This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

27 Haziran 2011 Pazartesi

***Michael Douglas and Catherine Zeta-Jones are in Bodrum/TURKEY ***Michael Douglas and Catherine Zeta-Jones chose Bodrum for a holiday

Onlar da Bodrum'u seçti

Onlar da Bodrum'u seçti

Dünyaca ünlü aktör Michael Douglas ve eşi aktrist Catherine Zeta-Jones da tatil için Bodrum'u tecih etti.

Güncelleme:27 Haziran 2011 11:48

Geçtiğimiz hafta dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun Rus sevgilisi Irına Shayk ile birlikte Bodrum'da tatil yapmasının hemen ardından şimdi de dünyaca ünlü aktör Mıchael Douglas ve eşi aktrist Catherine Zeta-Jones da tatil için Bodrum'u tecih etti.

İŞTE ÜNLÜ ÇİFTİN BODRUM'DAN GÖRÜNTÜLERİ (FOTO GALERİ)

Dünya starı çift hava muhalefetinden dolayı Milta Bodrum Marina'ya demirledikleri tekneleri ile gündüz saatlerinde denize açılamadılar. Yolculuk yaptıkları muhteşem yatları Mary Juaner'i marinada bırakıp gece gezintisine çıkan ünlü çift kol kola Bodrum'u gezdi.
Devasa teknesinde Bodrum'da tatil yapan ve daha önce gırtlak kanseri olduğu açıklanan ünlü yıldızın eşiyle Bodrum Marina'yı gezerken basın mensuplarının fotoğraflarını çekmesi Douglas'ın tadını kaçırdı. Eşiyle kol kola Marina Yat Club'a girmek isteyen ünlü yıldız mekanın kalabalık olduğunu görünce hızla adımlarla limana girip teknesine gitti.
http://birbak.mynet.com/detay/guncel/onlar-da-bodrumu-secti/10398

http://birbak.mynet.com/galeri/onlar-da-bodrumu-secti/213/207595Bodrum'da Catherine Zeta Jones sürprizi

ABD'li dünyaca ünlü sinema sanatçıları Michael Douglas ile eşi Catherine Zeta Jones, Bodrum'a geldi. Hayranları ünlü yıldızların fotoğraflarını çekmeye çalıştı.
Amerikan film dünyasının ünlü yıldızlarından ve yapımcılarından 67 yaşındaki 2 çocuk babası Michael Douglas ve eşi 42 yaşındaki Catherine Zeta Jones, 10 arkadaşı ile Yunanistan'ın Sömbeki (Simi) adasından 60 metre uzunluğunda 12 metre genişliğinde ve haftalığı 345 bin Euro'ya kiralanan 'Mary Jean 2' adlı İngiliz bayraklı lüks yat ile Pazar akşamı Bodrum'a geldi.

Milta Marina A.Ş.'ye demirleyen yattan saat 20.00 sıralarında çıkan ve Michael Douglas, eşi Catherine Zeta Jones ve arkadaşları Bodrum'un dünyaca ünlü barlar sokağında yürüyüş yaptı, halı mağazalarını gezdi, bir balık restoranda yemek yedi.

Görenler şaşırdı

Saat 23.00 sıralarında Bodrum Limanı'nı çevreleyen Neyzen Tevfik Caddesi'nde eşi ile birlikte el ele yürüyen Douglas ve şık giyimi ve güzelliği ile dikkat çeken eşi Jones soruları yanıtsız bıraktı.

İki ünlü Holywood yıldızını karşılarında görenler şaşırdı. Birçok kişi hızlı adımlarla yürüyerek marinadaki yata dönmeye çalışan ABD'Li çiftin fotoğrafını çekmeye çalıştı.

Dev lüks yat

Sinema salonu özel saunası, yüzme havuzu ve lüks odaları ile bir sarayı andıran yatta 18 personelin görev yaptığı belirtildi. Yunanistan'ın Kalimnos (Kilimli) ve Sömbeki (Simi) adalarından sonra Bodrum'a gelen Douglas ve eşi ile arkadaşlarının iki gün sürecek fırtına nedeniyle tatillerini Bodrum'a geçirecekleri ve yarın akşam saatlerinde Bodrum'dan ayrılarak Mikanos'a gidecekleri belirtildi.

Douglas ve eşinin yaklaşık 2 hafta sürecek Ege ve Akdeniz turuna çıktığı ve bulundukları yata Bodrum Balıkçılar Çarşısı'ndan balık, sebze ve meyve takviyesi yapıldığı belirtildi.

Bodrum'da tatilde bulunan ve Kanal D'de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile  Beşiktaş Kültür Merkezi'nin (BKM) oyuncularından Büşra Pekin, Yeliz Kovancı, Anıl İlter ve arkadaşlarının bulunduğu grup Douglas Ve Jones'u Milta Marina Çarşısı'nda mağazalara bakarken birden karşılarında görünce şaşırdı.

Kendi aralarında ünlü çiftin kimliği konusunda "Gerçekten onlar mı değil mi" diye tartışmaya giren oyuncular yaptıkları esprilerle çevredekileri güldürdü.

Oyuncu Büşra Pekin "Vallahi biz Bodrum sokaklarında yine Bodrum sandaletlerini konuşurken birden yanımızdan hızla ünlü yıldızın geçtiğini gördük çok şaşırdık. Dünyaca ünlü insanları burada görmek bizi de şaşırtıyor ve mutlu ediyor. Bodrum'un farkı işte burada olmalı. Sokakta karşınızda bir anda Holywood yıldızlarını görebiliyorsunuz" dedi.
http://www.cnnturk.com/2011/yasam/diger/06/27/bodrumda.catherine.zeta.jones.surprizi/621345.0/


http://www.cnnturk.com/fotogaleri/yasam/diger/2011/06/27/bodrumda.catherine.zeta.jones.surprizi/11676/index.html
Bodrum'a ünlü akını

Geçtiğimiz hafta dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun Rus sevgilisi Irına Shayk ile birlikte Bodrum'da tatil yapmasının hemen ardından şimdi de dünyaca ünlü aktör Mıchael Douglas ve eşi aktrist Catherine Zeta-Jones da tatil için Bodrum'u tecih etti.Eşi aktrist Catherine Zeta-Jones ile birlikte Türkiye'de mavi yolcuğa çıkan Douglas'ın ilk durağı Bodrum oldu.    

Dünya starı çift hava muhalefetinden dolayı Milta Bodrum Marina'ya demirledikleri tekneleri ile gündüz saatlerinde denize açılamadılar. Yolculuk yaptıkları muhteşem yatları Mary Juaner'i marinada bırakıp gece gezintisine çıkan ünlü çift kol kola Bodrum'u gezdi.

Devasa teknesinde Bodrum'da tatil yapan ve daha önce gırtlak kanseri olduğu açıklanan ünlü yıldızın eşiyle Bodrum Marina'yı gezerken basın mensuplarının fotoğraflarını çekmesi Douglas'ın tadını kaçırdı. Eşiyle kol kola Marina Yat Club'a girmek isteyen ünlü yıldız mekanın kalabalık olduğunu görünce hızla adımlarla limana girip teknesine gitti.
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18116541.asp?gid=381

photos;
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=48272&rid=2369

video;
http://webtv.hurriyet.com.tr/3/18516/0/1/bodrumlular-saskina-dondu.aspxmost viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG