This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

4 Mart 2011 Cuma

Bloguma Dokunma!

Bloguma Dokunma!!!!!!18 milyon blogger şokta!
Türkiye'nin partner ülke olarak katıldığı CeBIT Hannover'de Bitkom'un davetlisi olarak katılan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, ShiftDelete.Net Genel Koordinatörü Hakkı Alkan'a verdiği röportajda Blogspot'un kapatılması ve blogcuların mağduriyetiyle ilgili olarak; "Kararın BTK ile alakası yok " dedi.

Bakan Yıldırım'a tüm site yerine sadece ilgili sayfanın kapatılmasının mümkün olup olmadığı soruldu. Yıldırım ; "Onu kararı veren yargıcın düşünmesi lazım. Biz yargıcın yerine kendimizi koyup karar veremeyiz. Şunu söylerseniz anlarım; Türkiye'de internetin zararlı kullanımına yönelik suçlarla mücadele için TİB diye bir kuruluş kuruldu. Ama bu davanın TİB'le ilgisi yok, telif hakkından dolayı birisi müracaat ediyor diyor ki; "Bu benim telif hakkımı ihlaldir". Yargı onun kapatma kararını veriyor, biz ne yapabiliriz?

Sadece ilgili sayfanın kapatılması mümkün olur ancak hakime nasıl karar vereceğini ben telkin edemem. Mahkemeler bağımsızdır, yargı bağımsızdır, Türkiye bir hukuk devletidir. Kararın yanlış verildiğini düşünenler bir üst mahkemeye müracaat edecek, oradan kararı bozduracak. Hukuk devletinde sistem böyle çalışır, başka türlü çalışmaz." şeklinde açıklama yaptı.

Değişen teknoloji ile yargının da kendi yasalarını güncellemesi mümkün olabilir mi? sorusunu ise; "Orda bir sorun yok, Ama bunlar uygulama ile ilgili sorunlar. Bunlar da zaman içerisinde yanlış kararlardan, nasıl doğru karar verileceğini de herkes öğrenecek ona göre karar verecek." diyerek yanıtladı.
http://www.superpoligon.com/haber/24600
HABERTURK.COM EKONOMİ SERVİSİ


Google'ın ücretsiz blog servisi Blogspot'a erişim Diyarbakır 5. Asliye Ceza Mahkemesi'nin 14.01.2011 tarih ve 2011/156 D iş sayılı kararı ile engellendi.


Daha önce de Digitürk'ün şikayeti ile engenlenen Blogspot.com sitesine erişimin engellenmesiyle ilgili Superonline twitter hesabından açıklama yaptı.


Superonline'ın açıklaması;
"Blogspot.com, Diyarbakır 5. Asliye Ceza Mahkemesi'nin 14.01.2011 tarih ve 2011/156 D iş sayılı kararına istinaden engellenmiştir. Blogspot.com'un kapatılması mevcut tüm servis sağlayıcılarını kapsayan yasal bir zorunluluktur. "


SANAL ALEMDE "BLOG'UMA DOKUNMA" HAREKETİ BAŞLADI
Blogspot'un kapatılması ve tüm site kapatmalarına karşı büyük bir tepki oluşumu da hemen başladı. Twitter ve Facebook'ta "blogumadokunma" ismiyle yapılan paylaşımlar ve videolarla başlayan tepkiler büyümeye devam ediyor. Twitter'da şuan "blogumadokunma" etiketi trend konularda ilk sıraya yerleşmiş durumda.


Şu anda bloglara erişimler sadece yurtdışı çıkışlı server'lar aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle birçok blogger, twitter ve diğer sosyal ağlarda birbiriyle blogspot'un açılmasına imkan veren DNS ayarlarını birbiriyle paylaşmaya başladı bile.


Buna karşılık forum sitelerinde Digiturk'ün şikayetiyle kapatılan blogspot.com'un erişim engelleme kararına hak verenler de var, eleştirenler de. Peki Digitürk Blogspot'u neden şikayet etti?


DİGİTÜRK NEDEN ŞİKAYET ETTİ?
İşte bu sorunun birinci ağızdan yanıtı:
Diyarbakır 5. Asliye Ceza Mahkemesi’ne başvurarak, Google’ın ücretsiz blog servisi blogspot hakkında ‘kapatma kararı’ alan Digiturk, yaptığı açıklamada, yayın hakları Lig TV’ye ait olan futbol maçlarını gerekçe gösterdi.


İşte Digiturk’ün açıklaması:


“Tüm kamuoyunun bildiği üzere Digiturk, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yaptığı ihale neticesinde yıllık 321 milyon dolar ödeyerek süper toto süper ligi maç yayın haklarını almıştır.


Yayın hakları Digiturk’e ve Lig TV’ye ait olan maçlar, bazı internet siteleri tarafından kanunlar hiçe sayılarak yayınlanmaktadır.


Kanunların kurumumuza yüklediği bütün yükümlülükler eksiksiz yerine getirilip içerik ve yer sağlayıcılar defalarca uyarılmasına rağmen internetten illegal yayın yapılmasına son verilmemiştir.,


Son çare olarak yüce Türk mahkemelerine başvurulup illegal yayınları yapan sitelerin verdiği zararın durdurulması talep edilmiştir. Mahkeme yasal olarak her şeyin yapıldığını ve ihlalin hala durdurulmadığını tespit ederek bu sitelere erişimin engellenmesi kararı vermiştir. Bu kararın uygulanması ile birlikte blogspot’ta bazı bloglar’a da erişimde problemler ortaya çıkmış olup, bu problemlerin tek sorumlusu uyarıldığı halde illegal içerikleri yapan sitelerin yayınını ısrarla durdurmayan Google ve Blogspot’tur.


Halkımızdan almış olduğumuz destekle Türk futboluna yaptığımız yatırımlarla birlikte, illegal maç yayınlayan kişi yada kişilerle mücadelemiz devam edecektir. Kamuoyuna saygılarımızla sunulur.”
http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/606088-18-milyon-blogger-sokta
Blogspot.com'a Bir Kez Daha Sansür!

Blogspot.com, futbol ligi maçlarının yayını ile ilgili Digiturk şirketinin şikayetiyle alınan mahkeme kararı nedeniyle sansürlendi; sosyal medya üzerinden tepki kampanyaları başladı. Site üstündeki tüm bloglara erişim engellenirken, Digiturk “Bazı bloglara erişimde çıkan problemler” hakkında Google’ı sorumlu tuttu.


18 milyon blogger şokta!
Google'ın ücretsiz blog servisi Blogspot'a erişim engellendi
01 Mart 2011 Salı, 13:03:07


18 milyon "blogger"ı şoka sokan yasağa açıklama geldi

2 Mart 2011
Binali Yıldırım'dan 'Blogspot' açıklaması Neden ilgili sayfa yerine siteye erişim engellendi?
Blog yayınlama servisi sitesi blogspot.com (Blogger), "Diyarbakır 5. Asliye Ceza Mahkemesi'nin 14.01.2011 tarih ve 2011/156 d iş sayılı kararına istinaden" erişime kapatıldı; sosyal ağlarda yasaklamaya karşı sanal tepki eylemleri başlatıldı.


Önceki günden (28 Şubat) itibaren internet servis sağlayıcıları tarafından uygulamaya sokulan yasaklamayla birlikte, Google'ın servislerinden olan blogspot.com üzerindeki tüm bloglara erişim engellenmiş oldu.


Yasaklama kararı, Digiturk medya şirketinin yaptığı futbol yayınlarının bazı sayfalar üzerinde "izinsiz" paylaşılması hakkındaki şikayet üzerine gerçekleşti.


Digiturk, Google'ı hedef gösterdi
Digiturk şirketi ise bir açıklama yayınlayarak Süper Toto Süper Ligi maçları yayın haklarını satın aldığını ve Digiturk ile Lig TV'ye ait olan bu yayınların bazı internet sitelerinde yayınlandığını söylerek "Mahkeme kararının uygulanmasıyla birlikte blogspotta bazı bloglara erişimde problemler çıktığını" belirtti.


Digiturk, "illegal içerikleri ısrarla durdurmadığını" öne sürdüğü "google ve blogspot"u yasaktan sorumlu tuttu.


Superonline yasağı duyurmakta kararsız kaldı
Digiturk ile aynı şirketler grubuna ait Superonline internet servis sağlayıcısı ise, siteye erişimi Türk Telekom (TTNET) ve diğer servis sağlayıcıların yasağı devreye sokmasından önce engelleyerek bunu facebook ve twitter hesaplarından duyurdu.


Şirket mesajlarını bir süre sonra yayından kaldırdı; daha sonra ise yeniden bir duyuru yayınlayarak şu ifadelere yer verdi:


"Blogspot.com'un kapatılması mevcut tüm internet servis sağlayıcılarını kapsayan yasal bir zorunluluktur."


Şirket daha sonra bu duyurusunu da bu sabah saatlerinde yayından kaldırdı.


"#Blogumadokunma" etiketli binlerce tepki mesajı
Blogspot'un engellenmesiyle birlikte site yasaklamalarına karşı Twitter gibi sosyal ağlarda "#blogumadokunma" etiketleriyle tepki ve protesto paylaşımları gönderilmeye başlandı; facebook'taki "Bloguma Dokunma" sayfasına da binlerce kişi üye oldu.


Dünden beri süren "blogumadokunma" paylaşımlarında internet yasaklarına karşı kınama mesajları, Digiturk'e boykot önerileri, DNS ayarlarını değiştirme metodları ve yasaklamalara olanak veren internet yasasına tepki mesajları yayınlandı.


blogumadokunma.tumblr.com sitesinde blog sahiplerinin yayınladığı bildiride ise "Digiturk, Google ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin artık bu sansür ayıbına karşı duyarlı olması, tüm sansür karşıtı internet kullanıcılarının bu harekete katılması ve tüm basın mensuplarının ifade özgürlüğüne destek vermesi" için çağrı yapıldı.


Sayfanın daha önce 2008 yılındaki engellenmesinde Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütü de, yaptığı bir yazılı açıklamayla, "En kısa sürede 5651 Sayılı Yasa değiştirilmeli. Tüm bir siteye yasak getirilmesi yerine, tartışma konusu içeriğin yayını engellenebilmeli" demişti. (EÇ)
http://www.bianet.org/bianet/bilim/128279-blogspot-coma-bir-kez-daha-sansur?sms_ss=facebook&at_xt=4d6e1ba15b453db7%2C0

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG