This blog has some movie news, links, celebrities, set photos, premieres, red carpet pics...... The main sources are listed at the links on the left.This blog is only unofficial, non-profit fan page, not published ads, just for sharing photos, news, links about celebrities and movies for fans and has no official affiliation with celebrities and movies themselves.If you see the ads, due to mistakenly cut and paste, Please let me know! I fix it...

________________________________Bu blogda film haberleri, ünlüler, set fotoğrafları, film galaları, etkinlikler, kırmızı halı haberleri, bağlantılar ve fotoğraflar yer almaktadır. Başlıca kaynaklar liste halinde soldaki bağlantılar kısmında belirtilmiştir.Ayrıca bu blog resmi olmayan bir hayran bloğudur, herhangi bir kar amacı gütmez, bu yüzden reklam yayımlanmaz ve blogda adı geçen kişilerle herhangi bir resmi bağı yoktur, tek amacı bağlantı, fotoğraf ve film haberleri paylaşımıdır.Eğer reklam görürseniz kes-yapıştır yüzünden yanlışlıkla olmuştur, lütfen beni bilgilendirin! Düzeltebileyim ...

______________________________________

Daha fazla bilgi ve büyük boy fotoğraflar için bağlantıları tıklayınız.

_____________________________________For more information, clips, trailers and large photos;

you can click on the links.

13 Ocak 2011 Perşembe

***Nicolas Cage in Istanbul! ***Nicolas Cage, with his family in Turkey

Nicolas Cage İstanbul'da!

OSCAR ödüllü Amerikalı aktör Nicolas Cage, Hayalet Sürücü 2 filminin final sahnesi çekimleri için Türkiye’ye geldi.

17:49 | 12 Ocak 2011
Nicolas Cage İstanbulda!
British Airways’e ait bir uçakla saat 15.35’de eşi ve çocuğu ile birlikte Londra’dan İstanbul’a gelen ünlü aktör Nicolas Cage, Atatürk Havalimanı’nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Türkiye’de olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Cage, "Ülkeniz çok güzel" dedi. Ünlü aktör Cage, arkada kalan eşi ve çocuğunun gelip gelmediğini arkasına dönerek sürekli kontrol etti. Ünlü oyuncu kovboy şapkasını takarak yüzünü gizlemeye çalışırken, hayranları Nicolas Cage’yi fark edince kendisiyle fotoğraf çektirmek için yarıştı.
Cage, daha sonra Hayalet Sürücü 2 filminin final sahnelerinin çekimi için Kayseri’ye hareket etti.
FİLMİN FİNAL SAHNESİ TÜRKİYE’DE ÇEKİLİYOR
Eva Mendes ile başrollerini paylaştığı ve önemli gişe rakamlarını elinde bulunduran 2007 yapımı "Hayalet Sürücü" (Ghost Rider) filminin devamı niteliğindeki "Hayalet Sürücü 2" (Ghost Rider 2) filminin final çekimleri için Türkiye’ye gelen ünlü aktör Nicolas Cage, Avanos, Ürgüp, Göreme ve Zelve gibi turistik alanlardaki film çekimlerine katılacak.
http://sanat.milliyet.com.tr/nicolas-cage-istanbul-da-/sinema/haberdetay/12.01.2011/1338455/default.htm

Nicolas Cage in Istanbul!
OSCAR-winning American actor Nicolas Cage film Ghost Rider 2 came to Turkey to shoot the final scene.


15:35 hours in a plane belonging to British Airways in London with his wife and son of famous actor Nicolas Cage, who came to Istanbul Ataturk Airport, answered journalists' questions. Very happy to be in Turkey, indicating that the Cage, "a very beautiful country, " he said. Famous actor Cage, left behind his wife and child returned to the back of the continuously checked whether. Cowboy hat to hide her face while wearing the famous players, fans of Nicolas Cage in a photograph taken with him when he competed for the difference.

Cage, Ghost Rider 2 film the final scenes shot later moved to Kayseri.

FILM final scene in Turkey Urges

Eva Mendes and starring in 2007 film holds the box-office figures for "Ghost Rider" (Ghost Rider) is a continuation of the movie "Ghost Rider 2 " (Ghost Rider 2) to Turkey to film the final shots from the famous actor Nicolas Cage, Avanos, Urgup , Goreme and tourist areas, such as movie shooting might Zelve.


************************************

Nicolas Cage ailesiyle Türkiye'de

Oscar ödüllü ünlü aktör Nicolas Cage, 'Hayalet Sürücü 2' filminin final sahnesinin çekimleri için Türkiye'ye geldi.


Güncelleme: 17:47 TSİ 12 Ocak. 2011 Çarşamba
İSTANBUL - British Airways uçağıyla Londra'dan İstanbul'a gelen Nicolas Cage, Atatürk Havalimanında gazetecilere, ''Sizleri görmek çok güzel, ülkeniz çok güzel, burada olmaktan çok mutluyum'' diyerek, el salladı.
Kovboy şapkası takan ve zaman zaman yüzünü gizleyen Nicolas Cage'in hayranları, aktörle fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Cage ile birlikte eşi ve çocuğu da Türkiye'ye geldi. Cage'in eşi ve çocuğunun ünlü aktörün uzağında yürümesi dikkati çekti.
'HAYALET SÜRÜCÜ 2' FİLMİNİN FİNALİ ÇEKİLECEK
Nicolas Cage, Eva Mendes ile baş rollerini paylaştığı 2007 yılı yapımı ''Hayalet Sürücü'' (Ghost Rider) filminin devamı niteliğindeki ''Hayalet Sürücü 2'' filminin Avanos, Ürgüp, Göreme ve Zelve'deki final çekimlerine katılacak.
THY'nin tarifeli uçağıyla saat 18.15'te ailesiyle birlikte Kayseri'ye gidecek olan Cage, uçağın kalkış saatine kadar CIP Salonunda dinlendi.

Nicolas Cage, with his family in Turkey
Oscar-winning actor Nicolas Cage 'Ghost Rider 2' to shoot the film the final scene arrived in Turkey.
Updated: 17:47 GMT 12 January. 2011 Wednesday
ISTANBUL - British Airways plane from London to Istanbul, Nicolas Cage, Ataturk Airport reporters,''We see the very beautiful, very beautiful country, saying,''I am very happy to be here, shook his hand.

Nicolas Cage, wearing a cowboy hat that hides his face from time to time and the fans, the actor lined up for a photograph. Cage also came to Turkey with his wife and child. Cage's wife and child to walk away from the famous actor was noticed.

'GHOST DRIVER 2' Your movie will be shot FINAL
Nicolas Cage, Eva Mendes, Ghost Rider''to cope with the roles shared by the construction of 2007''(Ghost Rider) Ghost Rider movie is a continuation of''2''movie Avanos, Urgup, Goreme and Zelve'deki attend the final shooting.

THY plane scheduled hours of 18:15 in the Cage, with his family to go to Kayseri, departure time of the aircraft rested until the Hall of the CIP.

most viewed this week

Blog Arşivi

Celebrity Look Alikes

CELEBRITY BABIES

BEYAZIT ÖZTÜRK FAN BLOG

BEYAZ SHOW FAN BLOG