Çocuk altı temizliyorum

Taşıyıcı anne vasıtasıyla ikizleriniz oldu; Valentino ve Matteo... Çocuk sahibi olmak sizi ne kadar değişti?

Araba sürüşüm bile değişti... Artık daha dikkatli kullanıyorum. Eskiden gece kuşuydum mesela, artık askeri sistem gibi sabah 7’de kalkıp çocuklarımla ilgileniyorum.

Size nasıl hitap ediyorlar?

Pupy (papi) diyorlar.

Gerçeği söyleyeceksiniz misiniz?

Zaten çocuklarım her şeyin farkındalar. Baba- oğul ilişkisi tamamen dürüstlük üzerine kuruludur. Hayatımı onlara yalan söyleyerek geçiremem. Zaten o kadar biliniyor ki.

Altını değiştiriyor musunuz ?

Tabii ki değiştiriyorum... Tam anlamıyla full- time çalışan bir babayım.

Türk şarkıcıyla düet yapacak mısınız?

Kimle yapmam gerektiğini sen bana söyle..

Tarkan olabilir...

Belki de olabilir...
http://haber.gazetevatan.com/ricky-martin-turkiyede/384146/8/Magazin


'Çok iyi hazırlandık'

Dünya starı Ricky Martin bir kez daha ülkemize geldi...
Önceki gün basın mensuplarının karşısına çıkan Martin, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti ve insan ticaretine karşı duyarlı olunması gerektiğini vurguladı.

Ricky Martin 1998 yılındaki konserinin ardından ikinci kez İstanbul’a geldi. İstanbul ve Bursa’da iki konser verecek olan ve Avrupa turnesine İstanbul’dan başlayan Ricky Martin, kaldığı The House Hotel’de basın toplantısı düzenledi. Sözlerine, “Beni burada tekrar kabul ettiğiniz için teşekkür ederim” diyerek başlayan Martin, Türkiye’nin hak ettiği bir konser vereceğini, ekip olarak çok iyi hazırlandıklarını söyledi.
İstanbul’dan her zaman çok etkilendiğini belirten sanatçı, Türkiye’de daha çok zaman geçirmek istediğini, gezmek ve daha çok yer keşfetmek istediğini belirtti. Porto Riko’da insan ticaretiylemücadele eden Ricky Martin, konuyla ilgili duyarlılığını da gündeme getirmeyi unutmadı ve şöyle konuştu: “İnsan ticareti köleliktir. Böyle şeylere izin vermemeliyiz. İnsanları bilgilendirmeliyiz. Bu savaşın üstesinden ancak beraberlik ve yardımlaşmayla gelebiliriz. Porto Riko’da çocuklar için bir barınma merkezi kurduk. Onları sanat ile büyütüyoruz. Projeyi tüm Latin Amerika ülkelerinde gerçekleştireceğiz”... Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken sanatçı, bir daha ki sefere çocukları Matheo ve Valentino’yu da yanına alarak Türkiye’ye gelmek istediğini sözlerine ekledi.
HT Magazin http://www.aksam.com.tr/cok-iyi-hazirlandik--48485h.htmlRicky Mrtin Kuruçeşme'de vereceği konserin etaylarını anlattı

18 Haziran 2011 Cumartesi 08:44
Kuruçeşme'de konser verecek olan Ricky Martin, "Benim müziğim, cazı, baleyi, dansı herşeyi birleştiriyor. Aynı zamanda erotik de olacak" dedi
İstanbul'da bulunan ve yarın (18 Haziran Cumartesi) Kuruçeşme'de vereceği konser için hazırlıklarını sürdüren Dünyaca ünlü Porto Riko'lu sanatçı Ricky Martin bugün gazetecilerin karşısına çıktı.
'MUHTEŞEM ŞEYLER OLACAK'
Ortaköy'de kaldığı otelde basın toplantısı düzenleyen Martin, "Bu muhteşem ülkede daha fazla zaman geçirmek ve gezip görmek istiyorum " şeklinde konuştu. Yarın vereceği konserde insanların heyecanını görmek için sabırsızlandığını belirten Martin, Porto Riko'da başladığı turnesine Kanada ve Meksika'yla devam ettiğini belirterek, "Her yer için farklı şeyler yapıyoruz. Burada da muhteşem şeyler olacak. Yaz karnavalı gibi olacak" dedi.
Kendisi için müziğin bir vizyon olduğunu söyleyen Martin, "Benim müziğim, cazı, baleyi, dansı herşeyi birleştiriyor. Aynı zamanda erotik de olacak. Eğlenceli aynı zamanda. Seyirci de bu gösterinin bir parçası olacak. Hep beraber bu konseri gerçekleştireceğiz" şeklinde konuştu.
ÇOCUK BARINMA MERKEZİ VAR
Porto Riko'da bir çocuk barınma merkezi kurduğunu söyleyen Martin, " Hayalim bu projeyi bütün dünyada gerçekleştirmek. Buna Türkiye'yi de dahil etmek istiyorum" diye konuştu.
Martin, bir soru üzerine yanında 2008 yılında taşıyıcı anne vasıtasıyla dünyaya gelen ikiz çocukları Matteo ve Valentino'yu turne uzun süreceği için yanında getirmediğini, annesine bıraktığını açıkladı. Organizatör Ahmet San tarafından Türkiye'ye getirilen Martin'in yarın İstanbul'da ve ertesi gün de Bursa'da birer konser vermesi planlanıyor.


Kaynak : http://www.internethaber.com/ricky-martinden-erotik-konser-354061h.htm?interstitial=true
 
**************************
 
 
 

KALÇAMA DOKUN SIKINTI OLMAZ

Röportaj: Sinem VURAL Fotoğraflar: Evren AKÖZBEK

Porto Riko’lu şarkıcı Ricky Martin, yeni albümü “Musica+Alma+Sexo”nun adını taşıyan dünya turnesinin Avrupa ayağına bu akşam İstanbul’da start verecek. Kuruçeşme Arena’da sahneye çıkacak olan dünyaca ünlü pop yıldızı, 20 Haziran’da da Bursalı hayranlarıyla buluşacak. Martin’le konserden önce konakladığı The House Hotel Bosphorus’da sohbet ettik.

Türkçeniz çok iyi. Çok çalıştınız mı dilimizi konuşabilmek için?            
- Biraz ama daha fazla çalışmam gerekiyor. “Merhaba”, “iyi günler” ve “teşekkürler” diyebiliyorum. Konserde daha fazla şey söylemeyi planlıyorum.

Ne mesela?
- Bu sürprizi konserime gelenlerle paylaşmak isterim.

İstanbul’a gelir gelmez yatıp uyudunuz mu gerçekten? 
- Buraya Miami’den aktarmalı olarak geldim. Bayağı uzun bir yoldu. Gelir gelmez de odamda dinlendim. Bugün (dün) saat 18.00’den itibaren konser çalışmalarına başlamamız gerekiyor. Ama öncesinde hamama gireceğim. Bu gece çok çalışacağız, çünkü yarınki konserde her şeyin mükemmel olmasını istiyoruz.

SADECE SAHNEDE STAR EGOM VAR  

Otelinizin önünde bekleyen genç hayranlarınız var, buradan ayrılmıyor ve sizi sorup duruyorlar. Hiç onlar için üzüldüğünüz oluyor mu?

- Bence muhteşemler. Onlar için asla üzgün olamam. Onlara minnettarım. Bana, hem yüzüme karşı hem de Twitter’dan konserlerim, albümlerim ve şovlarım için teşekkürlerini sunuyorlar. Ben onları ancak kucaklayabilirim.

Basın toplantısında muhabirlerle aranızdaki mesafeyi kaldırdınız, “Size daha yakın olmak” istiyorum dediniz. Sizde star egosu yok mu?
- Var ama sadece sahnede... Günlük hayatta ise olduğum gibiyim. Düşünsene sürekli kasılarak farklı bir tondan konuşmaya çalıştığımı! Medya ve dinleyiciler, samimiyeti her zaman anlıyorlar. O yüzden mutlu olmalı ve duygularınızı iyi analiz edebilmelisiniz.

DANSLAR ÇOK EROTİK OLACAK

Bu arada “Musica+Alma+Sexo”nun balad, pop müzik ve yeni sound’larla iyi harmanlanmış bir albüm olduğunu söylemek istiyorum...

- Çok teşekkür ederim. Bu albümde Desmond Almond ile çalıştım. İlk albümlerimde de birlikte çalışmıştık. Yeni sound’ları kullanarak yeni bir şeyler ortaya çıkarmaya çalıştık. Amacımız basite geri dönmekti. Spiritüel, her zamanki gibi seksi ve duyguları yoğun bir albüm oldu.

Konserinizdeki şovun da erotik olacağını söylediniz...
- Aynen öyle. Danslar çok erotik olacak. Konser, benim zaman içindeki yolculuğumla hayatımdaki cinselliğin birleşimi olacak. Çok klas bir şov sunacağız, çünkü sahnedeki tüm kostümler Armani imzalı. Uluslararası bir turne için uluslararası bir şov tasarladık.

İstanbul’a özel bir fark olmayacak mı?
- İstanbul, Avrupa turnesinin ilk ayağı olduğu için tabii ki özel bir şeylerimiz olacak. İstanbul konserinden sonra Bursa’ya geçeceğim. Açıkçası orayı görmeyi çok istiyorum. Bana o şehir hakkında tüyolar verir misin?

İskender yemenizi öneririm, et seviyorsanız. Bir de oranın kızları da en az buradakiler kadar güzeldir...
- Tamam o zaman. Birlikte çok iyi zaman geçireceğiz Bursalılarla.

Hülya Avşar’I NASIL UNUTURUM

1998 yılında Türkiye’ye geldiğinizde Hülya Avşar’ın programına konuk olmuştunuz ve Avşar kalçanızı ellemişti. Bir dünya yıldızıyla kalçaları hakkında konuşmak bana biraz garip gelse de sormam lazım...

- (Gülüyor) Nasıl unuturum! O çok uzun bir hikaye aslında.

Ben birkaç saniyelik bir olay gibi görmüştüm...
- Aynen öyleydi de... Açıkçası biri kalçalarıma dokunmak isterse, sıkıntı olmaz, dokunabilir. Bundan mutlu olabilirim.

Bu benim de dokunabileceğim anlamına mı geliyor?
- Neden olmasın? İstersen fotoğraf bile çektiririz!

Hülya Avşar’la buluşacağınız doğru mu?
- Ya bu akşam ya da yarın akşam buluşacağımı biliyorum. Bunu dört gözle bekliyorum. Çünkü son buluşmamız gerçekten çok ilginçti.
KARNAVAL GİBİ KONSER
Türkiye’den bir beklentiniz var mı?

- Daha fazlasını nasıl bekleyebilirim ki! Buraya 13 yıl önce gelmiştim ama insanlar hâlâ bana hatırlatıyorlar. Özellikle Twitter üzerinden çok güzel yorumlar alıyorum. Şimdiki konserim de bir karnaval gibi olacak, sadece gelmelerini isteyebilirim.
ÇOCUKLARI BİR DAHAKİ GELİŞİMDE GETİRECEĞİM

Hayranlarınız, ikizleriniz Matteo ve Valentino’yu da görmeyi bekliyordu. Onları neden yanınızda getirmediniz?

- Miami’deki evimden çıkmadan önce onlara baktım, çok yorgun görünüyorlardı. Evet, her konserde onları da yanımda götürdüm ama İstanbul’da uzun süre kalıyorum. Üstelik binilecek çok fazla uçak ve yoğun bir plan var. Daha çok yorulacaklarını, onlara zaman ayıramayacağımı hissettim. O yüzden anneme bıraktım ama onları şimdiden çok özledim. Bir dahaki gelişimde onları da getireceğim. Hem o zaman biraz daha büyümüş olurlar.
Hülya buluşmayı iptal etti
Hülya Avşar, 1998 yılında kendi adını taşıyan şov programında ağırladığı Ricky Martin’in poposunu ellemişti. Avşar, iki konser için Türkiye’ye gelen ünlü popçuya bir kez daha programına konuk olması için teklif götürdü. Ancak Martin, çekimlerin konakladığı otelde yapılmasını şart koştu, ayrıca şarkı söylemek yerine röportaj vereceğini söyledi. Bunun üzerine Avşar buluşmayı iptal etti. 
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18056154.asp?gid=383


Porto Rikolu ünlü pop şarkıcısı Ricky Martin, İstanbul ve Bursa’da vereceği yaz konserleri için Türkiye’ye geldi.
Porto Rikolu pop star konser ve tatil için geldi
Lutfhansa Havayolları’nın tarifeli uçağıyla Amerika’dan İstanbul’a gelen Martin, uçaktan inerken Atatürk Havalimanı apronunda basın mensuplarına zafer işareti yaparak poz verdi. Martin, İstanbul’a ikinci gelişi olduğunu belirterek, “Tekrar geldiğim için çok  mutluyum. Çok heyecanlıyım. Büyük bir karnaval ve parti olacak. Yağmurlu ve fantastik bir havada buraya indim. Bütün hayranlarıma destekleri için teşekkür ediyorum. Türkiye’de tatil de yapmak istiyorum” dedi. 4 valizle gelen Ricky Martin ve 5 kişilik ekibi, daha sonra kalacağı otele gitti. Ricky Martin, yarın Kuruçeşme Arena’da, 20 Haziran’da da Bursa Festivali’nde vereceği konserlerde hayranlarıyla buluşacak. Porto Rikolu Latin star, 1998 yılında da Türkiye’yi ziyaret etmişti. AA    
http://www.stargazete.com/magazin/porto-rikolu-pop-star-konser-ve-tatil-icin-geldi-haber-359474.htmRicky Martin İstanbul'da

Murat ÇAKIR - İSTANBUL DHA

Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, bugün Lufthansa Hava Yolları’nın tarifeli uçağıyla saat 13.30 sıralarında Frankfurt’tan İstanbul’a geldi. Ünlü şarkıcı uçağın altında basın mensuplarına poz verdi.
RICKY MARTİN İSTANBUL’DA

Özel bir VİP aracıyla karşılanan Ricky Martin havalimanı çalışanın hayranının isteğini kırmayarak yeleğini imzaladı.    
Yeni albümü “Musica+Alma+Sexo"nun adını taşıyan dünya turnesinin Avrupa ayağına İstanbul’da start verecek olan sanatçı daha önce de İstanbul’da sahne almıştı. Dünyaca ünlü şarkıcı, 18 Haziran’da Kuruçeşme Arena’da hayranlarıyla buluşacak, 20 Haziran’da da Bursa Festivali kapsamında Bursa Merinos Stadyumu’nda konser verecek. Martin, yanında 2008 yılında taşıyıcı anne vasıtasıyla dünyaya gelen ikiz çocukları Matteo ve Valentino’yu ise getirmedi.
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18046443.asp?gid=383


Ricky Martin: Büyük bir karnaval olacak

İstanbul ve Bursa'da vereceği yaz konserleri için Türkiye'ye gelen ünlü pop şarkıcısı Ricky Martin, ''Gerçekten çok heyecanlıyım. Büyük bir karnaval ve parti olacak'' diye konuştu.ntvmsnbc
Güncelleme: 17:05 TSİ 16 Haziran. 2011 Perşembe
İSTANBUL - Lufthansa Havayollarının tarifeli uçağıyla Miami'den, Frankfurt aktarmalı İstanbul'a gelen Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, uçaktan inerken Atatürk Havalimanı apronunda basın mensuplarına zafer işareti yaparak poz verdi. Buradan Genel Havacılık Terminali'ne götürülen Martin ve ekibi, İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Aydın ve organizatör Ahmet San tarafından karşılandı.
Genel Havacılık Terminali çıkışında basın mensuplarına poz veren Martin, İstanbul'a ikinci gelişi olduğunu belirterek, ''Tekrar geldiğim için çok mutluyum. İstanbul ve Bursa'da vereceğim yaz konserleri için geldim. Gerçekten çok heyecanlıyım. Büyük bir karnaval ve parti olacak. Yağmurlu ve fantastik bir havada buraya indim. Bütün hayranlarıma destekleri için teşekkür ediyorum'' dedi.
Dört büyük valizle İstanbul'a gelen Ricky Martin ve 5 kişilik ekibi, daha sonra kalacağı otele gitti.

Ricky Martin, 18 Haziran'da Kuruçeşme Arena'da, 20 Haziran'da da Bursa Festivali'nde vereceği yaz konserlerinde hayranlarıyla buluşacak.


most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG