This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

20 Haziran 2011 Pazartesi

***Kirsten Dunst was in İstanbul/TURKEY on 25 may for fashion show ***ROXETTE was in İstanbul/TURKEY ***Courtney Love was in İstanbul/TURKEY ***Tilda Swinton was in İstanbul/TURKEY

Kirsten Dunst İstanbul'da

Cannes Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Kirsten Dunst, Istancool için geldi.

64. Cannes Film Festivalinde ''Meloncholia'' filmindeki rolüyle ''En iyi kadın oyuncu'' ödülüne layık görülen Kirsten Dunst, Istancool Festivaline katılmak üzere Türkiye'ye geldi.

THY'nin tarifeli uçağıyla saat 17.20'de Nice'den İstanbul'a gelen Amerikalı oyuncu ve model Dunst, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

''Örümcek Adam'' film serisinde de rol alan Kirsten Dunst, Istancool Uluslararası Kültür Festivali çerçevesinde, Türk sinemasının genç oyuncularından Nurgül Yeşilçay'la birlikte bir panele konuk olacak.


Öte yandan, ''Listen To Your Heart'', ''It Must Have Been Love'' ve ''Joyride'' gibi parçalarıyla tanınan Roxette grubu da yarın akşam Küçükçiftlik Park'ta vereceği konser için İstanbul'a geldi.

İsveç'te 1980'li yılların sonunda müzik hayatlarına başlayan ve büyük bir çıkış yapan Marie Fredriksson ve Per Gessle'den oluşan efsanevi Roxette grubu, Atatürk Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

http://sinema.mynet.com/detay/haber/kirsten-dunst-istanbulda/35912Kristen Dunst İstanbul'da!

64. Cannes Film Festivalinde "Meloncholia" filmindeki rolüyle "En iyi kadın oyuncu" ödülüne layık görülen Kirsten Dunst, Istancool Festivaline katılmak üzere Türkiye’ye geldi.

| 25 Mayıs 2011
Kristen Dunst İstanbulda!
THY’nin tarifeli uçağıyla saat 17.20’de Nice’den İstanbul’a gelen Amerikalı oyuncu ve model Dunst, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
"Örümcek Adam" film serisinde de rol alan Kirsten Dunst, Istancool Uluslararası Kültür Festivali çerçevesinde, Türk sinemasının genç oyuncularından Nurgül Yeşilçay’la birlikte bir panele konuk olacak.
EFSANE GRUP ROXETTE TÜRKİYE’DE
Öte yandan, "Listen To Your Heart", "It Must Have Been Love" ve "Joyride" gibi parçalarıyla tanınan Roxette grubu da yarın akşam Küçükçiftlik Park’ta vereceği konser için İstanbul’a geldi.
İsveç’te 1980’li yılların sonunda müzik hayatlarına başlayan ve büyük bir çıkış yapan Marie Fredriksson ve Per Gessle’den oluşan efsanevi Roxette grubu, Atatürk Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.http://sanat.milliyet.com.tr/kristen-dunst-istanbul-da-/sinema/haberdetay/25.05.2011/1394583/default.htm


Kirsten Dunst İstanbul'dahttp://www.golbasisongaste.com/foto-galeri/kirsten-dunst-istanbulda-155.htm

Kirsten Dunst İstanbul'a Hayran Kaldı
Istancool festivali için önceki gün İstanbul'a gelen Kirsten Dunst, Al Jamal'de dağıttı.
Istancool festivali için İstanbul'a gelen Cannes'ın ödüllü yıldızı Kirsten Dunst, eğlenmek için Al Jamal'e gitti.

Mekan dolu olduğu için kapıda kalan oyuncunun imdadına kapı görevlisi koştu. Dunst, içeri girdikten sonra tüm gece dansözlerle göbek attı.http://www.acunn.com/haber/15087/kirsten-dunst-istanbula-hayran-kaldihttp://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/3

http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/5

http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/6

http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/9


http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/10

http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/11


http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/14

http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/15


http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/16


http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/17


http://www.ensonhaber.com/galeri/kirsten-dunst-istanbulda/19Kirsten Dunst İstanbul’da
Istancool sebebiyle İstanbul’da bulunan ünlü oyuncu Kirsten Dunst, Nugül Yeşilçayla beraber katıldığı bir panelde kırmızı bir etek, beyaz tişört ve siyah ceket, Çırağan Sarayı’nda yapılan Chanel defilesinde Chanel elbise, Courney Love konserinde ise yine bir Chanel elbise giymiş. Kirsten, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü aldığı Cannes Film Festivali’nde çok şık seçimler yapmıştı. Bence İstanbul’da da bir o kadar şık ve yerinde seçimler yapmış. Szi ne dersiniz?
http://www.hepmodamagazin.com/index.php/kirsten-dunst-istanbulda.html


Cannesin yıldızı kirsten dunst istanbulda
http://www.izlesene.com/tv/cihanhaber/video/cannesin-yildizi-kirsten-dunst-istanbulda/3486689


Çılgın kız İstanbul gecelerinde

Çılgın şarkıcı Courtney Love, Istancool Festivali’nin gala yemeğinden sonra düzenlenen partide sahneye çıktı.

Çılgın kız İstanbul gecelerinde
Gece  boyunca alkol alan ve performansının sonunda ayakta durmakta zorlandığı gözlenen Love, festivalin kurucusu ve artistik direktörü Pablo Ganguli’yi öperken objektife işte böyle yansıdı. Ünlü oyuncu Kirsten Dunst, after party’ye Amerikalı fotoğraf sanatçısı Ryan McGinley ile el ele geldi.
Nurgül gelmediKirsten Dunst, Istancool Festivali kapsamında düzenlenen panelde “Cannes’da ödül almak isterdim” diyen Nurgül Yeşilçay’a “İstersen benim ödülümle fotoğraf çektirebilirsin” demişti. Dunst’ın bu sözlerine bozulan Yeşilçay, festivalin gala yemeğine katılmadı.


http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=47475&rid=2368

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/17904819.asp?gid=383Kirsten Dunst İstanbul’da
Kirsten Dunst turkey
http://www.bulamadimdeme.com/kirsten-dunst-istanbulda/haber/kirsten-dunst-istanbulda/


Kirsten Dunst Al Jamal’de Eğlendi
Örümcek adam filminden tanıdığımız ve geçen haftadan da Cannes’da en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Kirsten Dunst İstanbul’a Chanel defilesini izlemek için gelmişti. İstanbul’a hayran kaldığını belirten Kirsten Dunst gece eğlenmek için Al Jamal’e gitti ve dansözlerle birlikte göbek attı. Başına şal bağlayan ve siyah ceketle beyaz bluz giymeyi tercih eden Kirsten’in çok eğlendiği gözlendi.

http://blog.stilkolik.com/tag/kirsten-dunst/

Kirsten Dunst, Istancool için İstanbul'da

64. Cannes Film Festivali'nde, en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Kirsten Dunst, Istancool için geldi.

64. Cannes Film Festivalinde ''Meloncholia'' filmindeki rolüyle ''En iyi kadın oyuncu'' ödülüne layık görülen Kirsten Dunst, Istancool Festivaline katılmak üzere Türkiye'ye geldi. THY'nin tarifeli uçağıyla saat 17.20'de Nice'den İstanbul'a gelen Amerikalı oyuncu ve model Dunst, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

'Örümcek Adam' film serisinde de rol alan Kirsten Dunst, Istancool Uluslararası Kültür Festivali çerçevesinde, Türk sinemasının genç oyuncularından Nurgül Yeşilçay'la birlikte bir panele konuk olacak.
http://www.beyazgazete.com/haber/2011/05/25/en-iyi-oyuncu-istanbul-da.html

DAY I: Q&A TILDA SWINTON WITH SERRA YILMAZ
4 June 2011

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG